Voluntari – UTA Arad Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Voluntari — UTA Arad, Σάβ 01 Αυγ 18:30

VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

1–0

Ημίχρονο 0–0

UTA AradΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ

Παίκτες

Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91
UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνMarius ComanComanΚ. επιθ.1140428951041073%85714740%00018100031606,87
#2Ρουμανία22 ετώνA. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνHakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ.11202237210163975%43713943%0007100031306,79
#5Ιαπωνία31 ετώνSota MinoMinoΚ. μέσος111011130191279%2815516057%30020200031406,92
#10Κύπρος25 ετώνMarinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ11101145318112377%67013846%100811003706,74
#77Γαλλία30 ετώνJayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ1112114101193261%711003946%2001512003906,76
#72Ιταλία30 ετώνAndrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνIsmet SinaniSinaniΚ. επιθ.1010111411210—10209—00014003106,65
#42Ρουμανία22 ετώνOmar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ31013311100—10003—00011001006,76
#8Ρουμανία32 ετώνAlin RomanRomanΕπ. χαφ110503181738103279%107403543%2009110031407,49
#4Ρουμανία37 ετώνAlexandru BengaBengaΚ. αμυν.10000503030084%1195373660%300970031506,68
#15Γαλλία28 ετώνPeter OuanehOuanehΚ. αμυν.8000401040181%8153553569%2006120031006,90
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDin AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ.800032010110778%15151834363%2015110021106,90
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνMárcio RosaRosaΤερμ.5000000000073%00403—0000120142707,16
#16Κένυα25 ετώνRichard OdadaOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνAndrei GorceaGorceaΤερμ.4000000000065%00200—00000640806,09
#2018 ετώνDenis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ1000030110512—82102954%10067002906,54
#60Ουκρανία34 ετώνDmytro PospelovPospelovΚ. αμυν.5010300030090%262132061%30063001706,90
#96Ρουμανία29 ετώνÁrpád TordaiTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνAlexi PituPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#22Ρουμανία21 ετώνRobert BădescuBădescuΑρ. οπισθ.40001000000—904111—10020002206,44
#6Βουλγαρία31 ετώνAntoni IvanovIvanovΚ. μέσος30002000110—12302—00040000306,26
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος20101000100—10225—10012000206,65
#26Ρουμανία28 ετώνRăzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Voluntari11 αγώνεςUTA Arad11 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςUTA Arad5 αγώνες
Voluntari5 αγώνεςUTA Arad6 αγώνες
1111Αγώνες1111
2-2-7Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-3-5
18%18%Νίκες27%27%
111ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,829
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
0,364Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75111
12,3135ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,616,1177
444Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,347
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,556
3,437ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,662
12,1133Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613143
0,091ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-0
33%33%Νίκες40%40%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,68
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,21
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,47
15,291ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,894
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,415
4,829ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,36,432
11,770Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,117,688
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
55Αγώνες66
0-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-5
0%0%Νίκες17%17%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,9216
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,332
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
8,844ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
2,613Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,521
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
1,68ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1530
12,663Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,255
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
2,2725Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
15165ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,7184
8,695ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,39,6105
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,63
14,788ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
7,746ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,844
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
3,417Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,3314
15,477ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,3104
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 810,261
9,4104Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,613,9153
2,222Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,2725
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,213,668
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,21
9,246Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,114,285
210Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Voluntari11 αγώνεςUTA Arad11 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςUTA Arad5 αγώνες
Voluntari5 αγώνεςUTA Arad6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,555%
27%Over 1,536%
0%Over 2,518%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,564%
73%Over 2,555%
55%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

55%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,518%
18%Νίκη & Under 1,59%
0%Νίκη & Over 2,518%
18%Νίκη & Under 2,59%
0%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,560%
33%Over 1,540%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,540%
50%Over 2,540%
33%Over 3,540%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,520%
33%Νίκη & Under 1,520%
0%Νίκη & Over 2,520%
33%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,550%
20%Over 1,533%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,567%
80%Over 3,550%
40%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

18%Νίκη27%
18%Ισοπαλία27%
36%Νίκη ή ισοπαλία55%
22%Νίκη χωρίς την ισοπαλία38%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη40%
33%Ισοπαλία60%
67%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη17%
0%Ισοπαλία0%
0%Νίκη ή ισοπαλία17%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,545%
27%Over 10,545%
27%Over 11,527%
18%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ45%
18%Over 5,5 υπέρ36%
18%Over 6,5 υπέρ36%
45%Over 4,5 κατά27%
36%Over 5,5 κατά18%
36%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

45%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ73%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,560%
50%Over 10,560%
50%Over 11,540%
33%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ40%
33%Over 6,5 υπέρ40%
33%Over 4,5 κατά20%
33%Over 5,5 κατά20%
33%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,533%
0%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ50%
0%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά33%
40%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
70%Over 2,564%
60%Over 3,564%
40%Over 4,536%
10%Over 5,527%
10%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

90%Over 15 πόντοι73%
30%Over 25 πόντοι36%
10%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι64%
20%Over 25 πόντοι27%
10%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,560%
60%Over 3,560%
40%Over 4,560%
20%Over 5,540%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
20%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι60%
40%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,567%
60%Over 3,567%
40%Over 4,517%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι83%
40%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.