Voluntari – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Voluntari — Farul Constanța, Σάβ 31 Οκτ 18:00

VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ
Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Παίκτες

Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Voluntari11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Voluntari5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
1111Αγώνες1111
2-2-7Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
18%18%Νίκες36%36%
111ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,0912
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
0,364Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
12,3135ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,614,6161
444Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,167
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
3,437ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
12,1133Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
0,091ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
33%33%Νίκες80%80%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,412
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,68
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
15,291ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6840
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,829ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
11,770Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,261
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
55Αγώνες66
0-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
0%0%Νίκες0%0%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,835
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
8,844ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
2,613Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
1,68ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,728
12,663Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,18,551
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
2,2725Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
15165ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,3157
8,695ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,9115
14,788ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,668
7,746ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6735
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
3,417Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,6710
15,477ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,889
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,249
9,4104Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
2,222Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,4516
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,28,241
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,246Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
210Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Voluntari11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Voluntari5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
27%Over 1,545%
0%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,582%
73%Over 2,555%
55%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

55%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,536%
18%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,527%
18%Νίκη & Under 2,59%
0%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
33%Over 1,580%
0%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,580%
50%Over 2,560%
33%Over 3,560%
0%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,580%
33%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,560%
33%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,567%
20%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,550%
80%Over 3,533%
40%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου36%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη27%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου60%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη60%
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

18%Νίκη36%
18%Ισοπαλία45%
36%Νίκη ή ισοπαλία82%
22%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη80%
33%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη0%
0%Ισοπαλία67%
0%Νίκη ή ισοπαλία67%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,545%
27%Over 10,536%
27%Over 11,59%
18%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ45%
18%Over 5,5 υπέρ45%
18%Over 6,5 υπέρ9%
45%Over 4,5 κατά64%
36%Over 5,5 κατά9%
36%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

45%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,560%
50%Over 10,540%
50%Over 11,50%
33%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ60%
33%Over 5,5 υπέρ60%
33%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά60%
33%Over 5,5 κατά0%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,533%
0%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ33%
0%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ17%
60%Over 4,5 κατά67%
40%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
70%Over 2,564%
60%Over 3,555%
40%Over 4,545%
10%Over 5,527%
10%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

90%Over 15 πόντοι55%
30%Over 25 πόντοι18%
10%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι64%
20%Over 25 πόντοι36%
10%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
60%Over 3,560%
40%Over 4,560%
20%Over 5,540%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι40%
20%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,550%
60%Over 3,550%
40%Over 4,533%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι67%
40%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι33%
0%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.