Voluntari – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Voluntari — Farul Constanța, Δευ 02 Νοε 17:30

VoluntariΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

1–2

Ημίχρονο 0–2

Farul ConstanțaΗΝΗΝΝΗΝΗΝΝ

Παίκτες

Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία20 ετώνGuțea RemusGuțeaΕπιθ.145053816128112478%289729151%1006330022507,12
#90Ρουμανία34 ετώνRoman MihaiRomanΚ. επιθ.1220218546104170%63324541%20111110011506,66
#9Κροατία28 ετώνBabić MatkoBabićΚ. επιθ.1310128871470074%72515241%20010190022006,60
#19Ρουμανία30 ετώνSchieb MarvinSchiebΔεξ. εξτρέμ141017221642177%8101613550%000170022306,43
#40Κροατία31 ετώνCvek LovroCvekΑμ. χαφ9101810161079%1752172948%000950011806,73
#10Ρουμανία27 ετώνMerloi CristianMerloiΔεξ. εξτρέμ121211560960480%31203450%1006210011006,81
#6Σερβία25 ετώνCestic S.CesticΚ. αμυν.4101220200082%662402269%00015000906,73
#80Κουρασάο27 ετώνRoemeratoe G.RoemeratoeΑμ. χαφ3111510031091%61308—00041000507,11
#31Σλοβενία28 ετώνJurhar MetodJurharΤερμ.14000000100064%003004—10010472823116,67
#30Ρουμανία22 ετώνȘuteu AlexandruȘuteuΑμυν.14010142012162976%35193166952%20016170022806,77
#5Ρουμανία27 ετώνHaruț DenisHaruțΚ. αμυν.13000421352184%23123954160%100660022406,63
#27Ρουμανία30 ετώνCrişan RaduCrişanΚ. αμυν.12000501121183%201476134453%4001330022606,62
#8Ρουμανία27 ετώνGheorghe IonGheorgheΚ. μέσος14040177063071881%12122532942%30016100022407,03
#4Μολδαβία25 ετώνDumbrăvanu DanielDumbrăvanuΚ. αμυν.13000202210080%12185452951%2001020022606,41
#44Ρουμανία26 ετώνOnișa MihaelOnișaΑρ. οπισθ.13010611292381%1792673265%200730021706,76
#23Κροατία24 ετώνMamić M.MamićΔεξ. οπισθ.120102125121381%731201650%000100021106,56
#29Ρουμανία28 ετώνChică-Roșă AdiChică-RoșăΚ. επιθ.1100019432400—11001640%40035001806,56
#25Μπενίν32 ετώνKiki DavidKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,73
#22Πορτογαλία31 ετώνRodrigues NunoRodriguesΔεξ. εξτρέμ50001000000—11003—00002000206,21
#21Ρουμανία19 ετώνPetculescu RobertPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#6Ρουμανία25 ετώνGhindovean D.GhindoveanΚ. μέσος10000000000—10001—0000000000—
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#70Μπενίν27 ετώνAhlinvi MattéoAhlinviΚ. μέσος147172512218132284%29101486655%00013130031907,24
#20Ρουμανία22 ετώνRadaslavescu E.RadaslavescuΜέσος145352814214236782%83203234%2007100031507,17
#19Ρουμανία19 ετώνDoicaru IustinDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνAlibec DenisAlibecΚ. επιθ.822224118173375%30301337%00148003706,65
#9917 ετώνMarincean RăzvanMarinceanΑρ. εξτρέμ82026403100—00101037%00012002406,69
#2917 ετώνGoncear AlexandruGoncearΕπ. χαφ72023306213—22101348%00034002506,70
#11Ρουμανία34 ετώνGanea CristianGaneaΑρ. οπισθ.81211110291475%1051502252%100460021106,98
#2819 ετώνSima CristianSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#12Ρουμανία20 ετώνMunteanu R.MunteanuΤερμ.14010000010064%012004—10000432332116,81
#23Γαλλία28 ετώνNjiké TonyNjikéΑμ. χαφ140109106171291%26211564954%2001360031806,95
#6Ρουμανία26 ετώνDican VictorDicanΑμ. χαφ13000711200090%13576123548%600950022006,63
#24Γαλλία26 ετώνBouzamoucha S.BouzamouchaΚ. αμυν.12000411331189%20166524956%00011140021706,73
#4Βραζιλία24 ετώνMarins GustavoMarinsΚ. αμυν.11000200130090%10125783068%10062003906,86
#3Ρουμανία26 ετώνȚicu ValentinȚicuΑρ. οπισθ.11000610583381%1251322851%2001060021406,66
#10Γαλλία27 ετώνSylvestre EddySylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνSîrbu DanSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνLarie IonuțLarieΚ. αμυν.8000200100189%332721454%00043001906,44
#8Ρουμανία31 ετώνVînă IonuțVînăΚ. μέσος6020720362478%831021442%10042000806,92
#71Ρουμανία23 ετώνTănasă RăzvanTănasăΑρ. εξτρέμ90108224601—75702347%100511002506,61
#5Γαλλία24 ετώνAberdin NabilAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#30Αρμενία25 ετώνGrigoryan NarekGrigoryanΔεξ. εξτρέμ50006303513—63001043%10011000306,79
#80Ρουμανία23 ετώνPopescu N.PopescuΑμ. χαφ90000002200—23621042%10004001406,49
#21Γαλλία26 ετώνPellegrini LucasPellegriniΚ. αμυν.10100000110—40404—00010000007,55
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνHyseni MuhametHyseniΚ. επιθ.10001010100—11113—00012000106,71

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Voluntari14 αγώνεςFarul Constanța14 αγώνες
Voluntari8 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςFarul Constanța8 αγώνες
1414Αγώνες1414
2-2-10Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-5-3
14%14%Νίκες43%43%
114ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,371,6423
0,7110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,1416
0,57Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,591,1416
0,57Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,57
13,8193ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,713,1183
4,158Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,475
0,436ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,213
3,955ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,63,954
12,1170Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,8137
0,071ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,142
88Αγώνες66
2-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
25%25%Νίκες83%83%
1,139ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,722,6716
0,756ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,161,6710
0,635Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,731,8311
0,54Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,835
16,6133ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,214,788
5,141Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,67,344
0,635ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,332
5,544ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,33,722
12,197Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,273
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,332
66Αγώνες88
0-0-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-4-3
0%0%Νίκες13%13%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,020,887
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,756
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,635
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,570,252
1060ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,211,995
2,817Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 43,931
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,131
1,811ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,9432
12,273Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11864
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0700
0,142Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,30,213
2,2131Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,371,521
15,4215ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,9209
8,9124ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,57,9110
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
1,512Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,011,338
14,6117ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,713,782
8,669ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,545
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,131
3,1719Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,721,6313
16,398ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,115,9127
9,255ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,165
9,4131Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,2129
2,1528Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,251,4320
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,081Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,071
9,878Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,18,249
2,1415Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
8,853Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 121080
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,51,512
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,190,131

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Voluntari14 αγώνεςFarul Constanța14 αγώνες
Voluntari8 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςFarul Constanța8 αγώνες

Γκολ ομάδας

79%Over 0,571%
21%Over 1,550%
0%Over 2,529%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,586%
79%Over 2,557%
43%Over 3,543%
14%Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

43%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου43%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,543%
14%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,536%
14%Νίκη & Under 2,57%
0%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

88%Over 0,583%
25%Over 1,583%
0%Over 2,567%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,583%
63%Over 2,567%
25%Over 3,567%
0%Over 4,550%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου67%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,583%
25%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,567%
25%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη67%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,563%
17%Over 1,525%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,588%
100%Over 2,550%
67%Over 3,525%
33%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου25%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου25%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,513%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,513%
0%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη13%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

29%G/G α′ ημιχρόνου29%
36%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη36%
14%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

38%G/G α′ ημιχρόνου50%
25%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη67%
25%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ63%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου13%
50%G/G β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη13%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη43%
14%Ισοπαλία36%
29%Νίκη ή ισοπαλία79%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
14%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

25%Νίκη83%
25%Ισοπαλία17%
50%Νίκη ή ισοπαλία100%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
25%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη13%
0%Ισοπαλία50%
0%Νίκη ή ισοπαλία63%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,543%
29%Over 10,536%
29%Over 11,514%
21%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

29%Over 4,5 υπέρ36%
21%Over 5,5 υπέρ36%
21%Over 6,5 υπέρ7%
36%Over 4,5 κατά64%
29%Over 5,5 κατά21%
29%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

43%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
21%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ43%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,550%
50%Over 10,533%
50%Over 11,50%
38%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ50%
38%Over 5,5 υπέρ50%
38%Over 6,5 υπέρ0%
25%Over 4,5 κατά67%
25%Over 5,5 κατά17%
25%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,538%
0%Over 10,538%
0%Over 11,525%
0%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ25%
0%Over 5,5 υπέρ25%
0%Over 6,5 υπέρ13%
50%Over 4,5 κατά63%
33%Over 5,5 κατά25%
33%Over 6,5 κατά13%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κάρτες αγώνα

85%Over 1,593%
69%Over 2,564%
62%Over 3,550%
31%Over 4,536%
8%Over 5,521%
8%Over 6,57%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

85%Over 15 πόντοι57%
31%Over 25 πόντοι14%
8%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

54%Over 15 πόντοι57%
15%Over 25 πόντοι29%
8%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

71%Over 1,5100%
57%Over 2,583%
57%Over 3,550%
29%Over 4,550%
14%Over 5,533%
14%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι50%
14%Over 25 πόντοι0%
14%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι83%
29%Over 25 πόντοι50%
14%Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,588%
83%Over 2,550%
67%Over 3,550%
33%Over 4,525%
0%Over 5,513%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι63%
50%Over 25 πόντοι25%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι38%
0%Over 25 πόντοι13%
0%Over 35 πόντοι13%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

Διαιτητής

  • ΔιαιτητήςGeorge Catalin Gaman
  • Α΄ βοηθόςI. Bucsi
  • Β΄ βοηθόςA. Ghinguleac
  • ΤέταρτοςA. Moroiţă

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για τον διαιτητή του αγώνα.