Voluntari – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Voluntari — CFR Cluj, Σάβ 28 Νοε 02:00

VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ
CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Voluntari11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Voluntari5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
2-2-7Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
18%18%Νίκες45%45%
111ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,647ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,364Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
12,3135ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
444Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
3,437ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
12,1133Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
0,091ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
33%33%Νίκες60%60%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
0,332Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
15,291ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
5,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
4,829ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
11,770Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
55Αγώνες66
0-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
0%0%Νίκες33%33%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
8,844ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
2,613Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
1,68ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
12,663Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
2,2725Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
15165ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
8,695ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
14,788ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
7,746ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
3,417Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
15,477ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
9,4104Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,222Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
9,246Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
210Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Voluntari11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Voluntari6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Voluntari5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,582%
27%Over 1,527%
0%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

82%Over 1,573%
73%Over 2,573%
55%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

55%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,518%
0%Νίκη & Over 2,527%
18%Νίκη & Under 2,518%
0%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
33%Over 1,540%
0%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
50%Over 2,560%
33%Over 3,560%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,540%
33%Νίκη & Under 1,520%
0%Νίκη & Over 2,540%
33%Νίκη & Under 2,520%
0%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
20%Over 1,517%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,583%
80%Over 3,550%
40%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
33%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

18%Νίκη45%
18%Ισοπαλία9%
36%Νίκη ή ισοπαλία55%
22%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη60%
33%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη33%
0%Ισοπαλία0%
0%Νίκη ή ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,540%
27%Over 10,520%
27%Over 11,510%
18%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ50%
18%Over 5,5 υπέρ40%
18%Over 6,5 υπέρ20%
45%Over 4,5 κατά40%
36%Over 5,5 κατά40%
36%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

45%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,540%
50%Over 10,520%
50%Over 11,50%
33%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ60%
33%Over 5,5 υπέρ40%
33%Over 6,5 υπέρ20%
33%Over 4,5 κατά20%
33%Over 5,5 κατά20%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,540%
0%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

0%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά60%
40%Over 5,5 κατά60%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,580%
70%Over 2,550%
60%Over 3,520%
40%Over 4,510%
10%Over 5,50%
10%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

90%Over 15 πόντοι40%
30%Over 25 πόντοι0%
10%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι40%
20%Over 25 πόντοι20%
10%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,560%
60%Over 3,540%
40%Over 4,520%
20%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι20%
20%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι80%
40%Over 25 πόντοι40%
20%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,560%
80%Over 2,540%
60%Over 3,50%
40%Over 4,50%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι60%
40%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι0%
0%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.