Vojvodina – Mladost Lučani Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Vojvodina — Mladost Lučani, Σάβ 03 Απρ 03:00

VojvodinaΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ
Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ

Παίκτες

Vojvodina — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Σερβία25 ετώνDejan Zukic ZukicΕπ. χαφ1061619842131186%123533147%400109004707,24
#99Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνN. MulahusejnovicMulahusejnovicΚ. επιθ.1143424117294173%31723337%200174004506,95
#2721 ετώνPetar SukacevSukacevΑρ. εξτρέμ1131322811573567%24112476748%20015120041006,94
#2122 ετώνMilan KolarevicKolarevicΑρ. εξτρέμ113132051102231274%1021004552%2001118004507,12
#77Σερβία29 ετώνLazar RandjelovicRandjelovicΔεξ. εξτρέμ1127224628257878%65402630%200790041007,19
#20Σερβία24 ετώνDragan KokanovicKokanovicΕπ. χαφ921216634130779%810722938%100159004306,93
#22Σερβία27 ετώνLazar NikolicNikolicΔεξ. οπισθ.9111110361477%12132263039%300237003906,88
#19Σερβία24 ετώνS. StanisavljevicStanisavljevicΚ. επιθ.21011100000—01001—00010000106,86
#7Σερβία24 ετώνStefan MitrovićMitrovićΑρ. εξτρέμ21011100000—00001—00011002006,71
#12Σερβία30 ετώνDragan RosicRosicΤερμ.11000000000064%102008—00005402541107,17
#26Ουγγαρία25 ετώνKornél SzűcsSzűcsΚ. αμυν.10000510220089%1184074158%0011020041006,78
#18Σερβία27 ετώνNjegos PetrovicPetrovicΑμ. χαφ110208107103584%2381735253%2001514004907,02
#15Σερβία27 ετώνErhan MasovicMasovicΚ. αμυν.7000111300083%561851438%000104002506,59
#5Σερβία33 ετώνD. CrnomarkovicCrnomarkovicΚ. αμυν.8000210130084%403361458%10040002606,74
#35Σερβία28 ετώνIfet DjakovacDjakovacΚ. μέσος10010620482279%123012352%10077003706,73
#23Βραζιλία27 ετώνLucas BarrosBarrosΑρ. οπισθ.60001003528—44811750%20085003406,66
#8Σερβία22 ετώνMarko VelickovicVelickovicΕπ. χαφ70107303710—41101260%00026002506,82
#9Σερβία34 ετώνAleksa VukanovicVukanovicΚ. επιθ.50008212300—20301747%20087002306,78
#4Σερβία33 ετώνMarko PoletanovicPoletanovicΑμ. χαφ7010200021089%72008—00021003306,66
#66Σερβία23 ετώνMateja GašićGašićΔεξ. οπισθ.30000000000—20106—10050000206,34
#16Ρουμανία30 ετώνMihai ButeanButeanΔεξ. οπισθ.20001100000—13505—00031002006,58
#6Σερβία22 ετώνSinisa TanjgaTanjgaΚ. αμυν.10000000000—13704—00011001006,98
#3320 ετώνVuk BoskanBoskanΚ. επιθ.40002100000—10208—00003001206,59
Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Vojvodina11 αγώνεςMladost Lučani11 αγώνες
Vojvodina6 αγώνεςMladost Lučani5 αγώνες
Vojvodina5 αγώνεςMladost Lučani6 αγώνες
1111Αγώνες1111
8-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
73%73%Νίκες36%36%
2,2725ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,330,9110
1,8220ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,88
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,364
1,4516Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,556
16,3179ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,99,393
5,763Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,63,333
0,738ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,22
4,246ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,33,131
12,4137Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,815,2152
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,11
66Αγώνες55
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-0
83%83%Νίκες40%40%
212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,26
1,6710ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
1,6710Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,63
16,8101ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
5,332Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,835ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
13,581Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
55Αγώνες66
3-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
60%60%Νίκες33%33%
2,613ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,674
210ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,53
1,47Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,171
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,53
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,16,237
6,231Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,21,811
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,171
3,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,213
11,256Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,414,285
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,080,171
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,455
111Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,0912
13,8152ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,513,8138
7,582ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,7990
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,63
0,53Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,63
12,877ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,332
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,59
1575ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,386
6,231ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,28,551
16,6183Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,814140
2,4527Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,424
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400
18108Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1575Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,11484
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,532,3314
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Vojvodina11 αγώνεςMladost Lučani11 αγώνες
Vojvodina6 αγώνεςMladost Lučani5 αγώνες
Vojvodina5 αγώνεςMladost Lučani6 αγώνες

Γκολ ομάδας

91%Over 0,555%
64%Over 1,527%
36%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,555%
64%Over 2,536%
45%Over 3,527%
27%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

55%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
27%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
73%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
45%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

64%Νίκη & Over 1,518%
9%Νίκη & Under 1,518%
55%Νίκη & Over 2,518%
18%Νίκη & Under 2,518%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,560%
67%Over 1,540%
17%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,540%
50%Over 2,540%
17%Over 3,540%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,520%
50%Νίκη & Over 2,520%
33%Νίκη & Under 2,520%
33%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,550%
60%Over 1,517%
60%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,567%
80%Over 2,533%
80%Over 3,517%
60%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

80%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
60%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,517%
40%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου0%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
36%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη20%
50%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

73%Νίκη36%
9%Ισοπαλία45%
82%Νίκη ή ισοπαλία82%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
36%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη40%
17%Ισοπαλία60%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
50%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη33%
0%Ισοπαλία33%
60%Νίκη ή ισοπαλία67%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,540%
27%Over 10,540%
18%Over 11,530%
9%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ30%
27%Over 5,5 υπέρ20%
18%Over 6,5 υπέρ10%
45%Over 4,5 κατά70%
36%Over 5,5 κατά60%
18%Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,54 αγ.
17%Over 10,54 αγ.
0%Over 11,54 αγ.
0%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
33%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
17%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
17%Over 4,5 κατά4 αγ.
0%Over 5,5 κατά4 αγ.
0%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,533%
40%Over 10,533%
40%Over 11,533%
20%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ17%
20%Over 5,5 υπέρ17%
20%Over 6,5 υπέρ0%
80%Over 4,5 κατά83%
80%Over 5,5 κατά67%
40%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,590%
100%Over 2,590%
91%Over 3,560%
55%Over 4,550%
36%Over 5,550%
36%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι80%
36%Over 25 πόντοι50%
27%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι70%
73%Over 25 πόντοι40%
45%Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
100%Over 2,54 αγ.
83%Over 3,54 αγ.
67%Over 4,54 αγ.
50%Over 5,54 αγ.
50%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
50%Over 25 πόντοι4 αγ.
33%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι4 αγ.
83%Over 25 πόντοι4 αγ.
50%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,583%
100%Over 3,567%
40%Over 4,550%
20%Over 5,550%
20%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι67%
20%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι83%
60%Over 25 πόντοι33%
40%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.