Vllaznia Shkodër – AF Elbasani Στατιστικά αγώνα

Vllaznia Shkodër — AF Elbasani, Σάβ 07 Νοε 19:30

Vllaznia ShkodërΙΗΗΗΝΙΗΗΗΝ
AF ElbasaniΙΗΝΙΙΙΗΝΙΙ

Παίκτες

Vllaznia Shkodër — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Αλβανία35 ετώνBekim Balaj BalajΚ. επιθ.621211512301—02432637%00036001907,05
#11Βέλγιο24 ετώνEdon MuratajMuratajΕπ. χαφ620212321530177%07104349%10038001906,75
#29Αλβανία34 ετώνEmiljano MustaMustaΑρ. οπισθ.6111510850573%381305461%000980011006,88
#6Μολδαβία28 ετώνCristian DrosDrosΑμ. χαφ6000310330286%01222754%200103001706,63
#18Γκάνα25 ετώνRandy DwumfourDwumfourΚ. αμυν.5000100210085%272714068%100430001006,45
#14Αλβανία28 ετώνPatrik BardhiBardhiΔεξ. εξτρέμ60004104307—12502150%00027001706,51
#25Αλβανία28 ετώνKlinti QatoQatoΚ. μέσος6000310361388%02302044%00025001606,63
#2Αλβανία31 ετώνErdenis GurishtaGurishtaΚ. αμυν.4000200210586%36902768%00002001706,66
#12Μολδαβία32 ετώνCristian AvramAvramΤερμ.40000000000—07400—000001480006,54
#3Αλβανία24 ετώνGledjan PusiPusiΚ. αμυν.4000300110087%151042357%00020000806,52
#17Κοσσυφοπέδιο25 ετώνAdnard MehmetiMehmetiΑμ. χαφ50001001000—34422658%20163001506,53
#45Ισπανία30 ετώνMamadou TounkaraTounkaraΚ. επιθ.50006203301—03111835%10083001506,46
#22Αλβανία19 ετώνSabion BiziBiziΚ. επιθ.40003104212—10201037%00002000306,52
#1Αλβανία21 ετώνAron JukajJukajΤερμ.20000000000—03201—00000311206,70
#4021 ετώνEnsar TafiliTafiliΚ. μέσος40005006200—31401452%10041000406,50
#33Βόρεια Μακεδονία22 ετώνXhezair AvduliAvduliΑρ. οπισθ.30000002000—01105—00001001006,63
#5Κοσσυφοπέδιο27 ετώνFatbardh LatifiLatifiΚ. αμυν.20000000000—15201255%10031000206,18
#13Αϊτή27 ετώνFrancois DulysseDulysseΚ. αμυν.20000000000—00627—21051000306,19
#21Αλβανία30 ετώνHerald MarkuMarkuΚ. μέσος30001000100—10016—10011000206,52
#90Βενεζουέλα24 ετώνDaniel PérezPérezΚ. επιθ.40004110000—0101525%00012000106,44
#1920 ετώνAris AraAraΑρ. εξτρέμ10000000000—00001—00000000006,38
AF Elbasani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Αλβανία24 ετώνArdit NikajNikajΑρ. εξτρέμ64047405000—12512740%10065000706,77
#9Αλβανία28 ετώνRubin HebajHebajΚ. επιθ.62124301100—11201730%00033000406,73
#19Αλβανία25 ετώνAtdhe MazariMazariΚ. επιθ.62125205200—02001544%20022000506,77
#24Βόρεια Μακεδονία31 ετώνIgor AleksovskiAleksovskiΤερμ.6000000000091%05301—0000026140107,01
#4Αλβανία31 ετώνBruno LulajLulajΚ. αμυν.6010422020090%411792658%20042000806,72
#17Νιγηρία28 ετώνAbbas IbrahimIbrahimΑμ. χαφ6000200310087%05402449%10046000706,48
#7Αλβανία21 ετώνLedjo TresaTresaΕπ. χαφ6010810730187%03112835%000118000706,49
#77Αλβανία25 ετώνBledar LilaLilaΔεξ. οπισθ.6000100120276%24713671%10034000806,41
#11Αλβανία23 ετώνKlevis KasaKasaΑρ. οπισθ.6010210190575%011532548%10025000706,62
#4117 ετώνArmir BoriciBoriciΚ. μέσος60000001200—06012542%00065000606,43
#15Ελβετία25 ετώνYoan EpitauxEpitauxΚ. αμυν.50000000100—16941248%20020000406,52
#21Αλβανία28 ετώνArdit DeliuDeliuΑμ. χαφ50004101000—46301550%20083000406,56
#92Αλβανία24 ετώνElmando GjiniGjiniΚ. αμυν.3000000000093%23509—00010000406,34
#32Βόρεια Μακεδονία25 ετώνFilip AntovskiAntovskiΑρ. οπισθ.30000000101—01003—00020000106,36
#23Γαλλία22 ετώνEdoly LukokiLukokiΔεξ. εξτρέμ40100002213—01101667%00022000006,60
#18Αλβανία29 ετώνArsen KasaKasaΑμ. χαφ20000000000—00004—00001000006,37
#79Σενεγάλη23 ετώνIbrahima DialloDialloΔεξ. εξτρέμ10000000001—00001—00000000106,13
#22Αλβανία26 ετώνArsen LleshiLleshiΚ. επιθ.10000000000—00002—00010000106,25
#6Αλβανία27 ετώνKleandro LleshiLleshiΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000006,50
#8Βόρεια Μακεδονία22 ετώνDonart IbraimiIbraimiΚ. μέσος10000000000—01001—00000000006,60

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Vllaznia Shkodër6 αγώνεςAF Elbasani6 αγώνες
Vllaznia Shkodër4 αγώνεςAF Elbasani3 αγώνες
Vllaznia Shkodër2 αγώνεςAF Elbasani3 αγώνες
66Αγώνες66
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-4-1
17%17%Νίκες17%17%
16ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,338
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,716
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,332
9,758ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,7848
3,320Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,320
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,2500
3,521ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 42,817
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,411,871
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
44Αγώνες33
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
22Αγώνες33
0-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,200
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,41,338
3,320ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,92,716
14,587ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,214,587
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
13,279Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,412,776
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32,1713
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Vllaznia Shkodër6 αγώνεςAF Elbasani6 αγώνες
Vllaznia Shkodër4 αγώνεςAF Elbasani3 αγώνες
Vllaznia Shkodër2 αγώνεςAF Elbasani3 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,5100%
33%Over 1,533%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,5100%
33%Over 2,550%
33%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου67%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη17%
33%Ισοπαλία67%
50%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,533%
0%Over 10,517%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ17%
17%Over 5,5 υπέρ17%
17%Over 6,5 υπέρ0%
50%Over 4,5 κατά33%
17%Over 5,5 κατά17%
17%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,583%
83%Over 3,583%
33%Over 4,567%
17%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι33%
33%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι83%
17%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.