Vélez Sarsfield – Instituto Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Vélez Sarsfield — Instituto, Σάβ 25 Ιουλ 01:00

Vélez SarsfieldΝΙΝΙΗΝΙΝΙΗ

Λίγκα Αργεντινής

1–0

Ημίχρονο 1–0

InstitutoΗΝΝΝΙΗΝΝΝΙ

Παίκτες

Vélez Sarsfield — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Αργεντινή33 ετώνManuel LanziniLanziniΕπ. χαφ2860641162303881684%27138211952%300176000101807,12
#77Παραγουάη30 ετώνRonaldo MartínezMartínezΚ. επιθ.56061592131062%11302538%00037001607,51
#11Αργεντινή26 ετώνMatías PellegriniPellegriniΔεξ. εξτρέμ21353301172029101473%39914313247%70030290081306,95
#10Χιλή32 ετώνDiego ValdésValdésΕπ. χαφ223632975223071681%166516243%0009110061306,99
#4Αργεντινή25 ετώνJoaquín GarcíaGarcíaΔεξ. οπισθ.2521275081802281%51264179354%30019110082306,86
#29Αργεντινή35 ετώνRodrigo AliendroAliendroΚ. μέσος2910130631980382%763333815052%200342200102006,85
#8Αργεντινή29 ετώνLucas RobertoneRobertoneΚ. μέσος27111318182041784%4334361111248%810383000101606,98
#5019 ετώνTobías AndradaAndradaΚ. μέσος17111176320163682%441216110247%50023320081206,94
#3220 ετώνThiago SilveroSilveroΚ. αμυν.161111260742270%252298128359%4006170051406,95
#39Αργεντινή17 ετώνThiago AguirreAguirreΚ. επιθ.91111107520—111403242%10077002406,65
#37Αργεντινή17 ετώνJ. PolicellaPolicellaΑρ. εξτρέμ611111512511—61001638%00062001306,91
#2122 ετώνJano Gordon GordonΔεξ. οπισθ.31012200302—1071131647%00061001207,18
#3Αργεντινή32 ετώνElías GómezGómezΑρ. οπισθ.28040700211621976%472490614358%700283200102406,84
#16Αργεντινή33 ετώνLisandro MagallánMagallánΚ. αμυν.24010721051080%3516142128365%3001560092106,77
#2Αργεντινή30 ετώνEmanuel MammanaMammanaΚ. αμυν.23000630120085%2519147105966%100820091406,90
#12Κολομβία31 ετώνÁlvaro MonteroMonteroΤερμ.17000000020047%002508—00001673371407,24
#5Χιλή32 ετώνClaudio BaezaBaezaΑμ. χαφ21000500750183%36233937956%50017140081206,81
#1Αργεντινή31 ετώνTomás MarchioriMarchioriΤερμ.12000000000053%0113010—00003442731317,13
#1520 ετώνDilan GodoyGodoyΚ. επιθ.2203026976143366%147836340%2001416006806,60
#18Αργεντινή17 ετώνSimón EscobarEscobarΑρ. οπισθ.10010801741372%234014445%200811002706,47
#6Αργεντινή24 ετώνAarón QuirósQuirósΚ. αμυν.7000210110184%252911043%10051003406,63
#1717 ετώνÁlex VerónVerónΔεξ. εξτρέμ120006417201—35121441%00014002406,55
#35Αργεντινή19 ετώνMatías AriasAriasΕπ. χαφ70104102411—22301235%10044003406,56
#48Αργεντινή18 ετώνLuca FelerFelerΕπ. χαφ14000310121175%60311337%00022003506,54
Instituto — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Αργεντινή22 ετώνAlex LunaLunaΕπ. χαφ26747833110453012875%34142017446%80035820072407,09
#44Αργεντινή28 ετώνGiuliano CeratoCeratoΔεξ. οπισθ.286162615193963865%56247558850%7002580092507,00
#6Αργεντινή32 ετώνFernando Alarcón AlarcónΚ. αμυν.243031772180076%51371401211860%11003680092006,99
#26Αργεντινή29 ετώνLeonel MosevichMosevichΚ. αμυν.282121962211085%47361611514665%8002690092706,89
#15Αργεντινή22 ετώνMatías GallardoGallardoΕπ. χαφ202121631990578%54141039858%51020180071106,89
#17Αργεντινή30 ετώνMatías TisseraTisseraΚ. επιθ.1821225119191372%40713029%2001012007806,55
#2122 ετώνJeremías LázaroLázaroΕπ. χαφ232522151192791175%237506549%200818008906,92
#2Αργεντινή29 ετώνH. de la Fuentede la FuenteΔεξ. οπισθ.52024312202—43208—00012001306,91
#3Αργεντινή29 ετώνDiego SosaSosaΑρ. οπισθ.2814131831335113975%45266748453%30021130092507,01
#30Αργεντινή34 ετώνJonatan GalvánGalvánΚ. αμυν.251111530383574%3129110711057%6002580091806,79
#20Κολομβία26 ετώνJhon CórdobaCórdobaΔεξ. εξτρέμ23101231007144864%3471617438%30036170091206,70
#7Χιλή27 ετώνNicolás GuerraGuerraΚ. επιθ.191012342440075%82503230%400249006706,50
#11Ιταλία25 ετώνMatías FonsecaFonsecaΚ. επιθ.171011632210359%51212633%200226006706,56
#72Αργεντινή18 ετώνLuca Rafaelli RafaelliΑρ. εξτρέμ91116207513—51302041%20065001706,75
#9Αργεντινή32 ετώνFacundo SuárezSuárezΚ. επιθ.91018321601—01302446%10052004206,68
#55Αργεντινή29 ετώνGustavo AbregúAbregúΑμ. χαφ260309105183082%27233148657%30018130091906,79
#29Αργεντινή30 ετώνMarcos LedesmaLedesmaΤερμ.12000000000060%011103—10002211351006,68
#13Αργεντινή29 ετώνJ. MéndezMéndezΑμ. χαφ22010700750177%18101523854%3001140061006,63
#2224 ετώνAgustín MassaccesiMassaccesiΚ. αμυν.11000310230069%12123523863%100118005606,70
#8Αργεντινή29 ετώνJonás AcevedoAcevedoΑρ. εξτρέμ13000611381480%62211448%00043005406,63
#5Αργεντινή29 ετώνFranco Moyano MoyanoΚ. μέσος30000000001—10002—10010000206,44
#32Αργεντινή25 ετώνAgustín BravoBravoΚ. αμυν.20000000000—12505—00001000206,35
#19Ουρουγουάη26 ετώνLucas SansevieroSansevieroΔεξ. εξτρέμ20000000100—10001—00000000006,57

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Vélez Sarsfield29 αγώνεςInstituto28 αγώνες
Vélez Sarsfield15 αγώνεςInstituto14 αγώνες
Vélez Sarsfield14 αγώνεςInstituto14 αγώνες
2929Αγώνες2828
12-13-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)14-5-9
41%41%Νίκες50%50%
1,2135ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,071,2936
0,8223ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,670,7922
0,5516Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,4613
0,6619Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,8223
12,1339ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,613,7383
4,3119Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,4124
0,144ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,216
4,2118ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,45,3147
12337Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,910,5295
0,072ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,185
1515Αγώνες1414
8-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)9-2-3
53%53%Νίκες64%64%
1,218ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,211,5722
0,812ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,8612
0,69Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,649
0,69Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,710,9313
13,7205ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,413,6191
4,771Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7456
0,23ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,142
4,973ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,14,664
12,3184Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,312,3172
0,071ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,150,294
1414Αγώνες1414
4-8-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-3-6
29%29%Νίκες36%36%
1,2117ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,94114
0,8511ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,7110
0,57Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,294
0,7110Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,550,7110
10,3134ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,813,7192
3,748Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,54,968
0,081ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,260,294
3,545ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,75,983
11,8153Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,58,8123
0,081ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,10,071
0,3410Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,330,329
0,926Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,080,9627
19,1536ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,817,3483
9,2257ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,99,2258
0,46Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,294
0,812Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,940,9313
20,9313ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,717,6246
9,6144ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10,110,3144
0,294Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,270,365
114Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,22114
17,1223ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,916,9237
8,7113ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,88,1114
10,6297Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,912,4347
2,2260Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,492,7978
0,041Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,041
0,041Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,041
10,3155Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,513,9194
2,0729Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,18342
0,071Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,071Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,100
10,9142Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,310,9153
2,3831Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,782,5736
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,071
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,130,071

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Vélez Sarsfield29 αγώνεςInstituto28 αγώνες
Vélez Sarsfield15 αγώνεςInstituto14 αγώνες
Vélez Sarsfield14 αγώνεςInstituto14 αγώνες

Γκολ ομάδας

83%Over 0,575%
31%Over 1,543%
7%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

62%Over 1,564%
28%Over 2,539%
21%Over 3,518%
7%Over 4,57%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

48%Over 0,5 α′ ημιχρόνου39%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
48%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου11%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,532%
24%Νίκη & Under 1,518%
14%Νίκη & Over 2,521%
28%Νίκη & Under 2,529%
14%G/G & Νίκη21%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,586%
33%Over 1,564%
7%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

47%Over 1,571%
33%Over 2,557%
20%Over 3,521%
7%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

53%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου71%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,550%
33%Νίκη & Under 1,514%
20%Νίκη & Over 2,536%
33%Νίκη & Under 2,529%
20%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

86%Over 0,564%
29%Over 1,521%
7%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,557%
21%Over 2,521%
21%Over 3,514%
7%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

43%Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
57%Over 0,5 β′ ημιχρόνου57%
14%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,514%
14%Νίκη & Under 1,521%
7%Νίκη & Over 2,57%
21%Νίκη & Under 2,529%
7%G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ46%

G/G ανά ημίχρονο

21%G/G α′ ημιχρόνου14%
17%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη21%
28%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

47%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου14%
27%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη36%
33%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

29%G/G α′ ημιχρόνου14%
7%G/G β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

7%G/G & Νίκη7%
21%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

41%Νίκη50%
45%Ισοπαλία18%
86%Νίκη ή ισοπαλία68%
75%Νίκη χωρίς την ισοπαλία61%
28%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

53%Νίκη64%
33%Ισοπαλία14%
87%Νίκη ή ισοπαλία79%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία75%
33%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη36%
57%Ισοπαλία21%
86%Νίκη ή ισοπαλία57%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία45%
21%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Κόρνερ αγώνα

32%Over 9,539%
29%Over 10,532%
21%Over 11,518%
18%Over 12,511%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ57%
25%Over 5,5 υπέρ43%
11%Over 6,5 υπέρ32%
39%Over 4,5 κατά25%
32%Over 5,5 κατά18%
29%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

54%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ46%
39%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ25%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,521%
33%Over 10,514%
27%Over 11,57%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ36%
27%Over 5,5 υπέρ14%
13%Over 6,5 υπέρ14%
40%Over 4,5 κατά21%
40%Over 5,5 κατά7%
33%Over 6,5 κατά7%

Συνδυασμοί

53%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
47%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

31%Over 9,557%
23%Over 10,550%
15%Over 11,529%
15%Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

31%Over 4,5 υπέρ79%
23%Over 5,5 υπέρ71%
8%Over 6,5 υπέρ50%
38%Over 4,5 κατά29%
23%Over 5,5 κατά29%
23%Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

54%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
31%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,5100%
85%Over 2,593%
70%Over 3,582%
41%Over 4,564%
37%Over 5,550%
30%Over 6,546%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

59%Over 15 πόντοι86%
33%Over 25 πόντοι57%
22%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

85%Over 15 πόντοι75%
44%Over 25 πόντοι61%
19%Over 35 πόντοι39%

Κάρτες αγώνα

93%Over 1,5100%
86%Over 2,5100%
86%Over 3,5100%
50%Over 4,586%
43%Over 5,571%
36%Over 6,564%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι86%
29%Over 25 πόντοι71%
14%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

93%Over 15 πόντοι93%
64%Over 25 πόντοι79%
29%Over 35 πόντοι57%

Κάρτες αγώνα

92%Over 1,5100%
85%Over 2,586%
54%Over 3,564%
31%Over 4,543%
31%Over 5,529%
23%Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

54%Over 15 πόντοι86%
38%Over 25 πόντοι43%
31%Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

77%Over 15 πόντοι57%
23%Over 25 πόντοι43%
8%Over 35 πόντοι21%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.