Vasco da Gama – Chapecoense Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Vasco da Gama — Chapecoense, Παρ 06 Φεβ 01:00

Vasco da GamaΗΝΝΝΙΗΝΝΝΙ

Σέριε Α Βραζιλίας

1–1

Ημίχρονο 0–0

ChapecoenseΝΗΙΗΗΝΗΙΗΗ

Παίκτες

Vasco da Gama — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Κολομβία24 ετώνAndrés GómezGómezΑρ. εξτρέμ2553579233513682076%381511213039%90030380033306,88
#23Βραζιλία34 ετώνThiago Mendes MendesΑμ. χαφ264142713222435390%242122511556%80020530043207,20
#7Βραζιλία30 ετώνDavidDavidΑρ. εξτρέμ244242412212172079%1011616146%00018110032006,84
#88Βραζιλία22 ετώνCauan BarrosBarrosΑμ. χαφ1930319305103089%322540711959%50132460012506,98
#9Αργεντινή26 ετώνFacundo ColidioColidioΚ. επιθ.8323321228173476%42103543%100716002407,30
#3Βραζιλία34 ετώνTchê TchêTchêΚ. μέσος2120224738110290%169944347%30017160022306,70
#66Βραζιλία23 ετώνCuiabanoCuiabanoΑρ. οπισθ.1923229111192742277%603153313060%40024180032107,15
#2Ουρουγουάη29 ετώνJ. RodríguezRodríguezΔεξ. οπισθ.20242338362581982%14106056564%300830022207,02
#30Βραζιλία23 ετώνRobert RenanRenanΚ. αμυν.2810114418172487%42541301210456%4003150044106,91
#17Πορτογαλία27 ετώνNuno MoreiraMoreiraΔεξ. εξτρέμ21111225393632184%116723441%30013110021906,76
#77Αργεντινή29 ετώνClaudio SpinelliSpinelliΚ. επιθ.18101381373301—1121105237%0002112003806,61
#20Βραζιλία26 ετώνBrenner BrennerΚ. επιθ.1511117662151283%92413136%1005120021506,65
#25Βραζιλία28 ετώνHugo MouraMouraΑμ. χαφ11101310030092%6101572043%000980011106,66
#19Βραζιλία30 ετώνBruno DuarteDuarteΚ. επιθ.41217101321—81111652%00021001007,20
#1Βραζιλία31 ετώνLéo JardimJardimΤερμ.29000000110071%003407—10013814444206,69
#96Βραζιλία30 ετώνPaulo HenriqueHenriqueΔεξ. οπισθ.20020820312351682%372047210655%50023220022506,72
#46Κολομβία27 ετώνCarlos CuestaCuestaΚ. αμυν.16010511542394%13175955060%1012250022406,65
#4Ουρουγουάη24 ετώνAlan SaldiviaSaldiviaΚ. αμυν.140101012770086%202861157256%40015120031806,91
#6Βραζιλία26 ετώνLucas PitonPitonΑρ. οπισθ.19010124472332483%20113354749%0001740021706,73
#10Κολομβία24 ετώνJohan RojasRojasΕπ. χαφ180103593213411487%112803842%3001430021206,98
#28Βραζιλία26 ετώνAdsonAdsonΔεξ. εξτρέμ16000247216122485%228405452%1007120021106,79
#5Αργεντινή27 ετώνSantiago SosaSosaΑμ. χαφ8000712130186%15192833651%0001800021006,96
#18Κολομβία24 ετώνMarino HinestrozaHinestrozaΔεξ. εξτρέμ160109001281884%103303754%000614002906,67
#8Βραζιλία32 ετώνJairJairΑμ. χαφ6000400100098%65811757%10036003006,79
Chapecoense — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Βραζιλία31 ετώνMarcinhoMarcinhoΔεξ. εξτρέμ2852533111263641279%2251908738%30024220024206,76
#31Βραζιλία29 ετώνMaurício Garcez GarcezΑρ. εξτρέμ15303289510121273%1121216451%00010140012506,80
#37Παραγουάη32 ετώνWalter ClarClarΑρ. οπισθ.1031310605100376%973032653%000310011506,90
#9Βραζιλία21 ετώνTulio EduardoEduardoΚ. επιθ.9303217210600—33913740%1001860011706,93
#99Βραζιλία27 ετώνCarvalheiraCarvalheiraΑμ. χαφ142021440050391%14101542038%2001940012306,68
#3Βραζιλία28 ετώνDomaDomaΚ. αμυν.271011731992286%2225163208555%6012230025306,69
#91Βραζιλία34 ετώνBruno PachecoPachecoΑρ. οπισθ.20131710191641584%311837610057%30015250013806,68
#11Κονγκό - Κινσάσα37 ετώνYannick BolasieBolasieΚ. επιθ.22131371379122573%53906238%40029170012906,67
#10Βραζιλία37 ετώνGiovanni AugustoAugustoΕπ. χαφ21151164093783183%215806653%20015240022807,09
#4Βραζιλία29 ετώνJoão PauloPauloΚ. αμυν.7101310021087%484162653%3001550001506,71
#70Βραζιλία23 ετώνRubensRubensΔεξ. εξτρέμ111014206607—41001436%20074001406,60
#27Βραζιλία27 ετώνCamiloCamiloΑμ. χαφ24000162016181386%523847109956%80044160024306,84
#98Βραζιλία28 ετώνAndersonAndersonΤερμ.15000100010071%001607—10005563413106,91
#26Βραζιλία31 ετώνEvertonEvertonΔεξ. οπισθ.21010122291011071%18113727754%51017200022906,48
#21Βραζιλία23 ετώνKauan FariaFariaΚ. αμυν.9000210200092%795293059%200730012006,67
#88Βραζιλία31 ετώνYago FelipeFelipeΚ. μέσος8010950080490%179812945%20017100011606,81
#16Βραζιλία27 ετώνBruno Matias MatiasΚ. μέσος12000900030192%1331211951%1001040011606,63
#12Βραζιλία27 ετώνFernandoFernandoΑρ. οπισθ.9000201630283%571032451%3001410001906,53
#1Βραζιλία37 ετώνRafael SantosSantosΤερμ.40000000000—00601—00000201101106,79
#15Βραζιλία33 ετώνRafael ThyereThyereΚ. αμυν.50001000000—2425410—00011000806,52
#5Βραζιλία25 ετώνHeitorHeitorΔεξ. οπισθ.4010300030284%61110941%00041001606,46
#30Βραζιλία27 ετώνMatheus AurélioAurélioΤερμ.30000000000—00601—100001240806,67
#19Βραζιλία21 ετώνDavid AntunesAntunesΚ. μέσος110004001101—80511250%00032000906,39
#94Ουρουγουάη32 ετώνKevin RamírezRamírezΑρ. εξτρέμ50108320221—212011—00004000606,64

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Vasco da Gama29 αγώνεςChapecoense29 αγώνες
Vasco da Gama15 αγώνεςChapecoense14 αγώνες
Vasco da Gama14 αγώνεςChapecoense15 αγώνες
2929Αγώνες2929
9-8-12Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-9-17
31%31%Νίκες10%10%
1,2436ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,0330
0,7622ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,6819
0,3410Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,4112
0,926Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,6218
17,9518ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,912,6353
5,5158Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,597
0,5215ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,144
6174ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,23,9110
12,2353Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,910,1283
0,072ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,120,072
1515Αγώνες1414
7-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-5-7
47%47%Νίκες14%14%
1,421ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,541,3619
0,8713ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,9212
0,46Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,649
115Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,860,7110
20,1302ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,815195
6,496Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,24,153
0,6710ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,380,233
6,7100ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 64,964
12,2183Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 138,4109
0,132ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,081
1414Αγώνες1515
2-5-7Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-4-10
14%14%Νίκες7%7%
1,0715ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,140,7311
0,649ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,690,477
0,294Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,510,23
0,7911Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,538
15,4216ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 1210,5158
4,462Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,92,944
0,365ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,071
5,374ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,43,146
12,1170Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,911,6174
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,090,071
0,144Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,072
1,4542Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,161
15,7456ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,113,1366
10,3298ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,4235
0,23Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,142
1,218Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,142,3633
15,7236ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,212,7165
11,4171ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,88,1105
0,071Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1600
1,7124Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,541,8728
15,7220ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,4201
9,1127ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,7130
12,9374Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,2370
2,1558Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,412,6268
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,030,072
0,072Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,130,082
12,3184Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,7165
2,0729Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,252,5831
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
13,6190Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1313,7205
2,2329Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,572,6437
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,132
0,152Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,142

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Vasco da Gama29 αγώνεςChapecoense29 αγώνες
Vasco da Gama15 αγώνεςChapecoense14 αγώνες
Vasco da Gama14 αγώνεςChapecoense15 αγώνες

Γκολ ομάδας

69%Over 0,569%
34%Over 1,521%
14%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

72%Over 1,590%
59%Over 2,559%
24%Over 3,538%
17%Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

28%Over 0,5 α′ ημιχρόνου41%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
52%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
28%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

28%Νίκη & Over 1,57%
3%Νίκη & Under 1,53%
28%Νίκη & Over 2,57%
3%Νίκη & Under 2,53%
24%G/G & Νίκη7%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,579%
40%Over 1,529%
20%Over 2,521%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,586%
60%Over 2,571%
20%Over 3,557%
13%Over 4,543%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
53%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,57%
7%Νίκη & Under 1,57%
40%Νίκη & Over 2,57%
7%Νίκη & Under 2,57%
33%G/G & Νίκη7%

Γκολ ομάδας

71%Over 0,560%
29%Over 1,513%
7%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

71%Over 1,593%
57%Over 2,547%
29%Over 3,520%
21%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου47%
21%Over 1,5 β′ ημιχρόνου7%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,57%
0%Νίκη & Under 1,50%
14%Νίκη & Over 2,57%
0%Νίκη & Under 2,50%
14%G/G & Νίκη7%

Βασική αγορά

62%Γκολ/Γκολ66%

G/G ανά ημίχρονο

10%G/G α′ ημιχρόνου34%
34%G/G β′ ημιχρόνου41%

Συνδυασμοί

24%G/G & Νίκη7%
7%Νίκη χωρίς παθητικό3%

Βασική αγορά

53%Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

7%G/G α′ ημιχρόνου57%
27%G/G β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη7%
13%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Βασική αγορά

71%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου13%
43%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη7%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

31%Νίκη10%
28%Ισοπαλία31%
59%Νίκη ή ισοπαλία41%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία15%
7%Νίκη χωρίς παθητικό3%

Αποτέλεσμα αγώνα

47%Νίκη14%
20%Ισοπαλία36%
67%Νίκη ή ισοπαλία50%
58%Νίκη χωρίς την ισοπαλία22%
13%Νίκη χωρίς παθητικό7%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη7%
36%Ισοπαλία27%
50%Νίκη ή ισοπαλία33%
22%Νίκη χωρίς την ισοπαλία9%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

55%Over 9,554%
45%Over 10,539%
34%Over 11,529%
21%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

62%Over 4,5 υπέρ43%
52%Over 5,5 υπέρ36%
28%Over 6,5 υπέρ14%
48%Over 4,5 κατά61%
10%Over 5,5 κατά36%
3%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

76%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ54%
48%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ32%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,554%
60%Over 10,523%
47%Over 11,515%
33%Over 12,58%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ54%
60%Over 5,5 υπέρ38%
40%Over 6,5 υπέρ23%
40%Over 4,5 κατά38%
7%Over 5,5 κατά15%
0%Over 6,5 κατά15%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ69%
47%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ31%

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,553%
29%Over 10,553%
21%Over 11,540%
7%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

57%Over 4,5 υπέρ33%
43%Over 5,5 υπέρ33%
14%Over 6,5 υπέρ7%
57%Over 4,5 κατά80%
14%Over 5,5 κατά53%
7%Over 6,5 κατά53%

Συνδυασμοί

86%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

96%Over 1,588%
81%Over 2,581%
52%Over 3,565%
37%Over 4,550%
26%Over 5,538%
11%Over 6,515%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι73%
37%Over 25 πόντοι50%
22%Over 35 πόντοι31%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

59%Over 15 πόντοι58%
26%Over 25 πόντοι31%
19%Over 35 πόντοι12%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
79%Over 2,583%
50%Over 3,567%
29%Over 4,550%
14%Over 5,542%
7%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι83%
21%Over 25 πόντοι42%
14%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι58%
21%Over 25 πόντοι42%
21%Over 35 πόντοι25%

Κάρτες αγώνα

92%Over 1,593%
85%Over 2,579%
54%Over 3,564%
46%Over 4,550%
38%Over 5,536%
15%Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

69%Over 15 πόντοι64%
54%Over 25 πόντοι57%
31%Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

69%Over 15 πόντοι57%
31%Over 25 πόντοι21%
15%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.