UTA Arad – Universitatea Cluj Στατιστικά αγώνα

UTA Arad — Universitatea Cluj, Σάβ 19 Δεκ 02:00

UTA AradΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ
Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ

Παίκτες

UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνMarius ComanComanΚ. επιθ.1140428951041073%85714740%00018100031606,87
#2Ρουμανία22 ετώνA. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνHakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ.11202237210163975%43713943%0007100031306,79
#5Ιαπωνία31 ετώνSota MinoMinoΚ. μέσος111011130191279%2815516057%30020200031406,92
#10Κύπρος25 ετώνMarinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ11101145318112377%67013846%100811003706,74
#77Γαλλία30 ετώνJayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ1112114101193261%711003946%2001512003906,76
#72Ιταλία30 ετώνAndrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνIsmet SinaniSinaniΚ. επιθ.1010111411210—10209—00014003106,65
#42Ρουμανία22 ετώνOmar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ31013311100—10003—00011001006,76
#8Ρουμανία32 ετώνAlin RomanRomanΕπ. χαφ110503181738103279%107403543%2009110031407,49
#4Ρουμανία37 ετώνAlexandru BengaBengaΚ. αμυν.10000503030084%1195373660%300970031506,68
#15Γαλλία28 ετώνPeter OuanehOuanehΚ. αμυν.8000401040181%8153553569%2006120031006,90
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDin AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ.800032010110778%15151834363%2015110021106,90
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνMárcio RosaRosaΤερμ.5000000000073%00403—0000120142707,16
#16Κένυα25 ετώνRichard OdadaOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνAndrei GorceaGorceaΤερμ.4000000000065%00200—00000640806,09
#2018 ετώνDenis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ1000030110512—82102954%10067002906,54
#60Ουκρανία34 ετώνDmytro PospelovPospelovΚ. αμυν.5010300030090%262132061%30063001706,90
#96Ρουμανία29 ετώνÁrpád TordaiTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνAlexi PituPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#22Ρουμανία21 ετώνRobert BădescuBădescuΑρ. οπισθ.40001000000—904111—10020002206,44
#6Βουλγαρία31 ετώνAntoni IvanovIvanovΚ. μέσος30002000110—12302—00040000306,26
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος20101000100—10225—10012000206,65
#26Ρουμανία28 ετώνRăzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20
Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

UTA Arad11 αγώνεςUniversitatea Cluj11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςUniversitatea Cluj6 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςUniversitatea Cluj5 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-0-5
27%27%Νίκες55%55%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,8220
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93110
0,273Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,455
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,3615
16,1177ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,2152
4,347Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,848
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
5,662ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,848
13143Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,611,1111
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,44
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-2
40%40%Νίκες67%67%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,3314
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,26
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
1,47Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,59
18,894ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
15ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
6,432ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,226
17,688Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,462
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,63
66Αγώνες55
1-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-3
17%17%Νίκες40%40%
16ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,26
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,84
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4100
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,51,26
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,874
3,521Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,422
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
9,255Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,6418
16,7184ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916160
9,6105ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,585
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,171
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,6710
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,678
8,844ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,442
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,21
2,3314Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,68
17,3104ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,482
10,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
13,9153Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611110
2,2725Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,323
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
13,668Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21260
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,89
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,21
14,285Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,11050
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,814
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

UTA Arad11 αγώνεςUniversitatea Cluj11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςUniversitatea Cluj6 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςUniversitatea Cluj5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,582%
36%Over 1,573%
18%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,591%
55%Over 2,582%
45%Over 3,536%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου82%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,555%
9%Νίκη & Under 1,50%
18%Νίκη & Over 2,545%
9%Νίκη & Under 2,59%
18%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
40%Over 1,5100%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,5100%
40%Over 2,5100%
40%Over 3,533%
20%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου83%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,567%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,567%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,560%
33%Over 1,540%
17%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,580%
67%Over 2,560%
50%Over 3,540%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,520%
17%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
36%G/G β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη36%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη50%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη55%
27%Ισοπαλία0%
55%Νίκη ή ισοπαλία55%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία55%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη67%
60%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη40%
0%Ισοπαλία0%
17%Νίκη ή ισοπαλία40%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,540%
45%Over 10,530%
27%Over 11,520%
18%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ40%
36%Over 5,5 υπέρ20%
36%Over 6,5 υπέρ20%
27%Over 4,5 κατά40%
18%Over 5,5 κατά20%
18%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,540%
60%Over 10,540%
40%Over 11,520%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
40%Over 5,5 υπέρ40%
40%Over 6,5 υπέρ40%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά20%
20%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
33%Over 10,520%
17%Over 11,520%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ0%
33%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά20%
17%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ80%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,580%
64%Over 3,570%
36%Over 4,540%
27%Over 5,520%
9%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι80%
36%Over 25 πόντοι50%
36%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι70%
27%Over 25 πόντοι30%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
60%Over 3,5100%
60%Over 4,540%
40%Over 5,520%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι40%
60%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι100%
20%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
67%Over 2,560%
67%Over 3,540%
17%Over 4,540%
17%Over 5,520%
0%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι80%
17%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι40%
33%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.