UTA Arad – Sepsi Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
UTA Arad — Sepsi, Παρ 18 Σεπ 18:00
UTA Arad
Sepsi10
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius ComanComanΚ. επιθ. | 11 | 4 | 0 | 4 | 28 | 9 | 5 | 10 | 4 | 1 | 0 | 73% | 8 | 5 | 7 | 1 | 47 | 40% | 0 | 0 | 0 | 18 | 10 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,87 |
| A. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ. | 10 | 2 | 1 | 2 | 10 | 3 | 1 | 4 | 9 | 1 | 12 | 73% | 30 | 7 | 28 | 3 | 53 | 51% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,95 |
| Hakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ. | 11 | 2 | 0 | 2 | 23 | 7 | 2 | 10 | 16 | 3 | 9 | 75% | 4 | 3 | 7 | 1 | 39 | 43% | 0 | 0 | 0 | 7 | 10 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,79 |
Sota MinoMinoΚ. μέσος | 11 | 1 | 0 | 1 | 11 | 3 | 0 | 1 | 9 | 1 | 2 | 79% | 28 | 15 | 5 | 1 | 60 | 57% | 3 | 0 | 0 | 20 | 20 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,92 |
Marinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ | 11 | 1 | 0 | 1 | 14 | 5 | 3 | 18 | 11 | 2 | 3 | 77% | 6 | 7 | 0 | 1 | 38 | 46% | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,74 |
Jayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ | 11 | 1 | 2 | 1 | 14 | 1 | 0 | 11 | 9 | 3 | 2 | 61% | 7 | 1 | 10 | 0 | 39 | 46% | 2 | 0 | 0 | 15 | 12 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,76 |
| Andrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 0 | 3 | 88% | 11 | 8 | 5 | 0 | 19 | 40% | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,46 |
Ismet SinaniSinaniΚ. επιθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 11 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 2 | 0 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,65 |
| Omar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,76 |
Alin RomanRomanΕπ. χαφ | 11 | 0 | 5 | 0 | 31 | 8 | 1 | 7 | 38 | 10 | 32 | 79% | 10 | 7 | 4 | 0 | 35 | 43% | 2 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 7,49 |
Alexandru BengaBengaΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 84% | 11 | 9 | 53 | 7 | 36 | 60% | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 6,68 |
Peter OuanehOuanehΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 81% | 8 | 15 | 35 | 5 | 35 | 69% | 2 | 0 | 0 | 6 | 12 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,90 |
| Din AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 10 | 11 | 0 | 7 | 78% | 15 | 15 | 18 | 3 | 43 | 63% | 2 | 0 | 1 | 5 | 11 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,90 |
Márcio RosaRosaΤερμ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73% | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 20 | 14 | 2 | 7 | 0 | 7,16 |
Richard OdadaOdadaΚ. μέσος | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 82% | 18 | 2 | 4 | 1 | 23 | 51% | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,65 |
Andrei GorceaGorceaΤερμ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65% | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 8 | 0 | 6,09 |
| Denis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 10 | 5 | 1 | 2 | — | 8 | 2 | 1 | 0 | 29 | 54% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,54 |
| Dmytro PospelovPospelovΚ. αμυν. | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 90% | 2 | 6 | 21 | 3 | 20 | 61% | 3 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,90 |
Árpád TordaiTordaiΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 6 | 1 | 2 | 0 | 7,30 |
Alexi PituPituΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 1 | 0 | 10 | 48% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,54 |
| Robert BădescuBădescuΑρ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 9 | 0 | 4 | 1 | 11 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,44 |
| Antoni IvanovIvanovΚ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,26 |
Samuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,65 |
| Răzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,20 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunor BatzulaBatzulaΕπ. χαφ | 11 | 1 | 0 | 1 | 20 | 6 | 2 | 11 | 6 | 0 | 3 | 86% | 17 | 5 | 13 | 3 | 45 | 43% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,81 |
Doru AndreiAndreiΕπ. χαφ | 10 | 1 | 1 | 1 | 21 | 6 | 0 | 13 | 17 | 2 | 7 | 83% | 7 | 4 | 3 | 1 | 37 | 47% | 0 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 7,05 |
Lindsay RoseRoseΚ. αμυν. | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 87% | 2 | 3 | 23 | 4 | 11 | 44% | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,46 |
| Nacho HerasHerasΚ. επιθ. | 5 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 | 2 | 4 | 8 | 1 | 1 | 81% | 1 | 0 | 6 | 0 | 14 | 56% | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,95 |
Cosmin MateiMateiΕπ. χαφ | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 90% | 3 | 2 | 4 | 2 | 10 | 37% | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,16 |
| Bogdan OtelițăOtelițăΔεξ. οπισθ. | 9 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 8 | 2 | 4 | 71% | 9 | 4 | 13 | 0 | 14 | 61% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,80 |
| Boris CmiljanićCmiljanićΚ. επιθ. | 6 | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 31% | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,68 |
David LazarLazarΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70% | 0 | 0 | 25 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 42 | 24 | 4 | 12 | 1 | 7,26 |
| Fábio ViannaViannaΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 9 | 10 | 1 | 5 | 78% | 10 | 12 | 37 | 3 | 30 | 48% | 1 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 4 | 11 | 0 | 6,78 |
Setigui KaramokoKaramokoΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 6 | 1 | 0 | 85% | 16 | 17 | 48 | 8 | 36 | 64% | 3 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,89 |
Gustavo CascardoCascardoΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 9 | 2 | 5 | 81% | 20 | 18 | 44 | 2 | 55 | 50% | 1 | 0 | 0 | 17 | 23 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,89 |
Robert SilaghiSilaghiΕπ. χαφ | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 92% | 11 | 6 | 17 | 9 | 19 | 46% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,73 |
| Nicolae PăunPăunΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 5 | 0 | 2 | 82% | 20 | 13 | 22 | 6 | 37 | 57% | 1 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 7,06 |
| D. VîrtejVîrtejΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 88% | 6 | 4 | 42 | 4 | 18 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,77 |
M. MawaMawaΚ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 2 | 0 | 20 | 48% | 0 | 0 | 0 | 9 | 10 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,48 |
Dimitri OberlinOberlinΚ. επιθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 13 | 6 | 2 | 0 | — | 6 | 2 | 1 | 0 | 24 | 55% | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6,82 |
Funsho BamgboyeBamgboyeΔεξ. εξτρέμ | 5 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | — | 7 | 3 | 1 | 0 | 21 | 47% | 2 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,57 |
| Carl DavordzieDavordzieΚ. επιθ. | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 14 | 44% | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,72 |
| Raul CîmpeanCîmpeanΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 89% | 7 | 4 | 9 | 1 | 14 | 56% | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,66 |
| Victor DaguinDaguinΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 86% | 3 | 1 | 7 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,55 |
A. DobrosavleviciDobrosavleviciΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 10 | 3 | 8 | — | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,10 |
Bogdan VătăjeluVătăjeluΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 5 | 1 | 3 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,36 |
Joeri de Kampsde KampsΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,57 |
| Aboubakar KeitaKeitaΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,50 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.



























