UTA Arad – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

UTA Arad — Farul Constanța, Σάβ 06 Φεβ 02:00

UTA AradΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ
Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Παίκτες

UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνMarius ComanComanΚ. επιθ.1140428951041073%85714740%00018100031606,87
#2Ρουμανία22 ετώνA. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνHakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ.11202237210163975%43713943%0007100031306,79
#5Ιαπωνία31 ετώνSota MinoMinoΚ. μέσος111011130191279%2815516057%30020200031406,92
#10Κύπρος25 ετώνMarinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ11101145318112377%67013846%100811003706,74
#77Γαλλία30 ετώνJayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ1112114101193261%711003946%2001512003906,76
#72Ιταλία30 ετώνAndrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνIsmet SinaniSinaniΚ. επιθ.1010111411210—10209—00014003106,65
#42Ρουμανία22 ετώνOmar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ31013311100—10003—00011001006,76
#8Ρουμανία32 ετώνAlin RomanRomanΕπ. χαφ110503181738103279%107403543%2009110031407,49
#4Ρουμανία37 ετώνAlexandru BengaBengaΚ. αμυν.10000503030084%1195373660%300970031506,68
#15Γαλλία28 ετώνPeter OuanehOuanehΚ. αμυν.8000401040181%8153553569%2006120031006,90
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDin AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ.800032010110778%15151834363%2015110021106,90
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνMárcio RosaRosaΤερμ.5000000000073%00403—0000120142707,16
#16Κένυα25 ετώνRichard OdadaOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνAndrei GorceaGorceaΤερμ.4000000000065%00200—00000640806,09
#2018 ετώνDenis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ1000030110512—82102954%10067002906,54
#60Ουκρανία34 ετώνDmytro PospelovPospelovΚ. αμυν.5010300030090%262132061%30063001706,90
#96Ρουμανία29 ετώνÁrpád TordaiTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνAlexi PituPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#22Ρουμανία21 ετώνRobert BădescuBădescuΑρ. οπισθ.40001000000—904111—10020002206,44
#6Βουλγαρία31 ετώνAntoni IvanovIvanovΚ. μέσος30002000110—12302—00040000306,26
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος20101000100—10225—10012000206,65
#26Ρουμανία28 ετώνRăzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

UTA Arad11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
27%27%Νίκες36%36%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,0912
0,273Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
16,1177ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,614,6161
4,347Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,167
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
5,662ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
13143Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες55
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
40%40%Νίκες80%80%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,412
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,68
1,47Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
18,894ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6840
15ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
6,432ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
17,688Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,261
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
66Αγώνες66
1-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
17%17%Νίκες0%0%
16ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,835
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
3,521Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,728
9,255Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,18,551
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
16,7184ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,3157
9,6105ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,9115
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,668
8,844ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6735
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
2,3314Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,6710
17,3104ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,889
10,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,249
13,9153Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
2,2725Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,4516
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
13,668Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,28,241
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
14,285Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

UTA Arad11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,573%
36%Over 1,545%
18%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,582%
55%Over 2,555%
45%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,536%
9%Νίκη & Under 1,50%
18%Νίκη & Over 2,527%
9%Νίκη & Under 2,59%
18%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,580%
40%Over 1,580%
20%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,580%
40%Over 2,560%
40%Over 3,560%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,580%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,560%
20%Νίκη & Under 2,520%
20%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,567%
33%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,550%
50%Over 3,533%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου36%
36%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη27%
9%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου60%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη60%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
50%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη36%
27%Ισοπαλία45%
55%Νίκη ή ισοπαλία82%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
9%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη80%
60%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη0%
0%Ισοπαλία67%
17%Νίκη ή ισοπαλία67%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,545%
45%Over 10,536%
27%Over 11,59%
18%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ45%
36%Over 5,5 υπέρ45%
36%Over 6,5 υπέρ9%
27%Over 4,5 κατά64%
18%Over 5,5 κατά9%
18%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,560%
60%Over 10,540%
40%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ60%
40%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά0%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,533%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ33%
33%Over 5,5 υπέρ33%
33%Over 6,5 υπέρ17%
33%Over 4,5 κατά67%
17%Over 5,5 κατά17%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
64%Over 2,564%
64%Over 3,555%
36%Over 4,545%
27%Over 5,527%
9%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι55%
36%Over 25 πόντοι18%
36%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι64%
27%Over 25 πόντοι36%
0%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
60%Over 3,560%
60%Over 4,560%
40%Over 5,540%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι40%
60%Over 25 πόντοι0%
60%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι100%
20%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
67%Over 2,550%
67%Over 3,550%
17%Over 4,533%
17%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι67%
17%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι33%
33%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.