UTA Arad – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

UTA Arad — Corvinul Hunedoara, Σάβ 22 Αυγ 18:30

UTA AradΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

0–0

Ημίχρονο 0–0

Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνMarius ComanComanΚ. επιθ.1140428951041073%85714740%00018100031606,87
#2Ρουμανία22 ετώνA. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνHakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ.11202237210163975%43713943%0007100031306,79
#5Ιαπωνία31 ετώνSota MinoMinoΚ. μέσος111011130191279%2815516057%30020200031406,92
#10Κύπρος25 ετώνMarinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ11101145318112377%67013846%100811003706,74
#77Γαλλία30 ετώνJayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ1112114101193261%711003946%2001512003906,76
#72Ιταλία30 ετώνAndrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνIsmet SinaniSinaniΚ. επιθ.1010111411210—10209—00014003106,65
#42Ρουμανία22 ετώνOmar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ31013311100—10003—00011001006,76
#8Ρουμανία32 ετώνAlin RomanRomanΕπ. χαφ110503181738103279%107403543%2009110031407,49
#4Ρουμανία37 ετώνAlexandru BengaBengaΚ. αμυν.10000503030084%1195373660%300970031506,68
#15Γαλλία28 ετώνPeter OuanehOuanehΚ. αμυν.8000401040181%8153553569%2006120031006,90
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDin AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ.800032010110778%15151834363%2015110021106,90
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνMárcio RosaRosaΤερμ.5000000000073%00403—0000120142707,16
#16Κένυα25 ετώνRichard OdadaOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνAndrei GorceaGorceaΤερμ.4000000000065%00200—00000640806,09
#2018 ετώνDenis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ1000030110512—82102954%10067002906,54
#60Ουκρανία34 ετώνDmytro PospelovPospelovΚ. αμυν.5010300030090%262132061%30063001706,90
#96Ρουμανία29 ετώνÁrpád TordaiTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνAlexi PituPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#22Ρουμανία21 ετώνRobert BădescuBădescuΑρ. οπισθ.40001000000—904111—10020002206,44
#6Βουλγαρία31 ετώνAntoni IvanovIvanovΚ. μέσος30002000110—12302—00040000306,26
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος20101000100—10225—10012000206,65
#26Ρουμανία28 ετώνRăzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20
Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

UTA Arad11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
27%27%Νίκες36%36%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,273Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
16,1177ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
4,347Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
5,662ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
13143Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
40%40%Νίκες50%50%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
1,47Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
18,894ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
15ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
6,432ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
17,688Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
66Αγώνες55
1-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
17%17%Νίκες20%20%
16ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,42
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,673
3,521Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,819
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,226
9,255Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,11260
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
16,7184ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
9,6105ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
8,844ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
2,3314Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
17,3104ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,487
10,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,432
13,9153Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
2,2725Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
13,668Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
14,285Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,116,281
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

UTA Arad11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,555%
36%Over 1,536%
18%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
55%Over 2,536%
45%Over 3,518%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,536%
9%Νίκη & Under 1,50%
18%Νίκη & Over 2,536%
9%Νίκη & Under 2,50%
18%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
40%Over 1,550%
20%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,583%
40%Over 2,550%
40%Over 3,517%
20%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,550%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,520%
33%Over 1,520%
17%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
67%Over 2,520%
50%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
36%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη18%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη36%
27%Ισοπαλία36%
55%Νίκη ή ισοπαλία73%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
9%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη50%
60%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη20%
0%Ισοπαλία40%
17%Νίκη ή ισοπαλία60%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,536%
45%Over 10,527%
27%Over 11,527%
18%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ36%
36%Over 5,5 υπέρ36%
36%Over 6,5 υπέρ36%
27%Over 4,5 κατά45%
18%Over 5,5 κατά45%
18%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,517%
60%Over 10,517%
40%Over 11,517%
20%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
40%Over 6,5 υπέρ33%
20%Over 4,5 κατά33%
20%Over 5,5 κατά33%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,560%
33%Over 10,540%
17%Over 11,540%
17%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ40%
33%Over 6,5 υπέρ40%
33%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
17%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
64%Over 2,582%
64%Over 3,564%
36%Over 4,564%
27%Over 5,536%
9%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι64%
36%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
27%Over 25 πόντοι55%
0%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
60%Over 2,567%
60%Over 3,533%
60%Over 4,533%
40%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι50%
60%Over 25 πόντοι17%
60%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι50%
20%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
67%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
17%Over 4,5100%
17%Over 5,580%
0%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι80%
17%Over 25 πόντοι80%
17%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.