UTA Arad – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

UTA Arad — CFR Cluj, Κυρ 18 Οκτ 18:15

UTA AradΝΝΗΝΗΝΝΗΝΗ
CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

UTA Arad — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ρουμανία30 ετώνMarius ComanComanΚ. επιθ.1140428951041073%85714740%00018100031606,87
#2Ρουμανία22 ετώνA. DorobanțuDorobanțuΔεξ. οπισθ.1021210314911273%3072835351%1001460031206,95
#11Μαδαγασκάρη28 ετώνHakim AbdallahAbdallahΚ. επιθ.11202237210163975%43713943%0007100031306,79
#5Ιαπωνία31 ετώνSota MinoMinoΚ. μέσος111011130191279%2815516057%30020200031406,92
#10Κύπρος25 ετώνMarinos TzionisTzionisΑρ. εξτρέμ11101145318112377%67013846%100811003706,74
#77Γαλλία30 ετώνJayson PapeauPapeauΑρ. εξτρέμ1112114101193261%711003946%2001512003906,76
#72Ιταλία30 ετώνAndrea PadulaPadulaΑρ. οπισθ.7101211240388%118501940%20093001906,46
#7Κοσσυφοπέδιο27 ετώνIsmet SinaniSinaniΚ. επιθ.1010111411210—10209—00014003106,65
#42Ρουμανία22 ετώνOmar El SawyEl SawyΔεξ. εξτρέμ31013311100—10003—00011001006,76
#8Ρουμανία32 ετώνAlin RomanRomanΕπ. χαφ110503181738103279%107403543%2009110031407,49
#4Ρουμανία37 ετώνAlexandru BengaBengaΚ. αμυν.10000503030084%1195373660%300970031506,68
#15Γαλλία28 ετώνPeter OuanehOuanehΚ. αμυν.8000401040181%8153553569%2006120031006,90
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDin AlomerovicAlomerovicΑρ. οπισθ.800032010110778%15151834363%2015110021106,90
#1Πράσινο Ακρωτήριο29 ετώνMárcio RosaRosaΤερμ.5000000000073%00403—0000120142707,16
#16Κένυα25 ετώνRichard OdadaOdadaΚ. μέσος6000600230082%182412351%10082002906,65
#33Ρουμανία25 ετώνAndrei GorceaGorceaΤερμ.4000000000065%00200—00000640806,09
#2018 ετώνDenis ȚăroiȚăroiΕπ. χαφ1000030110512—82102954%10067002906,54
#60Ουκρανία34 ετώνDmytro PospelovPospelovΚ. αμυν.5010300030090%262132061%30063001706,90
#96Ρουμανία29 ετώνÁrpád TordaiTordaiΤερμ.20000000000—00402—00001861207,30
#80Ρουμανία24 ετώνAlexi PituPituΕπ. χαφ40002102000—52101048%00043001406,54
#22Ρουμανία21 ετώνRobert BădescuBădescuΑρ. οπισθ.40001000000—904111—10020002206,44
#6Βουλγαρία31 ετώνAntoni IvanovIvanovΚ. μέσος30002000110—12302—00040000306,26
#8Ρουάντα26 ετώνSamuel GueuletteGueuletteΚ. μέσος20101000100—10225—10012000206,65
#26Ρουμανία28 ετώνRăzvan OaidăOaidăΑμ. χαφ10000000000—11001—00000000306,20
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

UTA Arad11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
27%27%Νίκες45%45%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,273Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
16,1177ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
4,347Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,556ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
5,662ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
13143Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
55Αγώνες55
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
40%40%Νίκες60%60%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
1,47Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
18,894ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
15ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
6,432ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
17,688Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
66Αγώνες66
1-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
17%17%Νίκες33%33%
16ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
3,521Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
9,255Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,5517Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
16,7184ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
9,6105ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
8,844ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
2,3314Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
17,3104ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
10,261ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
13,9153Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,2725Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
0,091Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
13,668Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
2,412Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
14,285Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

UTA Arad11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
UTA Arad5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
UTA Arad6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,582%
36%Over 1,527%
18%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
55%Over 2,573%
45%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
27%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,527%
9%Νίκη & Under 1,518%
18%Νίκη & Over 2,527%
9%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,580%
40%Over 1,540%
20%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,560%
40%Over 2,560%
40%Over 3,560%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,540%
20%Νίκη & Under 1,520%
20%Νίκη & Over 2,540%
20%Νίκη & Under 2,520%
20%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,583%
33%Over 1,517%
17%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,583%
50%Over 3,550%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

45%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
36%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη18%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
50%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη45%
27%Ισοπαλία9%
55%Νίκη ή ισοπαλία55%
38%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη60%
60%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη33%
0%Ισοπαλία0%
17%Νίκη ή ισοπαλία33%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,540%
45%Over 10,520%
27%Over 11,510%
18%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

45%Over 4,5 υπέρ50%
36%Over 5,5 υπέρ40%
36%Over 6,5 υπέρ20%
27%Over 4,5 κατά40%
18%Over 5,5 κατά40%
18%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
55%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,540%
60%Over 10,520%
40%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ40%
40%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά20%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
33%Over 10,520%
17%Over 11,520%
17%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ40%
33%Over 5,5 υπέρ40%
33%Over 6,5 υπέρ20%
33%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά60%
17%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
64%Over 2,550%
64%Over 3,520%
36%Over 4,510%
27%Over 5,50%
9%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι40%
36%Over 25 πόντοι0%
36%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι40%
27%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,560%
60%Over 3,540%
60%Over 4,520%
40%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι20%
60%Over 25 πόντοι0%
60%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

60%Over 15 πόντοι80%
20%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,560%
67%Over 2,540%
67%Over 3,50%
17%Over 4,50%
17%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι60%
17%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι0%
33%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.