Universitatea Cluj – Voluntari Στατιστικά αγώνα

Universitatea Cluj — Voluntari, Τετ 10 Φεβ 02:00

Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ
VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ

Παίκτες

Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45
Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Universitatea Cluj11 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςVoluntari5 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-7
55%55%Νίκες18%18%
1,8220ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34111
110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,455Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
1,3615Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,364
15,2152ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,612,3135
4,848Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7444
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,848ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,437
11,1111Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,1133
0,44ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,091
66Αγώνες66
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
67%67%Νίκες33%33%
2,3314ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,177
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,674
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
1,59Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,332
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,291
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,231
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,829
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,111,770
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
55Αγώνες55
2-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-5
40%40%Νίκες0%0%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,84
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,63
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
14,874ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,18,844
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,613
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,11,68
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,663
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
1,6418Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
16160ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915165
8,585ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,695
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,338
15,678ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,788
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,746
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,743,417
16,482ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,849
11110Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,4104
2,323Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,222
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
1260Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,758
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42210
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Universitatea Cluj11 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςVoluntari5 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,573%
73%Over 1,527%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,582%
82%Over 2,573%
36%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
82%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
45%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

55%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,518%
45%Νίκη & Over 2,50%
9%Νίκη & Under 2,518%
36%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,583%
100%Over 1,533%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,567%
100%Over 2,550%
33%Over 3,533%
33%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

83%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,533%
67%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,533%
50%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,560%
40%Over 1,520%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
40%Over 3,580%
0%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου36%
45%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη0%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου50%
67%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
20%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη18%
0%Ισοπαλία18%
55%Νίκη ή ισοπαλία36%
55%Νίκη χωρίς την ισοπαλία22%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη33%
0%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία67%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη0%
0%Ισοπαλία0%
40%Νίκη ή ισοπαλία0%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,536%
30%Over 10,527%
20%Over 11,527%
10%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ27%
20%Over 5,5 υπέρ18%
20%Over 6,5 υπέρ18%
40%Over 4,5 κατά45%
20%Over 5,5 κατά36%
20%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,550%
40%Over 10,550%
20%Over 11,550%
20%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ50%
40%Over 5,5 υπέρ33%
40%Over 6,5 υπέρ33%
20%Over 4,5 κατά33%
20%Over 5,5 κατά33%
20%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,520%
20%Over 10,50%
20%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ0%
0%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά40%
20%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
80%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,590%
80%Over 2,570%
70%Over 3,560%
40%Over 4,540%
20%Over 5,510%
20%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι90%
50%Over 25 πόντοι30%
20%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι60%
30%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,560%
100%Over 3,560%
40%Over 4,540%
20%Over 5,520%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι80%
40%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
40%Over 25 πόντοι40%
20%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,580%
40%Over 3,560%
40%Over 4,540%
20%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι40%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι60%
20%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.