Universitatea Cluj – Petrolul 52 Στατιστικά αγώνα

Universitatea Cluj — Petrolul 52, Παρ 28 Αυγ 21:00

Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–3

Ημίχρονο 1–2

Petrolul 52ΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Παίκτες

Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45
Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνAlejandro BranBranΚ. μέσος103332480112161982%86913448%2009120031307,39
#71Αγκόλα25 ετώνBreston MalulaMalulaΚ. αμυν.9303740030084%5104782258%100360031307,02
#9EN27 ετώνDan NlunduluNlunduluΚ. επιθ.103032495690073%211004147%4009110031406,88
#7Πορτογαλία28 ετώνRodrigo MartinsMartinsΑρ. εξτρέμ11212231037132783%541013034%30013140041106,82
#4Ρουμανία36 ετώνPaul PappPappΚ. αμυν.101011240230080%797384056%4001060041006,89
#2222 ετώνM. ȚuțuȚuțuΔεξ. οπισθ.11101810290482%1452222851%30097004806,72
#98Ρουμανία23 ετώνR. JerdeaJerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#2Ρουμανία25 ετώνAndres DumitrescuDumitrescuΑρ. οπισθ.110101002132878%13214934369%2004140041506,90
#38Τσεχία32 ετώνDamián GonzálezGonzález11000000000068%00803—20000512941517,31
#19Πορτογαλία27 ετώνLéo TeixeiraTeixeiraΑρ. εξτρέμ1103062132155661%277619754%00017280041507,08
#20Ρουμανία34 ετώνSergiu HancaHancaΔεξ. μέσος9000300440086%1772053353%100114004806,78
#24Κάτω Χώρες22 ετώνAdam ZaianZaianΚ. αμυν.9000100000082%434661456%30033004706,58
#66Ρουμανία28 ετώνTiberiu CăpuşăCăpuşăΔεξ. οπισθ.11000300020473%472331858%00045004706,55
#8Αργεντινή27 ετώνL. VegaVegaΚ. μέσος7010601281182%42311755%10042002506,75
#99Νιγηρία24 ετώνDele IsraelIsraelΚ. μέσος5000110110080%56211250%20054002306,71
#80Ρουμανία19 ετώνM. IonițăIonițăΚ. μέσος70006001101—40208—10012002406,39
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνCalal HüseynovHüseynovΑμ. χαφ7000100010180%41101050%00023002206,46
#29Γερμανία26 ετώνKilian LudewigLudewigΔεξ. οπισθ.50001100000—52306—00010002206,47
#2120 ετώνDaniel ParaschivParaschivΚ. μέσος30000002100—3210945%00032001306,51
#30Ρουμανία17 ετώνRareș LeescuLeescuΚ. επιθ.50004222000—00004—00020002206,30
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#26Ρουμανία16 ετώνLiviu ArgeșanuArgeșanuΑμ. χαφ10001000000—10101—00000001006,64
#4016 ετώνRareș ManolacheManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Universitatea Cluj11 αγώνεςPetrolul 5211 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςPetrolul 525 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςPetrolul 526 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-1-4
55%55%Νίκες55%55%
1,8220ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,829
0,455Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,738
1,3615Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
15,2152ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,613,2145
4,848Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,549
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,848ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,741
11,1111Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,6138
0,44ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
66Αγώνες55
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-1
67%67%Νίκες80%80%
2,3314ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,26
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,84
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
1,59Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,63
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11365
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,64,221
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,33,417
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,462
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
55Αγώνες66
2-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-3
40%40%Νίκες33%33%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,338
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,835
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,53
14,874ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,380
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,728
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1424
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,776
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,171
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,6418Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
16160ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,6138
8,585ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,796
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,84
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,42
15,678ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,462
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,849
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
16,482ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,776
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,847
11110Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,6116
2,323Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,7330
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
1260Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,452
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,8317
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Universitatea Cluj11 αγώνεςPetrolul 5211 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςPetrolul 525 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςPetrolul 526 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,573%
73%Over 1,545%
27%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,573%
82%Over 2,545%
36%Over 3,536%
18%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου64%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
82%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
45%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

55%Νίκη & Over 1,536%
0%Νίκη & Under 1,518%
45%Νίκη & Over 2,518%
9%Νίκη & Under 2,536%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
100%Over 1,540%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,560%
100%Over 2,50%
33%Over 3,50%
33%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

83%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,540%
67%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,580%
50%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,567%
40%Over 1,550%
20%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,583%
60%Over 2,583%
40%Over 3,567%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,533%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη33%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου36%
45%G/G β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
67%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό80%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου67%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη55%
0%Ισοπαλία9%
55%Νίκη ή ισοπαλία64%
55%Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
18%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη80%
0%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία80%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
17%Νίκη χωρίς παθητικό80%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη33%
0%Ισοπαλία17%
40%Νίκη ή ισοπαλία50%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,536%
30%Over 10,527%
20%Over 11,518%
10%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ27%
20%Over 5,5 υπέρ18%
20%Over 6,5 υπέρ9%
40%Over 4,5 κατά55%
20%Over 5,5 κατά45%
20%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ45%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,50%
40%Over 10,50%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ20%
40%Over 5,5 υπέρ20%
40%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά40%
20%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,567%
20%Over 10,550%
20%Over 11,533%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
0%Over 5,5 υπέρ17%
0%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά50%
20%Over 5,5 κατά50%
20%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
80%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,591%
80%Over 2,591%
70%Over 3,564%
40%Over 4,545%
20%Over 5,545%
20%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι73%
50%Over 25 πόντοι45%
20%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι73%
30%Over 25 πόντοι64%
20%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,580%
100%Over 3,560%
40%Over 4,560%
20%Over 5,560%
20%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
40%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
40%Over 25 πόντοι80%
20%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
40%Over 3,567%
40%Over 4,533%
20%Over 5,533%
20%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι83%
60%Over 25 πόντοι33%
40%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι67%
20%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι33%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.