Universitatea Cluj – FCSB Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Universitatea Cluj — FCSB, Δευ 02 Νοε 20:30

Universitatea ClujΝΗΙΝΝΝΗΙΝΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

1–0

Ημίχρονο 0–0

FCSBΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ

Παίκτες

Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνLukić JovoLukićΚ. επιθ.11737231197175174%5102006755%2008100041407,36
#25Σουηδία30 ετώνAliev AlibekAlievΚ. επιθ.1262614830621—21301750%100510002607,01
#19Γαλλία27 ετώνMacalou IssoufMacalouΔεξ. εξτρέμ143233393282182174%214506143%3001270041807,06
#29Γαλλία25 ετώνMendy OucasseMendyΑρ. εξτρέμ12313186211103181%85304949%4008240041206,81
#7Γαλλία27 ετώνDrammeh MouhamadouDrammehΑμ. χαφ1130318611160087%63512941%20013100021506,74
#94Ρουμανία32 ετώνBic OvidiuBicΚ. μέσος1411112507203791%28191455953%30012200041907,27
#8Ρουμανία29 ετώνCodrea DorinCodreaΑμ. χαφ10101611130091%21103894959%4001380031306,98
#14Ρουμανία28 ετώνȘtefănescu MariusȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ11101135411221179%103403145%2001216004806,73
#6Ρουμανία32 ετώνCristea IulianCristeaΚ. αμυν.140001112110089%131282103953%2001210041806,80
#27Ρουμανία37 ετώνChipciu AlexandruChipciuΑρ. οπισθ.13010113015163278%31192636054%3001270041906,84
#1Ρουμανία21 ετώνLefter Ş.LefterΤερμ.13000000010069%001504—10002432441806,95
#24Κροατία32 ετώνMikanovic DinoMikanovicΔεξ. οπισθ.130004104110584%31123455261%20016100041806,75
#10Ρουμανία38 ετώνNistor DanNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPinho PedroPinhoΑμ. χαφ110001121041080%1511923644%40014180031006,61
#22Μαρτινίκα29 ετώνPoulolo FlorentPouloloΚ. αμυν.7000310021082%624731547%00021002706,70
#33Σερβία27 ετώνStanojev JugStanojevΔεξ. εξτρέμ8020511292182%2370733%00012002406,71
#12Νιγηρία23 ετώνAdams FridayAdamsΔεξ. οπισθ.80102203210—62401755%00066002306,71
#46Κύπρος32 ετώνMichail NeofytosMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#98Ρουμανία28 ετώνSimion GabrielSimionΑμ. χαφ20003002000—11424—00010000306,94
#2Ρουμανία20 ετώνChinteș AlinChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνCapradossi ElioCapradossiΚ. αμυν.40000000000—20313—00000002206,49
#77Ρουμανία24 ετώνGheorghiță AndreiGheorghițăΑρ. εξτρέμ50002100000—00003—00112002206,25
#59Ρουμανία19 ετώνTechereș AlinTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#96Ρουμανία16 ετώνPall LukasPallΚ. επιθ.10000000000—00000—10010001006,39
FCSB — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#18Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνPaulo JoãoPauloΑμ. χαφ1330318102541385%1191544759%3009170031406,85
#9Ρουμανία26 ετώνBîrligea DanielBîrligeaΚ. επιθ.630322114591168%22412939%200108003507,19
#90Ρουμανία18 ετώνStoian AlexandruStoianΚ. επιθ.1331316335912—30511740%00060004706,79
#28Αλγερία25 ετώνBoutoutaou AymenBoutoutaouΔεξ. εξτρέμ1120227501695682%133104453%1006150011007,03
#5Καμερούν30 ετώνDawa JoyskimDawaΚ. αμυν.121011333250087%1895925164%0001170031706,68
#33Μαυροβούνιο34 ετώνRadunovic RistoRadunovicΑρ. οπισθ.812153021011088%126912652%20045003607,12
#11Ρουμανία25 ετώνMiculescu DavidMiculescuΔεξ. εξτρέμ91111342531172%52712144%000370011106,64
#14Γαλλία31 ετώνGarita ArnoldGaritaΚ. επιθ.810114744421—10302537%0001070011006,68
#73Κροατία30 ετώνMuhar KarloMuharΑμ. χαφ611111405101188%101912945%300136001807,23
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνKorenica MeritonKorenicaΑρ. εξτρέμ71012051160784%62212237%000311001906,80
#15Ισραήλ28 ετώνArad OfriAradΑμ. χαφ8101621380286%97412652%10046001806,73
#20Ρουμανία26 ετώνPolitic DennisPoliticΑρ. εξτρέμ91019311310—31101552%10034003106,68
#419 ετώνPădurariu RicardoPădurariuΑρ. οπισθ.14010841231941584%3281738457%40013200042006,89
#31Ιταλία33 ετώνCisotti JuriCisottiΚ. μέσος14030217543021076%991555043%10024220041806,88
#32Ρουμανία26 ετώνTârnovanu ȘtefanTârnovanuΤερμ.11000000000066%011402—10012371931616,98
#3Πορτογαλία29 ετώνDuarte AndréDuarteΚ. αμυν.11000610251089%171058125370%001610004907,05
#2Ρουμανία37 ετώνCrețu ValentinCrețuΔεξ. οπισθ.1001063051601576%10132954459%4001213003807,03
#21Κονγκό - Κινσάσα30 ετώνBatubinsika DylanBatubinsikaΚ. αμυν.8000510211092%5112943370%100620011506,74
#30Ρουμανία23 ετώνΠοπέσκου ΟκτάβιανΠοπέσκουΑρ. εξτρέμ60207207135674%20101635%10017003206,97
#97Μαρτινίκα29 ετώνLabonne RonnyLabonneΔεξ. οπισθ.5000111030387%6661945%20031002606,59
#1319 ετώνPopa MateiPopaΤερμ.30000000000—00400—00000741406,69
#8Γαλλία32 ετώνGnahoré EddyGnahoréΑμ. χαφ7000000260190%46411048%00012002506,71
#22Ρουμανία19 ετώνToma MihaiTomaΑρ. μέσος50102000200—22515—10022003206,63
#98Ρουμανία19 ετώνPopa DavidPopaΔεξ. εξτρέμ30006312000—30106—00001002006,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Universitatea Cluj14 αγώνεςFCSB14 αγώνες
Universitatea Cluj8 αγώνεςFCSB7 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςFCSB7 αγώνες
1414Αγώνες1414
8-1-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-3-5
57%57%Νίκες43%43%
1,8626ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,371,4320
1,1416ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,9313
0,578Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,578
1,2918Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,780,8612
14,5203ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,717,7248
4,867Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,86,185
0,578ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,436
570ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,66,287
12,1169Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,6190
0,294ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,213
88Αγώνες77
5-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-1
63%63%Νίκες57%57%
2,1317ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,722,1415
1,139ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,161,4310
0,887Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,730,715
1,2510Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,4310
14,9119ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,220,6144
540Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,948
0,54ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,433
5,645ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,653
13,4107Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,113,494
0,383ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,433
66Αγώνες77
3-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-4
50%50%Νίκες29%29%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,020,715
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,770,433
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,433
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,570,292
1484ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,214,9104
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 45,337
0,674ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,433
4,225ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,94,934
10,362Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1113,796
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0700
0,294Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,30,294
1,4320Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,371,4320
15,7220ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,9194
8,4117ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,57,7108
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,292
1,512Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,011,4310
14,9119ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,712,487
864ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,150
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,292
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,721,4310
16,8101ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,115,3107
8,853ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,48,358
10,9153Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611,6162
2,6437Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,252,2131
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,071Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,071
11,491Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,19,164
2,3819Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,8613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,131Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
10,362Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 121498
318Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,52,5718
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,190,141

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Universitatea Cluj14 αγώνεςFCSB14 αγώνες
Universitatea Cluj8 αγώνεςFCSB7 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςFCSB7 αγώνες

Γκολ ομάδας

86%Over 0,571%
71%Over 1,550%
29%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,571%
79%Over 2,557%
36%Over 3,543%
14%Over 4,521%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου21%
79%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
43%Over 1,5 β′ ημιχρόνου21%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,536%
7%Νίκη & Under 1,57%
43%Νίκη & Over 2,521%
14%Νίκη & Under 2,521%
29%G/G & Νίκη21%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5100%
88%Over 1,571%
25%Over 2,529%

Γκολ αγώνα

88%Over 1,586%
88%Over 2,571%
38%Over 3,571%
25%Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

75%Over 0,5 α′ ημιχρόνου43%
13%Over 1,5 α′ ημιχρόνου29%
88%Over 0,5 β′ ημιχρόνου71%
38%Over 1,5 β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,543%
13%Νίκη & Under 1,514%
50%Νίκη & Over 2,529%
13%Νίκη & Under 2,529%
38%G/G & Νίκη29%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,543%
50%Over 1,529%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,557%
67%Over 2,543%
33%Over 3,514%
0%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου29%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,529%
0%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,514%
17%Νίκη & Under 2,514%
17%G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

21%G/G α′ ημιχρόνου14%
36%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

29%G/G & Νίκη21%
29%Νίκη χωρίς παθητικό21%

Βασική αγορά

75%Γκολ/Γκολ71%

G/G ανά ημίχρονο

38%G/G α′ ημιχρόνου29%
50%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη29%
25%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ29%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη14%
33%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

57%Νίκη43%
7%Ισοπαλία21%
64%Νίκη ή ισοπαλία64%
62%Νίκη χωρίς την ισοπαλία55%
29%Νίκη χωρίς παθητικό21%

Αποτέλεσμα αγώνα

63%Νίκη57%
13%Ισοπαλία29%
75%Νίκη ή ισοπαλία86%
71%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
25%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη29%
0%Ισοπαλία14%
50%Νίκη ή ισοπαλία43%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
33%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,550%
43%Over 10,543%
36%Over 11,536%
29%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

43%Over 4,5 υπέρ79%
29%Over 5,5 υπέρ57%
29%Over 6,5 υπέρ43%
57%Over 4,5 κατά36%
36%Over 5,5 κατά14%
36%Over 6,5 κατά14%

Συνδυασμοί

79%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ71%
57%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ43%

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,543%
50%Over 10,543%
38%Over 11,543%
38%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ100%
50%Over 5,5 υπέρ71%
50%Over 6,5 υπέρ57%
50%Over 4,5 κατά29%
38%Over 5,5 κατά0%
38%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

63%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ86%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ57%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,557%
33%Over 10,543%
33%Over 11,529%
17%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ57%
0%Over 5,5 υπέρ43%
0%Over 6,5 υπέρ29%
67%Over 4,5 κατά43%
33%Over 5,5 κατά29%
33%Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
86%Over 2,579%
79%Over 3,571%
50%Over 4,550%
36%Over 5,536%
36%Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

86%Over 15 πόντοι79%
64%Over 25 πόντοι36%
29%Over 35 πόντοι21%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

71%Over 15 πόντοι71%
43%Over 25 πόντοι36%
36%Over 35 πόντοι21%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
100%Over 2,571%
100%Over 3,557%
63%Over 4,543%
50%Over 5,543%
50%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

88%Over 15 πόντοι71%
63%Over 25 πόντοι29%
13%Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι57%
63%Over 25 πόντοι29%
50%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
67%Over 2,586%
50%Over 3,586%
33%Over 4,557%
17%Over 5,529%
17%Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι86%
67%Over 25 πόντοι43%
50%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι86%
17%Over 25 πόντοι43%
17%Over 35 πόντοι14%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.

Διαιτητής

  • ΔιαιτητήςI. Călin
  • Α΄ βοηθόςM. Badea
  • Β΄ βοηθόςA. Corb
  • ΤέταρτοςC. Buşi

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για τον διαιτητή του αγώνα.