Universitatea Cluj – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Universitatea Cluj — Farul Constanța, Κυρ 19 Ιουλ 17:00

Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–1

Ημίχρονο 1–0

Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Παίκτες

Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Universitatea Cluj11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
55%55%Νίκες36%36%
1,8220ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,0912
0,455Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
1,3615Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
15,2152ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,614,6161
4,848Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,167
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
4,848ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
11,1111Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
0,44ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες55
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
67%67%Νίκες80%80%
2,3314ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,412
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,68
1,59Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6840
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,261
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
55Αγώνες66
2-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
40%40%Νίκες0%0%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,835
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,835
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
14,874ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,113,883
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,171
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,728
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,18,551
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
1,6418Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
16160ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,3157
8,585ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,9115
15,678ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,668
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6735
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,6710
16,482ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,889
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,249
11110Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
2,323Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,4516
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
1260Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,28,241
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,110,764
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Universitatea Cluj11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,573%
73%Over 1,545%
27%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,582%
82%Over 2,555%
36%Over 3,545%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
82%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
45%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

55%Νίκη & Over 1,536%
0%Νίκη & Under 1,50%
45%Νίκη & Over 2,527%
9%Νίκη & Under 2,59%
36%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
100%Over 1,580%
33%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,560%
33%Over 3,560%
33%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

83%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,580%
0%Νίκη & Under 1,50%
67%Νίκη & Over 2,560%
0%Νίκη & Under 2,520%
50%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,567%
40%Over 1,517%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,583%
60%Over 2,550%
40%Over 3,533%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου36%
45%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη27%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου60%
67%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη60%
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη36%
0%Ισοπαλία45%
55%Νίκη ή ισοπαλία82%
55%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη80%
0%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία100%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη0%
0%Ισοπαλία67%
40%Νίκη ή ισοπαλία67%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,545%
30%Over 10,536%
20%Over 11,59%
10%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ45%
20%Over 5,5 υπέρ45%
20%Over 6,5 υπέρ9%
40%Over 4,5 κατά64%
20%Over 5,5 κατά9%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
40%Over 10,540%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ60%
40%Over 6,5 υπέρ0%
20%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά0%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,533%
20%Over 10,533%
20%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
0%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ17%
60%Over 4,5 κατά67%
20%Over 5,5 κατά17%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
80%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,564%
70%Over 3,555%
40%Over 4,545%
20%Over 5,527%
20%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι55%
50%Over 25 πόντοι18%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι64%
30%Over 25 πόντοι36%
20%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
100%Over 3,560%
40%Over 4,560%
20%Over 5,540%
20%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι40%
40%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,550%
40%Over 3,550%
40%Over 4,533%
20%Over 5,517%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι67%
60%Over 25 πόντοι33%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι33%
20%Over 25 πόντοι17%
20%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.