Universitatea Cluj – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

Universitatea Cluj — Corvinul Hunedoara, Σάβ 27 Φεβ 02:00

Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ
Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45
Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Universitatea Cluj11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
55%55%Νίκες36%36%
1,8220ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,455Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
1,3615Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
15,2152ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
4,848Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
4,848ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
11,1111Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
0,44ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες66
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
67%67%Νίκες50%50%
2,3314ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
1,59Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
55Αγώνες55
2-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
40%40%Νίκες20%20%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,42
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
14,874ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,673
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,819
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,226
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,11260
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,6418Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
16160ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
8,585ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
15,678ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
16,482ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,487
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,432
11110Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
2,323Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
1260Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,116,281
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Universitatea Cluj11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,555%
73%Over 1,536%
27%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,573%
82%Over 2,536%
36%Over 3,518%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
82%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
45%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

55%Νίκη & Over 1,536%
0%Νίκη & Under 1,50%
45%Νίκη & Over 2,536%
9%Νίκη & Under 2,50%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,583%
100%Over 1,550%
33%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,550%
33%Over 3,517%
33%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

83%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,50%
67%Νίκη & Over 2,550%
0%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,520%
40%Over 1,520%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,560%
60%Over 2,520%
40%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου18%
45%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου33%
67%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη36%
0%Ισοπαλία36%
55%Νίκη ή ισοπαλία73%
55%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη50%
0%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία83%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη20%
0%Ισοπαλία40%
40%Νίκη ή ισοπαλία60%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,536%
30%Over 10,527%
20%Over 11,527%
10%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ36%
20%Over 5,5 υπέρ36%
20%Over 6,5 υπέρ36%
40%Over 4,5 κατά45%
20%Over 5,5 κατά45%
20%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,517%
40%Over 10,517%
20%Over 11,517%
20%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
40%Over 6,5 υπέρ33%
20%Over 4,5 κατά33%
20%Over 5,5 κατά33%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,560%
20%Over 10,540%
20%Over 11,540%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ40%
60%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά60%
20%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
80%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
80%Over 2,582%
70%Over 3,564%
40%Over 4,564%
20%Over 5,536%
20%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι64%
50%Over 25 πόντοι45%
20%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι73%
30%Over 25 πόντοι55%
20%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
100%Over 2,567%
100%Over 3,533%
40%Over 4,533%
20%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι50%
40%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι50%
40%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
60%Over 2,5100%
40%Over 3,5100%
40%Over 4,5100%
20%Over 5,580%
20%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι80%
40%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι100%
20%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.