Universitatea Cluj – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Universitatea Cluj — CFR Cluj, Σάβ 12 Δεκ 02:00

Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ
CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Universitatea Cluj11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
55%55%Νίκες45%45%
1,8220ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,455Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
1,3615Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
15,2152ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
4,848Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
4,848ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
11,1111Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
0,44ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
66Αγώνες55
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
67%67%Νίκες60%60%
2,3314ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
1,59Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
5,226ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
0,63ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
55Αγώνες66
2-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
40%40%Νίκες33%33%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
1,26Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
14,874ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
9,849Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,182Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,6418Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
16160ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
8,585ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
1,6710Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
15,678ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
8,442ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
1,68Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
16,482ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
8,643ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
11110Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,323Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
1260Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
1,89Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,21Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
1050Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
2,814Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Universitatea Cluj11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Universitatea Cluj6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Universitatea Cluj5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,582%
73%Over 1,527%
27%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

91%Over 1,573%
82%Over 2,573%
36%Over 3,555%
18%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
82%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
45%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

55%Νίκη & Over 1,527%
0%Νίκη & Under 1,518%
45%Νίκη & Over 2,527%
9%Νίκη & Under 2,518%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,580%
100%Over 1,540%
33%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,560%
100%Over 2,560%
33%Over 3,560%
33%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

83%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,540%
0%Νίκη & Under 1,520%
67%Νίκη & Over 2,540%
0%Νίκη & Under 2,520%
50%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
40%Over 1,517%
20%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,583%
60%Over 2,583%
40%Over 3,550%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

18%G/G α′ ημιχρόνου9%
45%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου0%
67%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη45%
0%Ισοπαλία9%
55%Νίκη ή ισοπαλία55%
55%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη60%
0%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία80%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη33%
0%Ισοπαλία0%
40%Νίκη ή ισοπαλία33%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,540%
30%Over 10,520%
20%Over 11,510%
10%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ50%
20%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ20%
40%Over 4,5 κατά40%
20%Over 5,5 κατά40%
20%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,540%
40%Over 10,520%
20%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ40%
40%Over 6,5 υπέρ20%
20%Over 4,5 κατά20%
20%Over 5,5 κατά20%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,540%
20%Over 10,520%
20%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά60%
20%Over 5,5 κατά60%
20%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
80%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
80%Over 2,550%
70%Over 3,520%
40%Over 4,510%
20%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι40%
50%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι40%
30%Over 25 πόντοι20%
20%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,560%
100%Over 3,540%
40%Over 4,520%
20%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι20%
40%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
40%Over 25 πόντοι40%
20%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,560%
60%Over 2,540%
40%Over 3,50%
40%Over 4,50%
20%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι0%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι0%
20%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.