Unión Santa Fe – Vélez Sarsfield Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Unión Santa Fe — Vélez Sarsfield, Σάβ 07 Νοε 00:15
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 37,5%ισοπαλία Χ 28,0%νίκη φιλοξενούμενου 2 34,5%
Unión Santa Fe
Vélez Sarsfield
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarragona CristianTarragonaΚ. επιθ. | 32 | 15 | 2 | 15 | 89 | 36 | 7 | 23 | 49 | 8 | 5 | 74% | 28 | 8 | 20 | 4 | 174 | 40% | 7 | 0 | 1 | 61 | 50 | 0 | 0 | 5 | 44 | 0 | 7,23 |
Estigarribia M.EstigarribiaΚ. επιθ. | 31 | 6 | 3 | 6 | 81 | 29 | 8 | 8 | 22 | 5 | 2 | 57% | 21 | 3 | 36 | 1 | 219 | 54% | 8 | 0 | 0 | 46 | 22 | 0 | 0 | 5 | 31 | 0 | 7,01 |
Cuello BrahianCuelloΔεξ. μέσος | 26 | 4 | 1 | 4 | 32 | 12 | 4 | 11 | 18 | 0 | 10 | 73% | 26 | 12 | 15 | 2 | 89 | 45% | 6 | 0 | 0 | 31 | 25 | 0 | 0 | 3 | 22 | 0 | 6,70 |
Menossi LucasMenossiΚ. μέσος | 16 | 4 | 1 | 4 | 13 | 8 | 0 | 5 | 10 | 3 | 0 | 81% | 24 | 19 | 12 | 1 | 42 | 53% | 4 | 0 | 0 | 12 | 7 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 6,94 |
Palacios JuliánPalaciosΕπ. χαφ | 30 | 3 | 8 | 3 | 51 | 13 | 3 | 30 | 57 | 9 | 28 | 77% | 55 | 19 | 9 | 1 | 146 | 46% | 7 | 0 | 1 | 40 | 52 | 0 | 0 | 5 | 33 | 0 | 6,97 |
Ramírez EricRamírezΚ. επιθ. | 13 | 3 | 0 | 3 | 11 | 7 | 2 | 3 | 2 | 0 | 3 | — | 5 | 0 | 2 | 0 | 21 | 48% | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,70 |
| Ludueña JuanLudueñaΚ. αμυν. | 32 | 2 | 1 | 2 | 17 | 5 | 1 | 7 | 7 | 2 | 2 | 79% | 65 | 52 | 185 | 14 | 159 | 58% | 6 | 0 | 0 | 15 | 9 | 0 | 0 | 4 | 46 | 0 | 6,83 |
Del Blanco MateoDel BlancoΑρ. οπισθ. | 18 | 2 | 2 | 2 | 44 | 11 | 1 | 32 | 47 | 8 | 42 | 74% | 27 | 21 | 32 | 6 | 102 | 49% | 4 | 0 | 0 | 18 | 28 | 0 | 0 | 5 | 20 | 0 | 7,28 |
Malcorra IgnacioMalcorraΕπ. χαφ | 12 | 1 | 1 | 1 | 22 | 6 | 1 | 4 | 22 | 3 | 15 | 74% | 9 | 1 | 8 | 0 | 19 | 33% | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 6,96 |
Mosqueira JoaquínMosqueiraΑμ. χαφ | 11 | 1 | 1 | 1 | 14 | 4 | 1 | 2 | 5 | 2 | 2 | 75% | 8 | 15 | 21 | 4 | 25 | 47% | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 6,78 |
| Aguirre MisaelAguirreΔεξ. εξτρέμ | 20 | 1 | 0 | 1 | 20 | 4 | 5 | 4 | 8 | 1 | 4 | 75% | 8 | 4 | 11 | 1 | 24 | 30% | 1 | 0 | 0 | 12 | 2 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 6,54 |
Rubio TobíasRubioΔεξ. οπισθ. | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 72% | 7 | 1 | 11 | 1 | 13 | 65% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,74 |
Mansilla MatíasMansillaΤερμ. | 33 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 53% | 0 | 0 | 18 | 0 | 11 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 105 | 63 | 5 | 47 | 0 | 6,91 |
| Vargas LautaroVargasΔεξ. οπισθ. | 22 | 0 | 2 | 0 | 10 | 2 | 0 | 25 | 25 | 5 | 29 | 78% | 38 | 26 | 45 | 5 | 83 | 47% | 9 | 0 | 0 | 15 | 14 | 0 | 0 | 5 | 27 | 0 | 6,76 |
| Ayala LucasAyalaΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 14 | 1 | 15 | 78% | 27 | 17 | 25 | 9 | 51 | 55% | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 6,79 |
Pintado JuanPintadoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 | 3 | 6 | 76% | 23 | 4 | 23 | 2 | 39 | 57% | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,68 |
Diale MauroDialeΕπ. χαφ | 12 | 0 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 | 9 | 9 | 1 | 4 | 78% | 16 | 4 | 7 | 2 | 42 | 45% | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6,64 |
Pittón BrunoPittónΑρ. οπισθ. | 20 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 1 | 74% | 26 | 8 | 22 | 3 | 41 | 60% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,57 |
| Giaccone EmilioGiacconeΚ. μέσος | 10 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 81% | 16 | 7 | 10 | 2 | 31 | 42% | 2 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,67 |
Rocha MatíasRochaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 81% | 1 | 5 | 21 | 8 | 15 | 41% | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,57 |
| Fagioli TomasFagioliΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78% | 8 | 2 | 25 | 6 | 16 | 59% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,68 |
Fascendini V.FascendiniΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79% | 1 | 3 | 27 | 1 | 18 | 62% | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,52 |
Fragapane FrancoFragapaneΑρ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 8 | 2 | 4 | — | 4 | 1 | 1 | 0 | 10 | 40% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,59 |
Solari AugustoSolariΔεξ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | — | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 38% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,51 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martínez RonaldoMartínezΚ. επιθ. | 8 | 9 | 1 | 9 | 27 | 16 | 5 | 2 | 11 | 3 | 0 | 67% | 1 | 1 | 7 | 1 | 39 | 40% | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 7,62 |
Lanzini ManuelLanziniΕπ. χαφ | 31 | 6 | 0 | 6 | 53 | 16 | 3 | 33 | 45 | 10 | 18 | 85% | 31 | 14 | 8 | 2 | 139 | 55% | 4 | 0 | 0 | 21 | 68 | 0 | 0 | 12 | 20 | 0 | 7,18 |
Pellegrini MatíasPellegriniΔεξ. εξτρέμ | 23 | 5 | 7 | 5 | 38 | 14 | 8 | 21 | 32 | 10 | 16 | 73% | 41 | 9 | 14 | 3 | 141 | 45% | 8 | 0 | 0 | 32 | 33 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 7,02 |
Valdés DiegoValdésΕπ. χαφ | 25 | 3 | 6 | 3 | 31 | 8 | 5 | 22 | 31 | 7 | 17 | 81% | 16 | 6 | 5 | 1 | 63 | 43% | 0 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 0 | 8 | 13 | 0 | 6,95 |
García JoaquínGarcíaΔεξ. οπισθ. | 28 | 2 | 1 | 2 | 10 | 6 | 0 | 10 | 21 | 0 | 23 | 81% | 57 | 29 | 45 | 8 | 105 | 54% | 4 | 0 | 0 | 20 | 12 | 0 | 0 | 10 | 25 | 0 | 6,86 |
Robertone LucasRobertoneΚ. μέσος | 30 | 2 | 2 | 2 | 36 | 10 | 1 | 10 | 25 | 4 | 19 | 84% | 55 | 43 | 39 | 12 | 137 | 50% | 8 | 1 | 0 | 44 | 35 | 0 | 0 | 12 | 18 | 0 | 7,06 |
| Silvero ThiagoSilveroΚ. αμυν. | 19 | 2 | 1 | 2 | 15 | 7 | 0 | 8 | 4 | 2 | 3 | 71% | 30 | 26 | 114 | 16 | 103 | 60% | 4 | 0 | 0 | 8 | 19 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 7,00 |
| Policella J.PolicellaΑρ. εξτρέμ | 9 | 2 | 2 | 2 | 20 | 10 | 4 | 2 | 12 | 3 | 2 | 71% | 11 | 1 | 3 | 1 | 23 | 37% | 1 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 7,00 |
Aliendro RodrigoAliendroΚ. μέσος | 31 | 1 | 0 | 1 | 33 | 7 | 3 | 21 | 11 | 1 | 5 | 83% | 86 | 38 | 35 | 8 | 168 | 53% | 2 | 0 | 1 | 39 | 25 | 0 | 0 | 12 | 20 | 0 | 6,89 |
| Andrada TobíasAndradaΚ. μέσος | 17 | 1 | 1 | 1 | 17 | 6 | 3 | 20 | 16 | 3 | 6 | 82% | 44 | 12 | 16 | 1 | 102 | 47% | 5 | 0 | 0 | 22 | 32 | 0 | 0 | 8 | 12 | 0 | 6,94 |
| Aguirre ThiagoAguirreΚ. επιθ. | 11 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8 | 5 | 2 | 0 | — | 13 | 1 | 4 | 0 | 37 | 44% | 2 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,64 |
| Gordon JanoGordonΔεξ. οπισθ. | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | — | 10 | 7 | 11 | 3 | 16 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7,18 |
Gómez ElíasGómezΑρ. οπισθ. | 31 | 0 | 4 | 0 | 8 | 1 | 0 | 22 | 22 | 2 | 24 | 76% | 53 | 30 | 94 | 6 | 159 | 56% | 8 | 0 | 0 | 31 | 35 | 0 | 0 | 12 | 26 | 0 | 6,86 |
Magallán LisandroMagallánΚ. αμυν. | 27 | 0 | 1 | 0 | 8 | 2 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 81% | 38 | 19 | 158 | 14 | 97 | 66% | 3 | 0 | 0 | 16 | 7 | 0 | 0 | 11 | 23 | 0 | 6,80 |
Mammana EmanuelMammanaΚ. αμυν. | 23 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 85% | 25 | 19 | 147 | 10 | 59 | 66% | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 | 6,90 |
Montero ÁlvaroMonteroΤερμ. | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 47% | 0 | 0 | 25 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 67 | 33 | 7 | 14 | 0 | 7,24 |
Baeza ClaudioBaezaΑμ. χαφ | 24 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 1 | 83% | 39 | 25 | 42 | 3 | 84 | 54% | 5 | 0 | 0 | 19 | 14 | 0 | 0 | 10 | 14 | 0 | 6,78 |
Marchiori TomásMarchioriΤερμ. | 15 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55% | 0 | 1 | 13 | 0 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 49 | 32 | 5 | 15 | 1 | 7,06 |
| Godoy DilanGodoyΚ. επιθ. | 23 | 0 | 3 | 0 | 26 | 9 | 7 | 6 | 14 | 3 | 3 | 66% | 14 | 7 | 8 | 3 | 63 | 40% | 2 | 0 | 0 | 14 | 16 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 6,60 |
| Escobar SimónEscobarΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 11 | 1 | 1 | 11 | 4 | 1 | 4 | 73% | 22 | 5 | 0 | 1 | 49 | 45% | 3 | 0 | 0 | 9 | 12 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,50 |
Quirós AarónQuirósΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 84% | 2 | 5 | 29 | 1 | 10 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,63 |
| Verón ÁlexVerónΔεξ. εξτρέμ | 14 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 | 7 | 2 | 0 | 1 | — | 3 | 5 | 1 | 2 | 14 | 40% | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,53 |
| Arias MatíasAriasΕπ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 1 | — | 3 | 1 | 4 | 0 | 13 | 38% | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,58 |
| Feler LucaFelerΕπ. χαφ | 15 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 75% | 6 | 0 | 3 | 1 | 13 | 37% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,54 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
Διαιτητής
- ΔιαιτητήςC. Gariano
Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για τον διαιτητή του αγώνα.

































