Unión Santa Fe – Gimnasia y Esgrima Mendoza Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Unión Santa Fe — Gimnasia y Esgrima Mendoza, Τρί 03 Φεβ 03:00
Unión Santa Fe
Gimnasia y Esgrima Mendoza40
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cristian TarragonaTarragonaΚ. επιθ. | 29 | 14 | 1 | 14 | 78 | 32 | 7 | 21 | 42 | 7 | 5 | 74% | 23 | 5 | 20 | 4 | 147 | 39% | 7 | 0 | 1 | 53 | 42 | 0 | 0 | 5 | 41 | 0 | 7,18 |
M. EstigarribiaEstigarribiaΚ. επιθ. | 28 | 5 | 2 | 5 | 76 | 26 | 7 | 8 | 18 | 4 | 2 | 57% | 19 | 3 | 33 | 1 | 193 | 56% | 7 | 0 | 0 | 38 | 18 | 0 | 0 | 5 | 28 | 0 | 7,01 |
Brahian CuelloCuelloΔεξ. μέσος | 23 | 4 | 1 | 4 | 29 | 12 | 4 | 10 | 15 | 0 | 9 | 74% | 23 | 12 | 13 | 2 | 79 | 45% | 5 | 0 | 0 | 26 | 23 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 6,73 |
Lucas MenossiMenossiΚ. μέσος | 16 | 4 | 1 | 4 | 13 | 8 | 0 | 5 | 10 | 3 | 0 | 81% | 24 | 19 | 12 | 1 | 42 | 53% | 4 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 6,94 |
Julián PalaciosPalaciosΕπ. χαφ | 27 | 3 | 8 | 3 | 49 | 13 | 3 | 27 | 50 | 9 | 23 | 77% | 51 | 18 | 7 | 1 | 136 | 47% | 6 | 0 | 1 | 37 | 50 | 0 | 0 | 5 | 31 | 0 | 6,98 |
Mateo Del BlancoDel BlancoΑρ. οπισθ. | 18 | 2 | 2 | 2 | 44 | 11 | 1 | 32 | 47 | 8 | 42 | 74% | 27 | 21 | 32 | 6 | 102 | 49% | 4 | 0 | 0 | 18 | 28 | 0 | 0 | 5 | 20 | 0 | 7,28 |
Eric RamírezRamírezΚ. επιθ. | 10 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | — | 4 | 0 | 2 | 0 | 16 | 43% | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,68 |
| Juan Pablo LudueñaLudueñaΚ. αμυν. | 29 | 1 | 1 | 1 | 16 | 4 | 1 | 5 | 7 | 2 | 2 | 79% | 60 | 48 | 170 | 13 | 147 | 59% | 5 | 0 | 0 | 13 | 8 | 0 | 0 | 4 | 43 | 0 | 6,81 |
Ignacio MalcorraMalcorraΕπ. χαφ | 10 | 1 | 1 | 1 | 22 | 6 | 1 | 4 | 22 | 3 | 13 | 74% | 8 | 1 | 7 | 0 | 18 | 32% | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 6,99 |
| Misael Aguirre AguirreΔεξ. εξτρέμ | 19 | 1 | 0 | 1 | 20 | 4 | 5 | 4 | 8 | 1 | 4 | 75% | 8 | 4 | 11 | 1 | 24 | 31% | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 4 | 12 | 0 | 6,55 |
Joaquín MosqueiraMosqueiraΑμ. χαφ | 8 | 1 | 1 | 1 | 10 | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 77% | 4 | 10 | 12 | 4 | 12 | 35% | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,66 |
| Agustín ColazoColazoΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | — | 6 | 0 | 3 | 0 | 21 | 43% | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,88 |
Matías MansillaMansillaΤερμ. | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 52% | 0 | 0 | 15 | 0 | 10 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 97 | 58 | 5 | 44 | 0 | 6,91 |
| Lautaro VargasVargasΔεξ. οπισθ. | 22 | 0 | 2 | 0 | 10 | 2 | 0 | 25 | 25 | 5 | 29 | 78% | 38 | 26 | 45 | 5 | 83 | 47% | 9 | 0 | 0 | 15 | 14 | 0 | 0 | 5 | 27 | 0 | 6,76 |
| Lucas AyalaAyalaΑρ. οπισθ. | 10 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 10 | 78% | 23 | 16 | 12 | 6 | 43 | 54% | 3 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,70 |
Juan PintadoPintadoΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 | 2 | 5 | 75% | 21 | 3 | 17 | 1 | 37 | 57% | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,62 |
| Emilio GiacconeGiacconeΚ. μέσος | 10 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 80% | 16 | 7 | 10 | 2 | 31 | 42% | 2 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,66 |
Bruno PittónPittónΑρ. οπισθ. | 19 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 1 | 74% | 26 | 8 | 21 | 3 | 41 | 61% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,60 |
Mauro Luna DialeDialeΕπ. χαφ | 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 3 | 75% | 11 | 3 | 5 | 2 | 32 | 46% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,66 |
| Tomas FagioliFagioliΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78% | 8 | 2 | 25 | 6 | 16 | 59% | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,68 |
Matías RochaRochaΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 80% | 0 | 2 | 10 | 6 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,38 |
Nicolás PalavecinoPalavecinoΕπ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 11 | 3 | 0 | 2 | 8 | 0 | 4 | — | 4 | 1 | 4 | 0 | 15 | 48% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,86 |
Franco FragapaneFragapaneΑρ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 8 | 2 | 4 | — | 4 | 1 | 1 | 0 | 10 | 40% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,59 |
Augusto SolariSolariΔεξ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | 1 | — | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 38% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,51 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agustín MódicaMódicaΚ. επιθ. | 24 | 13 | 1 | 13 | 54 | 25 | 7 | 30 | 9 | 0 | 0 | 68% | 15 | 4 | 26 | 3 | 120 | 41% | 6 | 0 | 0 | 37 | 32 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 7,03 |
Facundo LencioniLencioniΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 7 | 4 | 67 | 21 | 4 | 42 | 58 | 11 | 33 | 75% | 39 | 12 | 19 | 5 | 125 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 30 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 7,18 |
Ezequiel MuñozMuñozΚ. αμυν. | 25 | 2 | 0 | 2 | 12 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 85% | 26 | 34 | 177 | 20 | 111 | 68% | 1 | 0 | 0 | 14 | 6 | 0 | 0 | 9 | 30 | 0 | 6,92 |
Esteban FernándezFernándezΕπ. χαφ | 20 | 2 | 3 | 2 | 11 | 5 | 1 | 25 | 29 | 2 | 8 | 85% | 27 | 10 | 6 | 0 | 85 | 51% | 4 | 0 | 0 | 13 | 26 | 0 | 0 | 7 | 13 | 0 | 6,98 |
| Luciano ParedesParedesΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 14 | 3 | 1 | 15 | 10 | 1 | 9 | 68% | 34 | 26 | 66 | 6 | 83 | 50% | 2 | 0 | 0 | 18 | 11 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 6,65 |
Luciano CingolaniCingolaniΔεξ. εξτρέμ | 18 | 1 | 1 | 1 | 22 | 11 | 1 | 12 | 19 | 4 | 12 | 71% | 19 | 8 | 5 | 0 | 67 | 56% | 5 | 0 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,93 |
| Ignacio SabatiniSabatiniΔεξ. εξτρέμ | 14 | 1 | 2 | 1 | 19 | 6 | 3 | 6 | 10 | 2 | 4 | 73% | 5 | 0 | 19 | 2 | 50 | 36% | 1 | 0 | 1 | 14 | 23 | 0 | 0 | 5 | 11 | 0 | 6,60 |
Santiago RodríguezRodríguezΚ. επιθ. | 15 | 1 | 1 | 1 | 16 | 3 | 0 | 9 | 6 | 1 | 1 | 73% | 6 | 0 | 4 | 0 | 32 | 36% | 1 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6,64 |
| Valentino SimoniSimoniΚ. επιθ. | 18 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 66% | 6 | 3 | 11 | 0 | 39 | 36% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,62 |
Blas ArmoaArmoaΑρ. εξτρέμ | 12 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 2 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 21 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 6,57 |
| César RigamontiRigamontiΤερμ. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 66% | 1 | 0 | 14 | 0 | 9 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 86 | 60 | 9 | 32 | 2 | 7,04 |
Diego MondinoMondinoΚ. αμυν. | 21 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 78% | 30 | 35 | 123 | 15 | 94 | 63% | 4 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 7 | 24 | 0 | 6,80 |
| Fermín AntoniniAntoniniΑμ. χαφ | 23 | 0 | 2 | 0 | 13 | 3 | 0 | 4 | 13 | 0 | 3 | 80% | 49 | 19 | 36 | 9 | 106 | 49% | 6 | 0 | 0 | 43 | 30 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,70 |
| Matías RecaldeRecaldeΑρ. οπισθ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 12 | 4 | 1 | 8 | 11 | 0 | 4 | 75% | 45 | 27 | 47 | 3 | 87 | 51% | 4 | 0 | 0 | 21 | 25 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,72 |
| Franco Saavedra SaavedraΑρ. οπισθ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 0 | 13 | 11 | 2 | 5 | 69% | 20 | 14 | 40 | 2 | 60 | 50% | 2 | 0 | 2 | 19 | 18 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,56 |
Ulises SánchezSánchezΔεξ. εξτρέμ | 17 | 0 | 0 | 0 | 21 | 6 | 0 | 12 | 15 | 1 | 4 | 74% | 25 | 2 | 13 | 3 | 60 | 47% | 3 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,72 |
| Nahuel BarbozaBarbozaΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 87% | 12 | 16 | 14 | 3 | 27 | 41% | 4 | 0 | 0 | 20 | 8 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 6,57 |
| Julián CeballosCeballosΚ. μέσος | 13 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 6 | 1 | 6 | 82% | 25 | 9 | 8 | 2 | 41 | 46% | 2 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,72 |
Juan FrancoFrancoΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 2 | 75% | 9 | 8 | 13 | 2 | 24 | 41% | 3 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,42 |
Nicolás LinaresLinaresΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 76% | 14 | 11 | 17 | 5 | 28 | 41% | 2 | 0 | 0 | 14 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,63 |
Lautaro CarreraCarreraΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68% | 20 | 10 | 51 | 5 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 6,60 |
| Imanol González GonzálezΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 77% | 4 | 11 | 53 | 2 | 32 | 55% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,92 |
Tomás O'ConnorO'ConnorΚ. μέσος | 10 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7 | 2 | 1 | 83% | 11 | 8 | 3 | 0 | 25 | 43% | 2 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,71 |
| Brian AndradaAndradaΑρ. εξτρέμ | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 4 | 80% | 7 | 5 | 4 | 0 | 18 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,75 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.































