Τβέντε – Σπάρτα Ρότερνταμ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Τβέντε — Σπάρτα Ρότερνταμ, Σάβ 06 Φεβ 02:00

ΤβέντεΙΝΝΝΙΙΝΝΝΙ

Ερεντιβίζι

Παίκτες

Τβέντε — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Κάτω Χώρες34 ετώνWout WeghorstWeghorstΚ. επιθ.8424261563122073%52324446%1001415002807,36
#3Κάτω Χώρες33 ετώνRobin Pröpper PröpperΚ. αμυν.82021053020086%653554461%00089002806,94
#8Γαλλία23 ετώνDaouda WeidmannWeidmannΚ. μέσος72122180101541090%95523147%00089002607,54
#10Μαρόκο23 ετώνYounes TahaTahaΔεξ. εξτρέμ7222175171721285%84402239%10083002607,37
#7Κροατία31 ετώνMarko PjacaPjacaΑρ. εξτρέμ8202841360486%55201547%00041002506,85
#4Κάτω Χώρες18 ετώνRuud NijstadNijstadΚ. αμυν.7101410200090%541831352%00040002706,86
#27Νορβηγία22 ετώνSondre ØrjasæterØrjasæterΑρ. εξτρέμ712116428132488%23201538%10021002606,93
#11Κάτω Χώρες25 ετώνDaan RotsRotsΔεξ. εξτρέμ71111531483280%84412244%100136002307,10
#6Αλγερία28 ετώνRamiz ZerroukiZerroukiΑμ. χαφ80107001171186%1381132844%100103002807,10
#28Κάτω Χώρες25 ετώνBart van Rooijvan RooijΔεξ. οπισθ.80103101225888%13101932347%10085002707,35
#1Γερμανία36 ετώνLars UnnerstallUnnerstallΤερμ.6000000010073%00501—000001682606,88
#38Κάτω Χώρες23 ετώνMax BrunsBrunsΚ. αμυν.6010312211091%1042362872%10014002607,02
#29Δανία22 ετώνAske AdelgaardAdelgaardΑρ. οπισθ.5000100220191%1110722157%00072001306,91
#20Κάτω Χώρες25 ετώνT. van den Beltvan den BeltΚ. μέσος80006312511—61311150%00021002206,71
#16Κάτω Χώρες29 ετώνJoël DrommelDrommelΤερμ.20100000110—00000—00000630207,04
#17Νορβηγία20 ετώνFilip ThorvaldsenThorvaldsenΔεξ. εξτρέμ600012506600—01206—00010002306,71
#14Ισλανδία22 ετώνKristian HlynssonHlynssonΕπ. χαφ30004100101—01002—00002000006,71
#25Κάτω Χώρες20 ετώνL. HesselinkHesselinkΚ. επιθ.50003100400—00002—00001001006,69
#18Βέλγιο19 ετώνJordy BawuahBawuahΑμ. χαφ10002001000—00002—00001001006,75
#24Πολωνία20 ετώνKrzysztof KurowskiKurowskiΑρ. οπισθ.10001100000—00000—00000000106,12
Σπάρτα Ρότερνταμ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Κάτω Χώρες23 ετώνMilan ZonneveldZonneveldΚ. επιθ.8515191063152059%201104451%000740001607,16
#3Κάτω Χώρες21 ετώνMarvin YoungYoungΚ. αμυν.8202521130090%1863853467%100590002006,86
#2Κουρασάο18 ετώνLushendry Martes MartesΔεξ. οπισθ.81015311113482%3182035157%200880001906,77
#6Κάτω Χώρες21 ετώνNick VerschurenVerschurenΚ. αμυν.8101610020089%763592679%000470001406,79
#7Φινλανδία23 ετώνCasper TerhoTerhoΔεξ. εξτρέμ810112322837—72401636%100450001006,67
#7Κάτω Χώρες20 ετώνRobin van Cruijsenvan CruijsenΕπ. χαφ71017210101—6151939%00022000906,55
#11Κάτω Χώρες21 ετώνIsaac BabadiBabadiΕπ. χαφ41216311423—13103—10020000906,94
#5Κάτω Χώρες32 ετώνBas KuipersKuipersΑρ. οπισθ.8030400184285%1042832561%100660002006,79
#4Κάτω Χώρες34 ετώνBruno Martins IndiIndiΚ. αμυν.7000321041088%743061845%100930001606,54
#6Κάτω Χώρες24 ετώνJulian BaasBaasΑμ. χαφ6010100051589%551151648%100730001006,86
#10Ιαπωνία24 ετώνShunsuke MitoMitoΕπ. χαφ5020500272185%62501547%00017000806,79
#1Κάτω Χώρες33 ετώνMichael BrouwerBrouwerΤερμ.4000000000048%00502—0000220601306,41
#20Πολωνία34 ετώνFilip BednarekBednarekΤερμ.4000000000067%00302—000001060706,61
#821 ετώνCedric Hatenboer HatenboerΚ. μέσος4000200251082%133631958%100320001206,83
#11Κάτω Χώρες27 ετώνM. van Bergenvan BergenΔεξ. εξτρέμ6010941882382%32301550%10015000806,88
#8Κάτω Χώρες37 ετώνJens ToornstraToornstraΕπ. χαφ5000311430473%31132935%10042000506,51
#22Κάτω Χώρες23 ετώνJoel IdehoIdehoΑρ. εξτρέμ50102002544—32005—00010000506,68
#14Βενεζουέλα27 ετώνTeo QuinteroQuinteroΚ. αμυν.50001000201—621409—00020000506,47
#18Νορβηγία22 ετώνAlwande RoaldsøyRoaldsøyΚ. μέσος40001100000—00203—00010000306,43
#19Μαυροβούνιο19 ετώνAndrej KosticKosticΚ. επιθ.40004001000—10004—00002000206,53
#12Κάτω Χώρες27 ετώνBoyd ReithReithΔεξ. οπισθ.10000000000—00200—00010000106,12

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Τβέντε8 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ8 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες
88Αγώνες88
5-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-3-4
63%63%Νίκες13%13%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,871,6313
1,512ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,31,512
0,887Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,635
1,139Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,0618
20,1161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,8110
7,358Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,24,838
0,383ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,252
7,459ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2648
8,568Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,79,677
0,252ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,66κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1600
18Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,872,520
12,9103ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1516,9135
8,568ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,5648
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
11,592Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,79,979
17Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,5711
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Τβέντε8 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ8 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

88%Over 0,575%
63%Over 1,550%
38%Over 2,538%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,588%
50%Over 2,588%
50%Over 3,575%
25%Over 4,538%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

63%Over 0,5 α′ ημιχρόνου63%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
63%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,513%
13%Νίκη & Under 1,50%
38%Νίκη & Over 2,513%
25%Νίκη & Under 2,50%
38%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ75%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου38%
13%G/G β′ ημιχρόνου63%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη13%
25%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

63%Νίκη13%
25%Ισοπαλία38%
88%Νίκη ή ισοπαλία50%
83%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
25%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

88%Over 9,588%
75%Over 10,575%
38%Over 11,575%
13%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

88%Over 4,5 υπέρ75%
88%Over 5,5 υπέρ25%
63%Over 6,5 υπέρ13%
38%Over 4,5 κατά88%
13%Over 5,5 κατά88%
13%Over 6,5 κατά63%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ88%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,5100%
57%Over 2,543%
43%Over 3,514%
0%Over 4,50%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

0%Over 15 πόντοι43%
0%Over 25 πόντοι29%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι29%
43%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.