Τβέντε – Καμπούρ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Τβέντε — Καμπούρ, Κυρ 31 Ιαν 15:30

ΤβέντεΙΝΝΝΙΙΝΝΝΙ

Ερεντιβίζι

ΚαμπούρΗΙΝΙΝΗΙΝΙΝ

Παίκτες

Τβέντε — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Κάτω Χώρες34 ετώνWout WeghorstWeghorstΚ. επιθ.8424261563122073%52324446%1001415002807,36
#3Κάτω Χώρες33 ετώνRobin Pröpper PröpperΚ. αμυν.82021053020086%653554461%00089002806,94
#8Γαλλία23 ετώνDaouda WeidmannWeidmannΚ. μέσος72122180101541090%95523147%00089002607,54
#10Μαρόκο23 ετώνYounes TahaTahaΔεξ. εξτρέμ7222175171721285%84402239%10083002607,37
#7Κροατία31 ετώνMarko PjacaPjacaΑρ. εξτρέμ8202841360486%55201547%00041002506,85
#4Κάτω Χώρες18 ετώνRuud NijstadNijstadΚ. αμυν.7101410200090%541831352%00040002706,86
#27Νορβηγία22 ετώνSondre ØrjasæterØrjasæterΑρ. εξτρέμ712116428132488%23201538%10021002606,93
#11Κάτω Χώρες25 ετώνDaan RotsRotsΔεξ. εξτρέμ71111531483280%84412244%100136002307,10
#6Αλγερία28 ετώνRamiz ZerroukiZerroukiΑμ. χαφ80107001171186%1381132844%100103002807,10
#28Κάτω Χώρες25 ετώνBart van Rooijvan RooijΔεξ. οπισθ.80103101225888%13101932347%10085002707,35
#1Γερμανία36 ετώνLars UnnerstallUnnerstallΤερμ.6000000010073%00501—000001682606,88
#38Κάτω Χώρες23 ετώνMax BrunsBrunsΚ. αμυν.6010312211091%1042362872%10014002607,02
#29Δανία22 ετώνAske AdelgaardAdelgaardΑρ. οπισθ.5000100220191%1110722157%00072001306,91
#20Κάτω Χώρες25 ετώνT. van den Beltvan den BeltΚ. μέσος80006312511—61311150%00021002206,71
#16Κάτω Χώρες29 ετώνJoël DrommelDrommelΤερμ.20100000110—00000—00000630207,04
#17Νορβηγία20 ετώνFilip ThorvaldsenThorvaldsenΔεξ. εξτρέμ600012506600—01206—00010002306,71
#14Ισλανδία22 ετώνKristian HlynssonHlynssonΕπ. χαφ30004100101—01002—00002000006,71
#25Κάτω Χώρες20 ετώνL. HesselinkHesselinkΚ. επιθ.50003100400—00002—00001001006,69
#18Βέλγιο19 ετώνJordy BawuahBawuahΑμ. χαφ10002001000—00002—00001001006,75
#24Πολωνία20 ετώνKrzysztof KurowskiKurowskiΑρ. οπισθ.10001100000—00000—00000000106,12
Καμπούρ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κάτω Χώρες21 ετώνRafik El ArguiouiEl ArguiouiΕπ. χαφ840426103171431373%701624850%100980021907,20
#11Γαλλία23 ετώνIlyes HamacheHamacheΑρ. εξτρέμ831311601182377%115103050%000170021207,14
#13Αυστρία24 ετώνNicolas BinderBinderΚ. επιθ.62227341210—51502651%00058002506,84
#29Κάτω Χώρες20 ετώνIwan HenstraHenstraΔεξ. εξτρέμ6101113211614—100702648%100340011606,72
#15Νορβηγία20 ετώνFabian KvamKvamΑρ. εξτρέμ71115304211—78201945%00047002506,80
#8Κάτω Χώρες26 ετώνNicky SourenSourenΑμ. χαφ8010320295185%1191932556%200880021906,89
#1Κάτω Χώρες24 ετώνThijs JansenJansenΤερμ.8000000210058%2122011—00004292021906,94
#4Μαρόκο20 ετώνIsmaël BaoufBaoufΚ. αμυν.8000311200191%91832123461%100960021706,74
#28Γαλλία21 ετώνMorgan CostarelliCostarelliΑρ. οπισθ.8000310130084%12111112654%10077002806,59
#6Κάτω Χώρες27 ετώνJamal Amofa AmofaΚ. αμυν.8010100851088%1361133154%000980021706,61
#14Κάτω Χώρες21 ετώνBilly van Duijlvan DuijlΚ. αμυν.5010100082181%1661552154%00053002707,11
#7Κάτω Χώρες18 ετώνSami BouhoudaneBouhoudaneΚ. επιθ.80108210600—50111840%100420021206,63
#2Ιταλία25 ετώνDevid Eugene BouahBouahΔεξ. οπισθ.6000412220184%741722964%20098002306,71
#23Κάτω Χώρες19 ετώνLucas JettenJettenΑρ. οπισθ.5000200330189%731221860%100160001506,34
#9Κάτω Χώρες20 ετώνSkye VinkVinkΚ. επιθ.60003004200—21201454%000320011206,53
#33Βέλγιο31 ετώνMathieu MaertensMaertensΕπ. χαφ40002123101—73512453%1001012002106,51
#27Κάτω Χώρες20 ετώνWiebe Kooistra KooistraΔεξ. οπισθ.40001102001—73801338%10051001706,33
#17Γαλλία19 ετώνEthan ApkakouApkakouΑμ. χαφ40001001100—14502—00020001206,56
#16Κάτω Χώρες26 ετώνRik MuldersMuldersΔεξ. οπισθ.40000000000—31205—10022001506,08
#3Κάτω Χώρες24 ετώνJorn BerkhoutBerkhoutΚ. αμυν.10000000000—10302—00001000306,30
#30Γερμανία26 ετώνJason CekaCekaΔεξ. εξτρέμ20003001100—10104—10042001106,33

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Τβέντε8 αγώνεςΚαμπούρ8 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΚαμπούρ4 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΚαμπούρ4 αγώνες
88Αγώνες88
5-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-4
63%63%Νίκες25%25%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,871,3811
1,512ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,30,887
0,887Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,383
1,139Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,0618
20,1161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,911,995
7,358Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,24,133
0,383ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3500
7,459ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,23,931
8,568Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,713,9111
0,252ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,66κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,252
18Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,872,3819
12,9103ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1518,1145
8,568ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,510,483
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
11,592Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,712,5100
17Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6214
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Τβέντε8 αγώνεςΚαμπούρ8 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΚαμπούρ4 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΚαμπούρ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

88%Over 0,588%
63%Over 1,538%
38%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,588%
50%Over 2,575%
50%Over 3,563%
25%Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

63%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
63%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,513%
13%Νίκη & Under 1,513%
38%Νίκη & Over 2,513%
25%Νίκη & Under 2,513%
38%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ63%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου13%
13%G/G β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη0%
25%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

63%Νίκη25%
25%Ισοπαλία25%
88%Νίκη ή ισοπαλία50%
83%Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
25%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

88%Over 9,563%
75%Over 10,538%
38%Over 11,525%
13%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

88%Over 4,5 υπέρ38%
88%Over 5,5 υπέρ13%
63%Over 6,5 υπέρ13%
38%Over 4,5 κατά75%
13%Over 5,5 κατά50%
13%Over 6,5 κατά38%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ75%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,586%
57%Over 2,557%
43%Over 3,557%
0%Over 4,557%
0%Over 5,543%
0%Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

0%Over 15 πόντοι71%
0%Over 25 πόντοι29%
0%Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι57%
43%Over 25 πόντοι57%
0%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.