Τβέντε – Τσβόλε Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Τβέντε — Τσβόλε, Κυρ 16 Αυγ 15:30

ΤβέντεΙΝΝΝΙΙΝΝΝΙ

Ερεντιβίζι

3–1

Ημίχρονο 1–1

ΤσβόλεΗΙΗΗΗΗΙΗΗΗ

Παίκτες

Τβέντε — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Κάτω Χώρες34 ετώνWout WeghorstWeghorstΚ. επιθ.8424261563122073%52324446%1001415002807,36
#3Κάτω Χώρες33 ετώνRobin Pröpper PröpperΚ. αμυν.82021053020086%653554461%00089002806,94
#8Γαλλία23 ετώνDaouda WeidmannWeidmannΚ. μέσος72122180101541090%95523147%00089002607,54
#10Μαρόκο23 ετώνYounes TahaTahaΔεξ. εξτρέμ7222175171721285%84402239%10083002607,37
#7Κροατία31 ετώνMarko PjacaPjacaΑρ. εξτρέμ8202841360486%55201547%00041002506,85
#4Κάτω Χώρες18 ετώνRuud NijstadNijstadΚ. αμυν.7101410200090%541831352%00040002706,86
#27Νορβηγία22 ετώνSondre ØrjasæterØrjasæterΑρ. εξτρέμ712116428132488%23201538%10021002606,93
#11Κάτω Χώρες25 ετώνDaan RotsRotsΔεξ. εξτρέμ71111531483280%84412244%100136002307,10
#6Αλγερία28 ετώνRamiz ZerroukiZerroukiΑμ. χαφ80107001171186%1381132844%100103002807,10
#28Κάτω Χώρες25 ετώνBart van Rooijvan RooijΔεξ. οπισθ.80103101225888%13101932347%10085002707,35
#1Γερμανία36 ετώνLars UnnerstallUnnerstallΤερμ.6000000010073%00501—000001682606,88
#38Κάτω Χώρες23 ετώνMax BrunsBrunsΚ. αμυν.6010312211091%1042362872%10014002607,02
#29Δανία22 ετώνAske AdelgaardAdelgaardΑρ. οπισθ.5000100220191%1110722157%00072001306,91
#20Κάτω Χώρες25 ετώνT. van den Beltvan den BeltΚ. μέσος80006312511—61311150%00021002206,71
#16Κάτω Χώρες29 ετώνJoël DrommelDrommelΤερμ.20100000110—00000—00000630207,04
#17Νορβηγία20 ετώνFilip ThorvaldsenThorvaldsenΔεξ. εξτρέμ600012506600—01206—00010002306,71
#14Ισλανδία22 ετώνKristian HlynssonHlynssonΕπ. χαφ30004100101—01002—00002000006,71
#25Κάτω Χώρες20 ετώνL. HesselinkHesselinkΚ. επιθ.50003100400—00002—00001001006,69
#18Βέλγιο19 ετώνJordy BawuahBawuahΑμ. χαφ10002001000—00002—00001001006,75
#24Πολωνία20 ετώνKrzysztof KurowskiKurowskiΑρ. οπισθ.10001100000—00000—00000000106,12
Τσβόλε — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κάτω Χώρες27 ετώνKoen KostonsKostonsΚ. επιθ.83031795660167%01503336%300730011906,68
#24Κάτω Χώρες37 ετώνNick ViergeverViergeverΚ. αμυν.8101310000082%12630111839%000510012106,47
#9Δανία27 ετώνElias SørensenSørensenΑρ. εξτρέμ8101521100066%93512043%000360011206,58
#22Κάτω Χώρες23 ετώνIbrahim CissokoCissokoΑρ. εξτρέμ810110307512—50412443%100510001806,68
#1Κάτω Χώρες26 ετώνJasper SchendelaarSchendelaarΤερμ.8000000000065%00402—00011352412106,90
#28Δανία27 ετώνSimon GravesGravesΚ. αμυν.8000500140084%91045144264%0001050012106,77
#8Δανία24 ετώνTobias SommerSommerΚ. μέσος80109416110972%10111673452%100970012006,76
#3Κάτω Χώρες22 ετώνOlivier AertssenAertssenΔεξ. οπισθ.8000400241270%27103453959%100540012106,49
#11Βέλγιο25 ετώνDylan MbayoMbayoΔεξ. εξτρέμ8030124210112285%113613951%0007180011606,85
#30Νέα Ζηλανδία31 ετώνRyan Thomas ThomasΑμ. χαφ6000410630075%20182844866%1001070011007,00
#25Κάτω Χώρες26 ετώνThijs OostingOostingΕπ. χαφ8010940173082%105911737%000156001806,77
#2Κουρασάο28 ετώνSherel FloranusFloranusΑρ. οπισθ.5000000010079%961201552%30172000906,24
#33Κάτω Χώρες22 ετώνD. van der Haarvan der HaarΑρ. οπισθ.60001001504—7714110—000110011206,46
#34Κάτω Χώρες22 ετώνNick FichtingerFichtingerΑμ. χαφ30001000000—6672838%00050000606,46
#20Σουρινάμ21 ετώνGabriël ReizigerReizigerΕπ. χαφ60002111111—22406—20031001606,40
#17Κάτω Χώρες26 ετώνS. van Hooijdonkvan HooijdonkΚ. επιθ.40002000310—20105—00013000606,65
#18Κάτω Χώρες28 ετώνOdysseus VelanasVelanasΕπ. χαφ60001102000—12308—00001001606,41
#4Κάτω Χώρες24 ετώνTijs VelthuisVelthuisΚ. αμυν.40000000000—00101—00010001605,97
#37Κάτω Χώρες18 ετώνGilles van der Walvan der WalΕπ. χαφ20002000000—10102—00001000106,56
#6Γερμανία19 ετώνJan BürgerBürgerΔεξ. οπισθ.20002000000—00100—00000000006,54

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Τβέντε8 αγώνεςΤσβόλε8 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΤσβόλε4 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΤσβόλε4 αγώνες
88Αγώνες88
5-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-6
63%63%Νίκες13%13%
216ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,870,756
1,512ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,30,635
0,887Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,383
1,139Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,060,383
20,1161ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,911,189
7,358Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,23,830
0,383ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,383
7,459ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,24,334
8,568Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,710,181
0,252ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,252
44Αγώνες44
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-4
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,66κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,131
18Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,872,6321
12,9103ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1518144
8,568ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,510,987
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
11,592Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,711,995
17Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,030,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Τβέντε8 αγώνεςΤσβόλε8 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΤσβόλε4 αγώνες
Τβέντε4 αγώνεςΤσβόλε4 αγώνες

Γκολ ομάδας

88%Over 0,550%
63%Over 1,525%
38%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,588%
50%Over 2,563%
50%Over 3,550%
25%Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

63%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
63%Over 0,5 β′ ημιχρόνου25%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,513%
13%Νίκη & Under 1,50%
38%Νίκη & Over 2,50%
25%Νίκη & Under 2,513%
38%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ38%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου38%
13%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη0%
25%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

63%Νίκη13%
25%Ισοπαλία13%
88%Νίκη ή ισοπαλία25%
83%Νίκη χωρίς την ισοπαλία14%
25%Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

88%Over 9,575%
75%Over 10,563%
38%Over 11,538%
13%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

88%Over 4,5 υπέρ50%
88%Over 5,5 υπέρ25%
63%Over 6,5 υπέρ0%
38%Over 4,5 κατά100%
13%Over 5,5 κατά63%
13%Over 6,5 κατά38%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ88%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ63%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,5100%
57%Over 2,567%
43%Over 3,550%
0%Over 4,533%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

0%Over 15 πόντοι83%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι50%
43%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.