Truro City – Cirencester Town Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Truro City — Cirencester Town, Σάβ 03 Οκτ 17:00

Truro CityΙΝΝΙΝΝ

Κύπελλο Αγγλίας

4–0

Ημίχρονο 2–0

Cirencester TownΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Ομάδες

Truro City3 αγώνεςCirencester Town6 αγώνες
Truro City2 αγώνεςCirencester Town1 αγώνας
Truro City1 αγώναςCirencester Town5 αγώνες
33Αγώνες66
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
—Νίκες67%67%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,6710
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (3/6)0,53
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,177
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
22Αγώνες11
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
11Αγώνες55
0-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-1
—Νίκες80%80%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (1/5)1,68
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (1/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (1/5)1,26
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/6)0,53
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,177
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/5)0,63
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/5)15
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Truro City3 αγώνεςCirencester Town6 αγώνες
Truro City2 αγώνεςCirencester Town1 αγώνας
Truro City1 αγώναςCirencester Town5 αγώνες

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,583%
3 αγ.Over 1,567%
3 αγ.Over 2,517%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,583%
3 αγ.Over 2,567%
3 αγ.Over 3,533%
3 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,550%
3 αγ.Νίκη & Under 1,517%
3 αγ.Νίκη & Over 2,533%
3 αγ.Νίκη & Under 2,533%
3 αγ.G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,51 αγ.
2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,580%
1 αγ.Over 1,560%
1 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,580%
1 αγ.Over 2,560%
1 αγ.Over 3,520%
1 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,560%
1 αγ.Νίκη & Under 1,520%
1 αγ.Νίκη & Over 2,540%
1 αγ.Νίκη & Under 2,540%
1 αγ.G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου33%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη17%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη20%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη67%
3 αγ.Ισοπαλία17%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία83%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη1 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη80%
1 αγ.Ισοπαλία0%
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό60%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,51 αγ.
3 αγ.Over 10,51 αγ.
3 αγ.Over 11,51 αγ.
3 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.