Trafford – Atherton Collieries Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Trafford — Atherton Collieries, Σάβ 03 Οκτ 17:00

TraffordΝΝΝΙΗΝΝΝΙΗ

Κύπελλο Αγγλίας

2–2

Ημίχρονο 0–1

Atherton CollieriesΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Ομάδες

Trafford6 αγώνεςAtherton Collieries7 αγώνες
Trafford1 αγώναςAtherton Collieries4 αγώνες
Trafford5 αγώνεςAtherton Collieries3 αγώνες
66Αγώνες77
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-0
67%67%Νίκες71%71%
212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,42,4317
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,332Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,360,574
1,6710Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,8613
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0200
11Αγώνες44
0-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
55Αγώνες33
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-0
80%80%Νίκες—
210ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
1,68Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,574
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,960,866
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 000
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 000
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
1,47Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Trafford6 αγώνεςAtherton Collieries7 αγώνες
Trafford1 αγώναςAtherton Collieries4 αγώνες
Trafford5 αγώνεςAtherton Collieries3 αγώνες

Γκολ ομάδας

83%Over 0,5100%
83%Over 1,5100%
33%Over 2,543%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,571%
50%Over 3,543%
17%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου57%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου57%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,571%
0%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,543%
17%Νίκη & Under 2,529%
50%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,54 αγ.
1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.
1 αγ.Over 3,54 αγ.
1 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

80%Over 0,53 αγ.
80%Over 1,53 αγ.
40%Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,53 αγ.
80%Over 2,53 αγ.
40%Over 3,53 αγ.
20%Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,53 αγ.
0%Νίκη & Under 1,53 αγ.
60%Νίκη & Over 2,53 αγ.
20%Νίκη & Under 2,53 αγ.
60%G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη14%
17%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

60%G/G & Νίκη3 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη71%
17%Ισοπαλία29%
83%Νίκη ή ισοπαλία100%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
17%Νίκη χωρίς παθητικό57%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη4 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη3 αγ.
0%Ισοπαλία3 αγ.
80%Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,51 αγ.
2 αγ.Over 10,51 αγ.
2 αγ.Over 11,51 αγ.
2 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.