Τουλούζ – Τρουά Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Τουλούζ — Τρουά, Σάβ 24 Οκτ 18:15

ΤουλούζΙΗΙΝΙΙΗΙΝΙ

Λιγκ 1

ΤρουάΝΗΗΗΗΝΗΗΗΗ

Παίκτες

Τουλούζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία26 ετώνCasper TengstedtTengstedtΚ. επιθ.441413421310—10206—00013000407,28
#8Δανία21 ετώνThomas JørgensenJørgensenΚ. μέσος621212624122276%106102340%000960001007,21
#12Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνChrist TapéTapéΑρ. οπισθ.6101522771187%442632145%100840001106,74
#13Καναδάς24 ετώνJacen Russell-RoweRussell-RoweΚ. επιθ.610111513201—1151719%00051000806,66
#11Γκάνα19 ετώνSion OppongOppongΑρ. εξτρέμ51011105000—30111357%10003000306,69
#23Βενεζουέλα26 ετώνC. Jr.Jr.Κ. μέσος60406119196785%2761935468%20013110001108,04
#3Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνMark McKenzieMcKenzieΚ. αμυν.6000000022092%853242563%000850001106,91
#16Γαλλία21 ετώνGuillaume RestesRestesΤερμ.5000000100088%01504—0000216100806,90
#22Αλγερία23 ετώνRafik MessaliMessaliΔεξ. οπισθ.6000100732283%910802452%00095000706,68
#37Γαλλία18 ετώνIlyas AziziAziziΑρ. εξτρέμ5000810640183%80002343%00095000706,66
#5Γουινέα19 ετώνSeny KoumbassaKoumbassaΚ. αμυν.4000000000091%521331043%10061000706,30
#2Δανία29 ετώνRasmus NicolaisenNicolaisenΚ. αμυν.3000400010095%252051862%10042000507,10
#6Γαλλία18 ετώνAlexis VossahVossahΚ. μέσος5000300200086%83511646%00053000406,54
#31Γερμανία28 ετώνNiklas SchmidtSchmidtΚ. μέσος4000200060292%42516—20040000606,85
#9Αργεντινή21 ετώνSantiago HidalgoHidalgoΚ. επιθ.60009522100—21311036%10065000506,55
#7Αργεντινή19 ετώνJulián VignoloVignoloΚ. επιθ.30004104101—20301043%00053000306,64
#10Γαλλία25 ετώνYann GbohoGbohoΑρ. εξτρέμ20102013410—12201042%00036000306,79
#94Γαλλία23 ετώνIsmail DialloDialloΔεξ. οπισθ.50001002000—508111—00013000306,45
#14Καναδάς23 ετώνNiko SigurSigurΑμ. χαφ30001111200—13717—10035000206,80
#60Γαλλία19 ετώνMathys NifloreNifloreΤερμ.20000000000—00000—00000320306,11
#15Νορβηγία28 ετώνAron DønnumDønnumΔεξ. μέσος10000000100—00000—00000000006,64
Τρουά — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Γαλλία29 ετώνAntoine MilleMilleΚ. μέσος61119204101683%203414155%2001150011206,97
#2Γαλλία26 ετώνLucas MaronnierMaronnierΔεξ. οπισθ.5101410281977%105332261%10064000706,92
#20Γαλλία33 ετώνRenaud RipartRipartΚ. επιθ.610111420201—51102750%00038001606,80
#9Γαλλία28 ετώνJérémy Le DouaronLe DouaronΚ. επιθ.410111313400—20002650%00045000906,99
#6Γαλλία35 ετώνAdrien MonfrayMonfrayΚ. αμυν.6000911241187%15122233375%000240011307,08
#4Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνJunior DiazDiazΚ. αμυν.6000320010088%762031856%200730011306,54
#33Αυστραλία23 ετώνPatrick BeachBeachΤερμ.6000000000047%00601—10011161311306,43
#8Σενεγάλη26 ετώνMouhamed DiopDiopΚ. μέσος6000701110090%1251222139%100570011106,59
#3Γαλλία19 ετώνAnis OuzenadjiOuzenadjiΑρ. οπισθ.5010100551375%1281223061%0005120011106,75
#29Τόγκο22 ετώνKarim DermaneDermaneΕπ. χαφ5000710530182%113201942%100103000806,67
#22Γαλλία23 ετώνHugo PicardPicardΑρ. μέσος600030001401385%6410835%00042001506,78
#11Γαλλία26 ετώνIron GomisGomisΚ. μέσος60005001301—73412150%10075001806,57
#7Γαλλία26 ετώνKandet DiawaraDiawaraΑρ. εξτρέμ60104105311—43201759%00026001606,78
#10Γαλλία27 ετώνMerwan IfnaouiIfnaouiΔεξ. εξτρέμ30001001904—12205—00012001306,79
#3119 ετώνN. ZnamenskyZnamenskyΔεξ. οπισθ.40001001202—12313—00032001306,35
#59Γαλλία27 ετώνTimothé NkadaNkadaΚ. επιθ.40009200100—10002—00011000706,59
#5Ιταλία25 ετώνPaolo GozziGozziΚ. αμυν.10000000111—11102—00001000206,36
#44Γαλλία20 ετώνYvann TitiTitiΔεξ. οπισθ.10001001001—01112—00001001006,66
#26Γαλλία26 ετώνA. PhliponeauPhliponeauΑμ. χαφ30000000000—01114—00012001106,60
#39Yacouba KoneKoneΚ. επιθ.50001100000—10001—00010001406,50
#3717 ετώνChrist BatolaBatolaΚ. επιθ.10002010000—00002—00000000106,44

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Τουλούζ6 αγώνεςΤρουά6 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΤρουά3 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΤρουά3 αγώνες
66Αγώνες66
1-3-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-4
17%17%Νίκες17%17%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,450,674
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,53
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,53
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,171
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,814,889
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,82,817
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,332
4,527ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,87,344
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,913,279
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,171
33Αγώνες33
1-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
0-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
1,8311Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,452,1713
16,7100ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,619,2115
8,350ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 109,255
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
16,7100Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,912,374
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,89
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Τουλούζ6 αγώνεςΤρουά6 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΤρουά3 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΤρουά3 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,533%
67%Over 1,533%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,533%
67%Over 3,517%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου17%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη17%
50%Ισοπαλία17%
67%Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,533%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ100%
50%Over 5,5 υπέρ67%
0%Over 6,5 υπέρ33%
50%Over 4,5 κατά0%
33%Over 5,5 κατά0%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,580%
67%Over 2,560%
50%Over 3,540%
17%Over 4,540%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι60%
33%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι20%
0%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.