Τουλούζ – Ρεν Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Τουλούζ — Ρεν, Κυρ 29 Νοε 18:15

ΤουλούζΙΗΙΝΙΙΗΙΝΙ

Λιγκ 1

ΡενΝΝΝΗΝΝΝΝΗΝ

Παίκτες

Τουλούζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία26 ετώνCasper TengstedtTengstedtΚ. επιθ.441413421310—10206—00013000407,28
#8Δανία21 ετώνThomas JørgensenJørgensenΚ. μέσος621212624122276%106102340%000960001007,21
#12Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνChrist TapéTapéΑρ. οπισθ.6101522771187%442632145%100840001106,74
#13Καναδάς24 ετώνJacen Russell-RoweRussell-RoweΚ. επιθ.610111513201—1151719%00051000806,66
#11Γκάνα19 ετώνSion OppongOppongΑρ. εξτρέμ51011105000—30111357%10003000306,69
#23Βενεζουέλα26 ετώνC. Jr.Jr.Κ. μέσος60406119196785%2761935468%20013110001108,04
#3Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνMark McKenzieMcKenzieΚ. αμυν.6000000022092%853242563%000850001106,91
#16Γαλλία21 ετώνGuillaume RestesRestesΤερμ.5000000100088%01504—0000216100806,90
#22Αλγερία23 ετώνRafik MessaliMessaliΔεξ. οπισθ.6000100732283%910802452%00095000706,68
#37Γαλλία18 ετώνIlyas AziziAziziΑρ. εξτρέμ5000810640183%80002343%00095000706,66
#5Γουινέα19 ετώνSeny KoumbassaKoumbassaΚ. αμυν.4000000000091%521331043%10061000706,30
#2Δανία29 ετώνRasmus NicolaisenNicolaisenΚ. αμυν.3000400010095%252051862%10042000507,10
#6Γαλλία18 ετώνAlexis VossahVossahΚ. μέσος5000300200086%83511646%00053000406,54
#31Γερμανία28 ετώνNiklas SchmidtSchmidtΚ. μέσος4000200060292%42516—20040000606,85
#9Αργεντινή21 ετώνSantiago HidalgoHidalgoΚ. επιθ.60009522100—21311036%10065000506,55
#7Αργεντινή19 ετώνJulián VignoloVignoloΚ. επιθ.30004104101—20301043%00053000306,64
#10Γαλλία25 ετώνYann GbohoGbohoΑρ. εξτρέμ20102013410—12201042%00036000306,79
#94Γαλλία23 ετώνIsmail DialloDialloΔεξ. οπισθ.50001002000—508111—00013000306,45
#14Καναδάς23 ετώνNiko SigurSigurΑμ. χαφ30001111200—13717—10035000206,80
#60Γαλλία19 ετώνMathys NifloreNifloreΤερμ.20000000000—00000—00000320306,11
#15Νορβηγία28 ετώνAron DønnumDønnumΔεξ. μέσος10000000100—00000—00000000006,64
Ρεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Γαλλία26 ετώνEstéban LepaulLepaulΚ. επιθ.6404241341510—22411438%20023001707,29
#28Γαλλία32 ετώνAdrien Thomasson ThomassonΚ. μέσος62225223151784%96312847%200108001907,14
#22Σενεγάλη29 ετώνBoulaye DiaDiaΚ. επιθ.42023200100—02022—00020001307,15
#21Γαλλία31 ετώνValentin Rongier  RongierΚ. μέσος6101631271190%1471163054%100750011007,20
#95Πολωνία31 ετώνP. FrankowskiFrankowskiΔεξ. οπισθ.6111510174479%1261501944%100114001806,76
#17Πολωνία27 ετώνS. SzymanskiSzymanskiΕπ. χαφ41113101604—72209—00012001406,95
#4EN24 ετώνCharlie CresswellCresswellΚ. αμυν.6010510011086%543153157%100760011006,88
#30Γαλλία32 ετώνBrice SambaSambaΤερμ.5000000000079%10201—0000019131807,10
#45Γαλλία28 ετώνMahdi CamaraCamaraΚ. μέσος5000631940091%44202460%00077001607,00
#11Ιορδανία29 ετώνMousa TamariTamariΔεξ. εξτρέμ6010942762278%51101745%10034001606,66
#18Καμερούν21 ετώνMahamadou NagidaNagidaΑρ. οπισθ.6000200460582%1581212447%00035001306,75
#90Σενεγάλη26 ετώνIssa SoumaréSoumaréΑρ. εξτρέμ501010213200—24621954%10046001506,82
#24Γαλλία25 ετώνAnthony RouaultRouaultΚ. αμυν.3000100110087%522441359%10010001207,15
#48Μαρόκο20 ετώνA. BoudlalBoudlalΚ. αμυν.3000000000093%1071642074%10021000806,86
#26Γαλλία24 ετώνQuentin MerlinMerlinΑρ. οπισθ.4000100132384%16605—10063000706,41
#10Γαλλία28 ετώνLudovic BlasBlasΔεξ. μέσος60101234493388%42001043%00042001306,95
#14Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνBryan ReynoldsReynoldsΔεξ. οπισθ.40200003301—12517—00031001206,73
#12Ισπανία21 ετώνE. DossouDossouΕπιθ.50005002200—22317—00013001306,53
#70Γαλλία28 ετώνArnaud NordinNordinΔεξ. εξτρέμ30004220000—01002—00021000306,12
#16Γαλλία29 ετώνNicolas LemaîtreLemaîtreΤερμ.10000000000—00200—00000320206,61
#6Γαλλία22 ετώνDjaoui CisséCisséΜέσος10002100100—00001—10021000006,73
#6520 ετώνH. MarcolinoMarcolinoΕπ. χαφ10000000100—00000—00000000106,56

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Τουλούζ6 αγώνεςΡεν6 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΡεν4 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΡεν2 αγώνες
66Αγώνες66
1-3-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
17%17%Νίκες67%67%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,45212
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,051,59
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61,177
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,835
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,817102
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,86,338
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,674
4,527ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,86,237
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,911,368
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,171
33Αγώνες44
1-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
33Αγώνες22
0-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
1,8311Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,451,6710
16,7100ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,616,398
8,350ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 1010,764
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
16,7100Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,91378
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,682,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Τουλούζ6 αγώνεςΡεν6 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΡεν4 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΡεν2 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
67%Over 1,567%
17%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
67%Over 2,583%
67%Over 3,567%
17%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου50%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,550%
0%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου50%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη67%
50%Ισοπαλία17%
67%Νίκη ή ισοπαλία83%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,583%
33%Over 10,567%
17%Over 11,550%
17%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ67%
50%Over 5,5 υπέρ67%
0%Over 6,5 υπέρ50%
50%Over 4,5 κατά83%
33%Over 5,5 κατά50%
33%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,5100%
67%Over 2,583%
50%Over 3,583%
17%Over 4,550%
0%Over 5,533%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.