Τουλούζ – Χάβρη Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Τουλούζ — Χάβρη, Σάβ 19 Σεπ 21:45

ΤουλούζΙΗΙΝΙΙΗΙΝΙ

Λιγκ 1

3–2

Ημίχρονο 0–0

ΧάβρηΙΗΙΗΗΙΗΙΗΗ

Παίκτες

Τουλούζ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία26 ετώνCasper TengstedtTengstedtΚ. επιθ.441413421310—10206—00013000407,28
#8Δανία21 ετώνThomas JørgensenJørgensenΚ. μέσος621212624122276%106102340%000960001007,21
#12Ακτή Ελεφαντοστού20 ετώνChrist TapéTapéΑρ. οπισθ.6101522771187%442632145%100840001106,74
#13Καναδάς24 ετώνJacen Russell-RoweRussell-RoweΚ. επιθ.610111513201—1151719%00051000806,66
#11Γκάνα19 ετώνSion OppongOppongΑρ. εξτρέμ51011105000—30111357%10003000306,69
#23Βενεζουέλα26 ετώνC. Jr.Jr.Κ. μέσος60406119196785%2761935468%20013110001108,04
#3Ηνωμένες Πολιτείες27 ετώνMark McKenzieMcKenzieΚ. αμυν.6000000022092%853242563%000850001106,91
#16Γαλλία21 ετώνGuillaume RestesRestesΤερμ.5000000100088%01504—0000216100806,90
#22Αλγερία23 ετώνRafik MessaliMessaliΔεξ. οπισθ.6000100732283%910802452%00095000706,68
#37Γαλλία18 ετώνIlyas AziziAziziΑρ. εξτρέμ5000810640183%80002343%00095000706,66
#5Γουινέα19 ετώνSeny KoumbassaKoumbassaΚ. αμυν.4000000000091%521331043%10061000706,30
#2Δανία29 ετώνRasmus NicolaisenNicolaisenΚ. αμυν.3000400010095%252051862%10042000507,10
#6Γαλλία18 ετώνAlexis VossahVossahΚ. μέσος5000300200086%83511646%00053000406,54
#31Γερμανία28 ετώνNiklas SchmidtSchmidtΚ. μέσος4000200060292%42516—20040000606,85
#9Αργεντινή21 ετώνSantiago HidalgoHidalgoΚ. επιθ.60009522100—21311036%10065000506,55
#7Αργεντινή19 ετώνJulián VignoloVignoloΚ. επιθ.30004104101—20301043%00053000306,64
#10Γαλλία25 ετώνYann GbohoGbohoΑρ. εξτρέμ20102013410—12201042%00036000306,79
#94Γαλλία23 ετώνIsmail DialloDialloΔεξ. οπισθ.50001002000—508111—00013000306,45
#14Καναδάς23 ετώνNiko SigurSigurΑμ. χαφ30001111200—13717—10035000206,80
#60Γαλλία19 ετώνMathys NifloreNifloreΤερμ.20000000000—00000—00000320306,11
#15Νορβηγία28 ετώνAron DønnumDønnumΔεξ. μέσος10000000100—00000—00000000006,64
Χάβρη — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Τανζανία33 ετώνAlly SamattaSamattaΚ. επιθ.62022690221270%82503553%00044001807,26
#9Νιγηρία27 ετώνJosh MajaMajaΚ. επιθ.61019322710—10311142%00055001706,75
#18Γαλλία20 ετώνRayan FofanaFofanaΕπιθ.41016312001—10011447%000210001206,61
#26Γαλλία22 ετώνSimon EbonogEbonogΚ. μέσος6000630870187%1514204050%0001314001706,96
#7Γαλλία24 ετώνAmir RichardsonRichardsonΚ. μέσος600010303110284%1481223546%100129001806,91
#15Ιαπωνία26 ετώνAyumu SekoSekoΚ. αμυν.6000500161189%5102331648%10182001806,70
#5Αλγερία28 ετώνΆχμεντ ΤούμπαΤούμπαΚ. αμυν.5000100110087%10143522258%10051001706,90
#14Σενεγάλη24 ετώνRassoul NdiayeNdiayeΚ. μέσος50009215120684%92112151%10057000407,01
#20Γαλλία17 ετώνDjibril OuziadOuziadΔεξ. οπισθ.5000601730981%75712761%100410001306,93
#12Δανία23 ετώνElias JelertJelertΔεξ. οπισθ.4000000130485%4272525%00020001506,54
#93Γαλλία33 ετώνGauthier GallonGallonΤερμ.40000000000—00100—00000331406,46
#77Κονγκό - Κινσάσα32 ετώνLionel Mpasi-NzauMpasi-NzauΤερμ.3000000000069%00201—100101890407,58
#6Γαλλία23 ετώνJunior MwangaMwangaΑμ. χαφ5000100010090%74111840%00121000406,43
#3023 ετώνSota NakamuraNakamuraΚ. επιθ.60104202715—42306—10030001406,79
#32Γαλλία24 ετώνTimothée PembéléPembéléΔεξ. οπισθ.30002001101—83501155%00061000306,62
#23Γαλλία35 ετώνVincent SassoSassoΚ. αμυν.3000000000087%628010—10020000306,63
#17Ιαπωνία26 ετώνKaito MizutaMizutaΕπ. χαφ40003000513—60107—00042001006,88
#27Γαλλία20 ετώνEnzo Koffi VinetteVinetteΑρ. οπισθ.50003203302—52401961%00016001206,90
#44Γαλλία20 ετώνIsmaïl BounebBounebΕπ. χαφ20000002101—00002—00010001006,60
#78Κονγκό - Κινσάσα20 ετώνDaren MosengoMosengoΑμ. χαφ10000000000—00012—00002001006,61

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Τουλούζ6 αγώνεςΧάβρη6 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΧάβρη3 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΧάβρη3 αγώνες
66Αγώνες66
1-3-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-4
17%17%Νίκες0%0%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,450,674
1,177ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,332
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,600
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,674
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,815,794
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,527
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,53
4,527ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,533
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,91484
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,171
33Αγώνες33
1-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
0-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
1,8311Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,451,338
16,7100ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,619,2115
8,350ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 1012,776
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
16,7100Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,914,386
1,6710Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,6710
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,080,332
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Τουλούζ6 αγώνεςΧάβρη6 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΧάβρη3 αγώνες
Τουλούζ3 αγώνεςΧάβρη3 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,550%
67%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,550%
67%Over 2,533%
67%Over 3,517%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη0%
50%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,583%
33%Over 10,533%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ83%
50%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ33%
50%Over 4,5 κατά67%
33%Over 5,5 κατά33%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ100%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

67%Over 1,5100%
67%Over 2,567%
50%Over 3,550%
17%Over 4,533%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.