Toluca – Atlas Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Toluca — Atlas, Κυρ 13 Σεπ 02:05
Toluca
Atlas52
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Federico ViñasViñasΚ. επιθ. | 8 | 5 | 0 | 5 | 26 | 8 | 6 | 4 | 5 | 0 | 0 | 75% | 6 | 0 | 4 | 1 | 45 | 56% | 0 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7,14 |
Alexis VegaVegaΑρ. εξτρέμ | 9 | 4 | 2 | 4 | 19 | 8 | 0 | 17 | 21 | 2 | 10 | 84% | 12 | 6 | 1 | 2 | 53 | 55% | 2 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 7,57 |
HelinhoHelinhoΔεξ. εξτρέμ | 10 | 3 | 4 | 3 | 27 | 13 | 2 | 15 | 21 | 5 | 6 | 81% | 7 | 2 | 1 | 0 | 32 | 48% | 3 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 7,39 |
PaulinhoPaulinhoΚ. επιθ. | 5 | 3 | 0 | 3 | 16 | 7 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | — | 6 | 1 | 6 | 0 | 15 | 34% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,82 |
Jesús GallardoGallardoΑρ. οπισθ. | 8 | 1 | 1 | 1 | 11 | 3 | 1 | 3 | 7 | 2 | 8 | 81% | 14 | 9 | 18 | 1 | 28 | 43% | 1 | 0 | 0 | 14 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,85 |
| E. del Villardel VillarΚ. αμυν. | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 2 | 88% | 15 | 11 | 18 | 4 | 21 | 45% | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,86 |
| Jesús AnguloAnguloΔεξ. εξτρέμ | 10 | 1 | 1 | 1 | 13 | 5 | 1 | 5 | 19 | 3 | 5 | 87% | 12 | 4 | 5 | 0 | 23 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7,06 |
| Jorge DíazDíazΚ. επιθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 13 | 5 | 2 | 10 | 13 | 2 | 1 | 82% | 2 | 4 | 2 | 0 | 28 | 39% | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,69 |
| Oswaldo VirgenVirgenΚ. επιθ. | 2 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8,52 |
Federico PereiraPereiraΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 89% | 24 | 20 | 85 | 11 | 74 | 62% | 1 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 7,35 |
Bruno MéndezMéndezΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 86% | 10 | 24 | 27 | 8 | 25 | 52% | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,92 |
Franco RomeroRomeroΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 91% | 19 | 6 | 10 | 1 | 29 | 44% | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,64 |
Nicolás CastroCastroΕπ. χαφ | 9 | 0 | 2 | 0 | 22 | 7 | 2 | 3 | 19 | 5 | 0 | 88% | 9 | 4 | 4 | 3 | 22 | 48% | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 7,14 |
| Luis GarcíaGarcíaΤερμ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 73% | 0 | 0 | 16 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 27 | 15 | 3 | 10 | 0 | 7,26 |
| Diego BarbosaBarbosaΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 9 | 4 | 1 | 1 | 76% | 22 | 8 | 11 | 0 | 37 | 50% | 1 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,57 |
Brian GarcíaGarcíaΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 1 | 3 | 84% | 12 | 2 | 11 | 2 | 17 | 68% | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,90 |
LuanLuanΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 94% | 3 | 7 | 15 | 2 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,66 |
É. GalavizGalavizΚ. μέσος | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 91% | 13 | 3 | 5 | 1 | 16 | 48% | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,74 |
| Hugo GonzálezGonzálezΤερμ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 83% | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 2 | 3 | 0 | 6,93 |
V. GuzmánGuzmánΕπ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 90% | 3 | 5 | 6 | 3 | 13 | 41% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,74 |
Santiago SimónSimónΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 91% | 6 | 5 | 2 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,10 |
| Fernando ArceArceΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 88% | 3 | 2 | 6 | 1 | 9 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,64 |
Pável PérezPérezΑρ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 1 | 0 | 12 | 46% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,57 |
| R. DimasDimasΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,35 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
L. EstevesEstevesΕπ. χαφ | 11 | 4 | 1 | 4 | 17 | 7 | 0 | 7 | 23 | 4 | 12 | 76% | 9 | 5 | 6 | 0 | 31 | 41% | 2 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 0 | 2 | 15 | 0 | 7,12 |
| Florián MonzónMonzónΚ. επιθ. | 8 | 3 | 0 | 3 | 18 | 7 | 5 | 4 | 5 | 0 | 0 | 71% | 6 | 3 | 5 | 3 | 33 | 37% | 1 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 6,77 |
Édgar ZaldívarZaldívarΑμ. χαφ | 9 | 2 | 1 | 2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 86% | 9 | 9 | 15 | 3 | 27 | 48% | 1 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,81 |
DukDukΔεξ. εξτρέμ | 8 | 2 | 1 | 2 | 13 | 6 | 3 | 8 | 7 | 2 | 3 | 76% | 17 | 2 | 6 | 0 | 35 | 45% | 0 | 0 | 1 | 8 | 11 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,81 |
Manuel CapassoCapassoΚ. αμυν. | 9 | 1 | 0 | 1 | 11 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 85% | 15 | 13 | 52 | 6 | 36 | 57% | 4 | 0 | 1 | 15 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,80 |
Arturo GonzálezGonzálezΕπ. χαφ | 9 | 1 | 1 | 1 | 7 | 3 | 1 | 7 | 13 | 3 | 12 | 78% | 15 | 6 | 9 | 0 | 45 | 50% | 0 | 0 | 0 | 4 | 19 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 7,00 |
Ryan MmaeeMmaeeΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 13 | 4 | 2 | 4 | 7 | 2 | 1 | 72% | 5 | 0 | 7 | 0 | 24 | 38% | 0 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,66 |
| Aldo RochaRochaΑμ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 86% | 5 | 6 | 10 | 0 | 18 | 53% | 2 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,84 |
Kevin ZenónZenónΑρ. εξτρέμ | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 12 | 1 | 4 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,63 |
Camilo VargasVargasΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81% | 1 | 1 | 4 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 28 | 17 | 2 | 16 | 3 | 6,91 |
Milton ValenzuelaValenzuelaΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 71% | 27 | 7 | 15 | 2 | 47 | 61% | 1 | 0 | 1 | 8 | 11 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,58 |
| Paulo RamírezRamírezΑμ. χαφ | 10 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 86% | 4 | 5 | 12 | 1 | 13 | 38% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,50 |
| Sergio HernandezHernandezΑρ. εξτρέμ | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 9 | 5 | 1 | 2 | 65% | 16 | 2 | 4 | 0 | 36 | 45% | 1 | 0 | 0 | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,59 |
Jorge SánchezSánchezΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 79% | 12 | 2 | 5 | 0 | 26 | 54% | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,54 |
Juan José PurataPurataΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87% | 7 | 10 | 22 | 2 | 26 | 52% | 2 | 0 | 1 | 12 | 5 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,62 |
| Gaddi AguirreAguirreΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 89% | 6 | 7 | 16 | 4 | 19 | 59% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,91 |
| Víctor RíosRíosΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 84% | 7 | 7 | 5 | 1 | 10 | 42% | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,56 |
Elías MontielMontielΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 88% | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,80 |
Jorge RodríguezRodríguezΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 86% | 5 | 3 | 11 | 2 | 13 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,45 |
| Adonis FríasFríasΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 81% | 2 | 10 | 17 | 1 | 12 | 60% | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,93 |
Antonio SánchezSánchezΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6,77 |
| Rivaldo LozanoLozanoΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,20 |
| Adrián MoraMoraΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.






























