Tijuana – Cruz Azul Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Tijuana — Cruz Azul, Δευ 17 Αυγ 06:00

TijuanaΝΗΙΗΙΝΗΙΗΙ

Λίγκα MX

2–1

Ημίχρονο 1–1

Cruz AzulΝΝΗΙΙΝΝΗΙΙ

Παίκτες

Tijuana — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Μεξικό17 ετώνGilberto MoraMoraΕπ. χαφ75151494893690%53402652%000113003807,43
#9Ισπανία28 ετώνM. El GhezouaniEl GhezouaniΚ. επιθ.940416723100—641314245%0001211003506,99
#15Ουρουγουάη34 ετώνIgnacio RiveroRiveroΚ. μέσος720212522301—84501635%10045001906,70
#13Βραζιλία24 ετώνElias ManoelManoelΚ. επιθ.12023201000—00003—00000000208,49
#6Μεξικό24 ετώνAlejandro GómezGómezΚ. αμυν.10101831151386%28205544768%000950031407,18
#17Μεξικό22 ετώνRamiro ÁrcigaÁrcigaΔεξ. εξτρέμ10101820972876%2531914752%2001310003806,80
#2Μεξικό34 ετώνAntonio RodríguezRodríguezΤερμ.10000000000079%00703—00001392231407,11
#7Ισημερινός29 ετώνAdonis PreciadoPreciadoΑρ. εξτρέμ10020802102461375%1962207264%2009260031407,15
#8Μεξικό26 ετώνIván TonaTonaΑμ. χαφ10000511660187%17141433750%3001190031406,87
#12Ισημερινός26 ετώνJackson PorozoPorozoΚ. αμυν.9000520320093%7156574672%200560031106,95
#3Μεξικό26 ετώνRafael FernándezFernándezΔεξ. οπισθ.7000100362477%972592548%000115003806,83
#16Μεξικό26 ετώνAlan VegaVegaΑρ. οπισθ.10020910961577%1122202973%00014003806,77
#31Μεξικό20 ετώνYael PadillaPadillaΑρ. εξτρέμ100101044792577%102813343%200810003706,67
#33Μεξικό24 ετώνPablo OrtizOrtizΑρ. οπισθ.8000100311175%492101239%20072003706,47
#19Ουρουγουάη23 ετώνDiego AbreuAbreuΚ. επιθ.90009221210—50202766%100010003706,66
#11Αργεντινή25 ετώνFrancisco GonzálezGonzálezΔεξ. εξτρέμ60106100726—20601346%00033001406,76
#20Μεξικό25 ετώνÁngel ZapataZapataΑμ. χαφ8000100210089%91701560%10034002506,62
#4Ισπανία32 ετώνUnai BilbaoBilbaoΚ. αμυν.30000000000—051625—00010001306,73
#34Καμερούν30 ετώνFrank BoyaBoyaΑμ. χαφ40003011000—311018—00032001306,49
#26Μεξικό22 ετώνAldahir PérezPérezΕπ. χαφ30003000202—31305—00001000106,79
Μεξικό25 ετώνAarón MejíaMejíaΔεξ. οπισθ.20000000000—01300—00010001006,41
Cruz Azul — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Αργεντινή32 ετώνNicolás IbáñezIbáñezΚ. επιθ.11424291693112279%43403150%200870011406,95
#21Ουρουγουάη32 ετώνGabriel FernándezFernándezΚ. επιθ.11414321235620—52714459%1006140011207,10
#16Μεξικό26 ετώνJeremy MárquezMárquezΚ. μέσος10313187010112784%25161425455%2008140011507,19
#8Αργεντινή29 ετώνAgustín PalavecinoPalavecinoΚ. μέσος1020233805150581%25101014041%2001180011507,08
#20Αργεντινή27 ετώνJosé ParadelaParadelaΕπ. χαφ10252218019246871%111144751%2007150011607,39
#11Νιγηρία28 ετώνOsinachi EbereEbereΚ. επιθ.102029313522—41201545%100710001006,72
#5Μεξικό24 ετώνJ. ChiqueteChiqueteΚ. αμυν.101011030430387%18133364563%1001170011906,80
#4Κολομβία28 ετώνWiller DittaDittaΚ. αμυν.10101620240090%1692372543%3001130011806,67
#6Μεξικό26 ετώνÉrik LiraLiraΑμ. χαφ8111310331290%771121543%100450011306,76
#18Αργεντινή21 ετώνLuka RomeroRomeroΕπιθ.1012114517142393%52001744%10047001706,96
#10Μεξικό24 ετώνAndrés MontañoMontañoΚ. μέσος712113300824—41007—10042001606,93
#19Μεξικό29 ετώνΚάρλος ΡοντρίγκεςΡοντρίγκεςΚ. μέσος11050103164331384%114112541%200990011907,14
#3Μεξικό24 ετώνOmar CamposCamposΑρ. οπισθ.11000113011141880%18161424354%000790011806,73
#23Κολομβία26 ετώνKevin MierMierΤερμ.9000000010087%10902—00001291511506,72
#33Αργεντινή32 ετώνGonzalo PioviPioviΚ. αμυν.6000410120080%1152042045%200810001106,48
#17Μεξικό24 ετώνAmaury GarcíaGarcíaΑμ. χαφ7000100210094%1151331858%10073001206,81
#29Αργεντινή29 ετώνCarlos RotondiRotondiΑρ. εξτρέμ30005412301—63219—00001000506,98
#2Μεξικό29 ετώνA. RodríguezRodríguezΔεξ. οπισθ.50000001301—5380832%00051001506,32
#1Μεξικό29 ετώνAndrés GudiñoGudiñoΤερμ.20000000000—00202—00001830606,45
#55Μεξικό21 ετώνRogelio GonzálezGonzálezΔεξ. εξτρέμ50002002201—50201036%00013001006,57
#12Μεξικό25 ετώνAlán MontesMontesΚ. αμυν.20001101000—10313—10020000206,59
#22Μεξικό22 ετώνJ. BarragánBarragánΔεξ. οπισθ.20101110100—03305—00033000306,36
#14Κολομβία27 ετώνJuan CaleroCaleroΚ. επιθ.20000000100—00000—00010000006,53

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Tijuana10 αγώνεςCruz Azul11 αγώνες
Tijuana6 αγώνεςCruz Azul6 αγώνες
Tijuana4 αγώνεςCruz Azul5 αγώνες
1010Αγώνες1111
4-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-4
40%40%Νίκες45%45%
1,515ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49222
0,77ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,8220
0,77Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,650,829
0,88Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,841,1813
12,4124ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,820,3223
440Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 57,481
0,44ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,440,556
4,141ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,46,268
13,6136Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,910,7118
0,88ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,290,273
66Αγώνες66
4-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-2
67%67%Νίκες50%50%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,58212
0,674ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,05212
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6916
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,8916
13,581ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,320,5123
4,326Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,47,847
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,332
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 66,841
13,782Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,910,563
16ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,332
44Αγώνες55
0-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-2
—Νίκες40%40%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,42κάτω από 5 αγώνες (4/5)210
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,68
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)20100
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,834
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,427
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,9κάτω από 5 αγώνες (4/5)1155
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,34κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
0,33Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,220,091
1,414Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,481,9121
16,3163ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,817,4192
9,898ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,19,2101
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,171
16Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38212
17,7106ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,317,7106
10,362ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,557
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,59κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,89
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 17,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)17,286
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,5κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,844
10,1101Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,911,4125
1,616Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,962,0923
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1900
1166Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,810,261
1,177Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,862,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)12,864
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,03κάτω από 5 αγώνες (4/5)210
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Tijuana10 αγώνεςCruz Azul11 αγώνες
Tijuana6 αγώνεςCruz Azul6 αγώνες
Tijuana4 αγώνεςCruz Azul5 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,582%
60%Over 1,564%
10%Over 2,545%

Γκολ αγώνα

70%Over 1,582%
50%Over 2,573%
40%Over 3,555%
20%Over 4,545%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
30%Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

30%Νίκη & Over 1,536%
10%Νίκη & Under 1,59%
20%Νίκη & Over 2,536%
20%Νίκη & Under 2,59%
20%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
67%Over 1,567%
17%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
50%Over 2,567%
33%Over 3,550%
17%Over 4,550%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,533%
17%Νίκη & Under 1,517%
33%Νίκη & Over 2,533%
33%Νίκη & Under 2,517%
33%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,560%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,560%
4 αγ.Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,540%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,540%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ73%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου27%
20%G/G β′ ημιχρόνου55%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη36%
20%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

33%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη33%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου40%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη40%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη45%
30%Ισοπαλία18%
70%Νίκη ή ισοπαλία64%
57%Νίκη χωρίς την ισοπαλία56%
20%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη50%
0%Ισοπαλία17%
67%Νίκη ή ισοπαλία67%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη40%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,582%
50%Over 10,555%
40%Over 11,545%
40%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ73%
20%Over 5,5 υπέρ73%
10%Over 6,5 υπέρ45%
70%Over 4,5 κατά64%
60%Over 5,5 κατά27%
40%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

70%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ91%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,583%
67%Over 10,567%
50%Over 11,567%
50%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ83%
17%Over 5,5 υπέρ83%
17%Over 6,5 υπέρ67%
67%Over 4,5 κατά67%
67%Over 5,5 κατά17%
33%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ83%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,580%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ60%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ60%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά40%
4 αγ.Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ100%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
90%Over 2,582%
70%Over 3,555%
50%Over 4,545%
30%Over 5,527%
20%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι64%
20%Over 25 πόντοι27%
0%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι55%
70%Over 25 πόντοι27%
40%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
83%Over 2,567%
67%Over 3,550%
50%Over 4,550%
33%Over 5,517%
17%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι33%
67%Over 25 πόντοι17%
50%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,560%
4 αγ.Over 4,540%
4 αγ.Over 5,540%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι40%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.