Tigre – Sarmiento Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Tigre — Sarmiento, Σάβ 07 Νοε 03:00
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 49,5%ισοπαλία Χ 26,2%νίκη φιλοξενούμενου 2 24,3%
Tigre
Sarmiento
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Russo IgnacioRussoΚ. επιθ. | 31 | 8 | 4 | 8 | 63 | 23 | 11 | 11 | 28 | 6 | 4 | 65% | 18 | 7 | 20 | 4 | 123 | 44% | 4 | 0 | 0 | 31 | 47 | 0 | 0 | 9 | 29 | 0 | 7,01 |
Romero DavidRomeroΚ. επιθ. | 12 | 7 | 2 | 7 | 35 | 14 | 7 | 13 | 8 | 2 | 1 | — | 4 | 2 | 1 | 1 | 52 | 36% | 1 | 0 | 0 | 11 | 18 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,96 |
Dómina JerónimoDóminaΚ. επιθ. | 7 | 4 | 0 | 4 | 19 | 9 | 2 | 6 | 6 | 1 | 0 | — | 2 | 1 | 4 | 0 | 20 | 26% | 2 | 0 | 0 | 14 | 5 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,90 |
Barrionuevo AlanBarrionuevoΚ. αμυν. | 30 | 3 | 2 | 3 | 41 | 12 | 3 | 4 | 8 | 1 | 0 | 82% | 44 | 31 | 217 | 19 | 141 | 67% | 2 | 0 | 0 | 14 | 5 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 7,12 |
Martínez GonzaloMartínezΕπ. χαφ | 18 | 3 | 2 | 3 | 34 | 13 | 1 | 18 | 22 | 5 | 17 | 73% | 13 | 3 | 2 | 2 | 72 | 60% | 1 | 0 | 0 | 7 | 39 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 7,13 |
Serrago TiagoSerragoΕπ. χαφ | 21 | 2 | 0 | 2 | 16 | 5 | 0 | 15 | 8 | 2 | 7 | 69% | 18 | 6 | 10 | 1 | 52 | 39% | 2 | 0 | 0 | 22 | 11 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 6,55 |
López SantiagoLópezΑρ. εξτρέμ | 29 | 1 | 3 | 1 | 35 | 9 | 2 | 44 | 34 | 6 | 23 | 73% | 60 | 15 | 7 | 1 | 160 | 44% | 7 | 0 | 0 | 42 | 43 | 0 | 0 | 9 | 23 | 0 | 6,74 |
Garay MartínGarayΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 2 | 1 | 11 | 5 | 0 | 2 | 13 | 1 | 12 | 81% | 35 | 19 | 43 | 3 | 76 | 55% | 1 | 0 | 0 | 20 | 23 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 | 6,83 |
| Oviedo AlfioOviedoΚ. επιθ. | 15 | 1 | 0 | 1 | 10 | 4 | 5 | 1 | 5 | 0 | 1 | — | 4 | 0 | 5 | 0 | 43 | 46% | 3 | 0 | 0 | 14 | 9 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,52 |
Méndez MauroMéndezΚ. επιθ. | 7 | 1 | 1 | 1 | 13 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 4 | 0 | 2 | 0 | 20 | 39% | 2 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,68 |
Zenobio FelipeZenobioΤερμ. | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64% | 0 | 0 | 32 | 0 | 14 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 69 | 39 | 8 | 29 | 1 | 6,83 |
Álvarez FedericoÁlvarezΑρ. οπισθ. | 25 | 0 | 2 | 0 | 26 | 6 | 0 | 18 | 16 | 1 | 9 | 70% | 42 | 38 | 79 | 5 | 124 | 68% | 2 | 0 | 0 | 13 | 25 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,98 |
Laso JoaquínLasoΚ. αμυν. | 22 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 | 1 | 6 | 1 | 4 | 76% | 36 | 26 | 130 | 11 | 86 | 64% | 5 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 7 | 19 | 0 | 6,88 |
Leyes BrunoLeyesΑμ. χαφ | 25 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | 10 | 9 | 0 | 0 | 81% | 44 | 36 | 41 | 6 | 96 | 51% | 5 | 0 | 0 | 36 | 23 | 0 | 0 | 6 | 20 | 0 | 6,78 |
| Moreno ValentínMorenoΔεξ. οπισθ. | 21 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | 1 | 3 | 17 | 2 | 13 | 74% | 47 | 21 | 61 | 3 | 83 | 58% | 5 | 0 | 0 | 15 | 14 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,75 |
Saralegui JabesSaraleguiΚ. μέσος | 23 | 0 | 5 | 0 | 21 | 6 | 3 | 15 | 35 | 7 | 22 | 73% | 27 | 10 | 20 | 3 | 77 | 51% | 1 | 0 | 1 | 12 | 25 | 0 | 0 | 7 | 21 | 0 | 6,79 |
| González SantiagoGonzálezΚ. μέσος | 15 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 14 | 5 | 0 | 0 | 84% | 23 | 18 | 18 | 7 | 68 | 62% | 2 | 0 | 0 | 7 | 18 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 6,90 |
Villalba JuanVillalbaΑρ. οπισθ. | 12 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 76% | 12 | 12 | 32 | 5 | 30 | 61% | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,68 |
| Soto GuillermoSotoΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 8 | 77% | 7 | 2 | 14 | 1 | 13 | 39% | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,58 |
Medina SebastiánMedinaΑρ. μέσος | 12 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | — | 4 | 3 | 3 | 0 | 21 | 51% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,51 |
Πινιέιρο ΓκονσάλοΠινιέιροΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 77% | 6 | 5 | 9 | 1 | 13 | 33% | 3 | 0 | 0 | 15 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,51 |
Arias RamónAriasΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | — | 4 | 8 | 25 | 1 | 21 | 51% | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,61 |
| Peluffo IgnacioPeluffoΔεξ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 11 | 2 | 25 | 53% | 3 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,65 |
Requena GonzaloRequenaΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 20 | 6 | 13 | 57% | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,96 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marabel JuniorMarabelΚ. επιθ. | 31 | 14 | 5 | 14 | 60 | 27 | 15 | 5 | 19 | 4 | 2 | 66% | 10 | 8 | 21 | 2 | 131 | 40% | 2 | 0 | 0 | 24 | 31 | 0 | 0 | 8 | 33 | 0 | 6,88 |
Mavilla JuliánMavillaΕπ. χαφ | 14 | 4 | 2 | 4 | 19 | 10 | 1 | 20 | 19 | 3 | 9 | 73% | 19 | 7 | 12 | 3 | 62 | 57% | 3 | 0 | 0 | 4 | 11 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 7,16 |
Martínez MauricioMartínezΑμ. χαφ | 25 | 2 | 0 | 2 | 32 | 7 | 0 | 16 | 18 | 2 | 7 | 79% | 35 | 20 | 35 | 7 | 84 | 54% | 6 | 0 | 0 | 10 | 17 | 0 | 0 | 6 | 28 | 0 | 6,88 |
Churín DiegoChurínΚ. επιθ. | 22 | 2 | 0 | 2 | 18 | 7 | 3 | 8 | 9 | 0 | 0 | 63% | 18 | 1 | 20 | 0 | 97 | 56% | 2 | 0 | 1 | 18 | 17 | 0 | 0 | 7 | 14 | 0 | 6,71 |
Herrera JonathanHerreraΚ. επιθ. | 15 | 2 | 1 | 2 | 15 | 6 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | 65% | 7 | 1 | 10 | 1 | 23 | 33% | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,63 |
| Zabala CristianZabalaΚ. μέσος | 30 | 1 | 2 | 1 | 17 | 4 | 0 | 26 | 29 | 4 | 13 | 81% | 82 | 38 | 68 | 7 | 179 | 57% | 5 | 0 | 0 | 33 | 21 | 0 | 0 | 7 | 41 | 0 | 6,94 |
Suárez LucasSuárezΚ. αμυν. | 24 | 1 | 0 | 1 | 11 | 4 | 0 | 13 | 10 | 1 | 5 | 67% | 52 | 33 | 95 | 7 | 117 | 52% | 5 | 0 | 0 | 28 | 24 | 0 | 0 | 7 | 28 | 0 | 6,69 |
| Orihuela RenzoOrihuelaΚ. αμυν. | 21 | 1 | 0 | 1 | 10 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 72% | 40 | 34 | 118 | 11 | 98 | 54% | 2 | 0 | 1 | 30 | 17 | 0 | 0 | 4 | 29 | 0 | 6,59 |
Contrera JuliánContreraΔεξ. εξτρέμ | 25 | 1 | 3 | 1 | 20 | 9 | 1 | 15 | 28 | 8 | 30 | 66% | 28 | 12 | 15 | 2 | 71 | 31% | 10 | 0 | 0 | 50 | 20 | 0 | 0 | 7 | 19 | 0 | 6,61 |
García ManuelGarcíaΑμ. χαφ | 18 | 1 | 0 | 1 | 10 | 2 | 0 | 7 | 3 | 0 | 2 | 69% | 35 | 15 | 26 | 1 | 53 | 40% | 4 | 0 | 0 | 33 | 6 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 6,49 |
| Rentería JhonRenteríaΔεξ. εξτρέμ | 14 | 1 | 2 | 1 | 15 | 6 | 2 | 27 | 8 | 2 | 6 | 76% | 11 | 0 | 1 | 0 | 69 | 48% | 2 | 0 | 0 | 8 | 25 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,64 |
Pasquini NicolásPasquiniΑρ. οπισθ. | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 70% | 11 | 1 | 18 | 1 | 17 | 59% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,49 |
Villalba CarlosVillalbaΑμ. χαφ | 11 | 1 | 0 | 1 | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 74% | 9 | 13 | 10 | 4 | 24 | 41% | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,66 |
| Magnin PabloMagninΚ. επιθ. | 12 | 1 | 2 | 1 | 5 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 14 | 40% | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,64 |
González GastónGonzálezΑρ. εξτρέμ | 15 | 1 | 1 | 1 | 7 | 2 | 1 | 3 | 8 | 1 | 7 | — | 5 | 3 | 10 | 0 | 19 | 33% | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,47 |
Insaurralde J.InsaurraldeΚ. αμυν. | 28 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 74% | 26 | 27 | 232 | 24 | 106 | 59% | 10 | 1 | 1 | 24 | 12 | 0 | 0 | 7 | 35 | 0 | 6,77 |
Salle SantiagoSalleΔεξ. μέσος | 30 | 0 | 2 | 0 | 12 | 5 | 1 | 33 | 19 | 3 | 17 | 64% | 35 | 16 | 51 | 6 | 129 | 47% | 10 | 0 | 1 | 44 | 37 | 0 | 0 | 8 | 30 | 0 | 6,53 |
| Ayala ThyagoAyalaΤερμ. | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 45% | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50 | 29 | 3 | 17 | 1 | 7,06 |
Santamaría ThiagoSantamaríaΔεξ. οπισθ. | 17 | 0 | 1 | 0 | 13 | 3 | 1 | 5 | 13 | 1 | 9 | 69% | 29 | 22 | 31 | 2 | 48 | 43% | 3 | 0 | 0 | 13 | 12 | 0 | 0 | 6 | 16 | 0 | 6,59 |
| Seyral AgustínSeyralΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73% | 12 | 21 | 50 | 15 | 32 | 59% | 2 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,94 |
Arismendi YairArismendiΑρ. εξτρέμ | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 5 | 1 | 4 | 68% | 9 | 7 | 25 | 1 | 36 | 57% | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,66 |
| Arturia GastónArturiaΚ. αμυν. | 13 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 75% | 10 | 8 | 31 | 4 | 27 | 47% | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,48 |
Díaz GabrielDíazΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 | 79% | 5 | 5 | 23 | 3 | 13 | 33% | 1 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,46 |
Giménez UlisesGiménezΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 14 | 9 | 26 | 1 | 31 | 56% | 1 | 0 | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,59 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
Διαιτητής
- ΔιαιτητήςG. Pereira
Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για τον διαιτητή του αγώνα.





































