Cray Wanderers – Stockport County Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Cray Wanderers — Stockport County, Κυρ 08 Νοε 16:15

Cray WanderersΙΝΝΙΙΙΝΝΙΙ

Κύπελλο Αγγλίας

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 6,8%ισοπαλία Χ 11,3%νίκη φιλοξενούμενου 2 81,9%

Παίκτες

Cray Wanderers — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Stockport County — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2025/2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
EN26 ετώνDiamond JackDiamondΑρ. εξτρέμ21010000000—00000—00025001106,71
#9EN21 ετώνLowe NathanLoweΚ. επιθ.21010000000—00000—00000001006,68
Ηνωμένο Βασίλειο35 ετώνNorwood OliverNorwoodΚ. μέσος11010000000—00000—00000000106,57
EN23 ετώνPye EthanPyeΚ. αμυν.20000000000—00000—00031001106,41
#27EN26 ετώνBailey OdinBaileyΕπ. χαφ20000000000—00000—00023001106,48
Τζαμάικα29 ετώνAddai CoreyAddaiΤερμ.20000000000—00000—00001001106,31
#11EN23 ετώνFevrier JaydenFevrierΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—00010001006,48
EN30 ετώνWootton KyleWoottonΚ. επιθ.20000000000—00000—00010001106,49
EN29 ετώνConnolly CallumConnollyΑμ. χαφ20000000000—00000—00000001106,38
EN23 ετώνDodgson OwenDodgsonΑρ. οπισθ.20000000000—00000—00010001106,42
Νιγηρία26 ετώνOlowu JosephOlowuΚ. αμυν.20000000000—00000—00001001006,54
EN28 ετώνMoxon OwenMoxonΚ. μέσος10000000000—00000—00041001006,49
Ιρλανδία28 ετώνO'Keeffe CoreyO'KeeffeΔεξ. οπισθ.20000000000—00000—00000001106,44
EN32 ετώνOsborn BenOsbornΚ. μέσος20000000000—00000—00000001006,50
EN23 ετώνOnyango TylerOnyangoΚ. μέσος10000000000—00000—00000000106,37
EN35 ετώνHunt JackHuntΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—10011001006,46
EN23 ετώνMothersille MalikMothersilleΑρ. εξτρέμ10000000000—00000—00000001006,50
EN30 ετώνCamps CallumCampsΚ. μέσος10100000000—00000—00000000106,48
EN28 ετώνEdun TayoEdunΑρ. οπισθ.10000000000—00000—10011001006,51
19 ετώνGardner CheGardnerΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00000001006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Cray Wanderers7 αγώνεςStockport County0 αγώνες
Cray Wanderers4 αγώνεςStockport County0 αγώνες
Cray Wanderers3 αγώνεςStockport County0 αγώνες
77Αγώνες00
3-4-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
43%43%Νίκες—
1,5711ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
0,715Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
0,866Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,03κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
0,292ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
44Αγώνες00
2-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,17κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,5κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,8κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
33Αγώνες00
1-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,8κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
0,574Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
0,715Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,95κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (7/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Cray Wanderers7 αγώνεςStockport County0 αγώνες
Cray Wanderers4 αγώνεςStockport County0 αγώνες
Cray Wanderers3 αγώνεςStockport County0 αγώνες

Γκολ ομάδας

86%Over 0,5—
57%Over 1,5—
14%Over 2,5—

Γκολ αγώνα

71%Over 1,5—
43%Over 2,5—
29%Over 3,5—
0%Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

57%Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
86%Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

29%Νίκη & Over 1,5—
14%Νίκη & Under 1,5—
14%Νίκη & Over 2,5—
29%Νίκη & Under 2,5—
0%G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5—
4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—
4 αγ.Over 3,5—
4 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,5—
4 αγ.Νίκη & Under 1,5—
4 αγ.Νίκη & Over 2,5—
4 αγ.Νίκη & Under 2,5—
4 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5—
3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,5—
3 αγ.Νίκη & Under 1,5—
3 αγ.Νίκη & Over 2,5—
3 αγ.Νίκη & Under 2,5—
3 αγ.G/G & Νίκη—

Βασική αγορά

43%Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου—
43%G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη—
43%Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

43%Νίκη—
57%Ισοπαλία—
100%Νίκη ή ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
43%Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη—
4 αγ.Ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη—
3 αγ.Ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,5—
3 αγ.Over 10,5—
3 αγ.Over 11,5—
3 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ—
3 αγ.Over 5,5 υπέρ—
3 αγ.Over 6,5 υπέρ—
3 αγ.Over 4,5 κατά—
3 αγ.Over 5,5 κατά—
3 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,5—
3 αγ.Over 2,5—
3 αγ.Over 3,5—
3 αγ.Over 4,5—
3 αγ.Over 5,5—
3 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι—
3 αγ.Over 25 πόντοι—
3 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.