Stafford Rangers – Grimsby Town Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Stafford Rangers — Grimsby Town, Κυρ 08 Νοε 14:00

Stafford RangersΝΙΝΙΝΝΙΝΙΝ

Κύπελλο Αγγλίας

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 22,7%ισοπαλία Χ 20,9%νίκη φιλοξενούμενου 2 56,4%

Παίκτες

Stafford Rangers — αναλυτικά στατιστικά παικτών
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.

Δεν έχουμε καταγραφή σεζόν για το ρόστερ.

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Grimsby Town — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2025/2026
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
Ιρλανδία26 ετώνKabia JazeKabiaΚ. επιθ.43033111000—10205—20061001106,67
EN29 ετώνGreen KieranGreenΕπ. χαφ32022100211—20507—00023001206,86
EN32 ετώνRose DannyRoseΚ. επιθ.12020000000—00000—00000000107,10
EN28 ετώνMcJannet CameronMcJannetΚ. αμυν.4111200011182%362011350%10054001406,80
EN30 ετώνVernam CharlesVernamΑρ. εξτρέμ41314201202—12106—00014001406,97
Ηνωμένο Βασίλειο33 ετώνWalker JamieWalkerΕπ. χαφ41013000201—20134—00032001206,59
EN26 ετώνMcEachran GeorgeMcEachranΑμ. χαφ21010000100—01203—00037001206,67
#12Ιρλανδία24 ετώνBurns DarraghBurnsΔεξ. μέσος30001002413—31801255%00037001306,68
EN30 ετώνRodgers HarveyRodgersΚ. αμυν.40001000000—01526—00001001206,62
Νήσοι Φερόες25 ετώνTuri GézaTuriΚ. μέσος40101000100—22303—00022001206,57
EN24 ετώνStaunton ReeceStauntonΑρ. οπισθ.30201001513—42407—00001001207,16
EN31 ετώνPym ChristyPymΤερμ.20000000000—00000—00001001106,31
EN25 ετώνSmith JacksonSmithΤερμ.20000000000—00100—00000430306,39
EN24 ετώνSweeney JaydenSweeneyΑρ. οπισθ.20000001000—02504—00002000106,47
Ηνωμένο Βασίλειο27 ετώνTharme DougTharmeΚ. αμυν.10000000000—00000—00000001006,50
EN36 ετώνCook AndyCookΚ. επιθ.10002110100—00103—00011000106,47
EN30 ετώνAmaluzor JustinAmaluzorΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—00000000006,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Stafford Rangers8 αγώνεςGrimsby Town0 αγώνες
Stafford Rangers6 αγώνεςGrimsby Town0 αγώνες
Stafford Rangers2 αγώνεςGrimsby Town0 αγώνες
88Αγώνες00
6-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
75%75%Νίκες—
2,7522ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
0,756Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
216Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,03κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,5κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (3/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
0,131ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
66Αγώνες00
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
83%83%Νίκες—
3,1719ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
2,515Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,17κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,5κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,8κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
22Αγώνες00
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,01κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,8κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
0,383Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
0,756Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,95κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (8/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,72κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,98κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (2/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Stafford Rangers8 αγώνεςGrimsby Town0 αγώνες
Stafford Rangers6 αγώνεςGrimsby Town0 αγώνες
Stafford Rangers2 αγώνεςGrimsby Town0 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5—
75%Over 1,5—
50%Over 2,5—

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5—
75%Over 2,5—
38%Over 3,5—
38%Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
88%Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

75%Νίκη & Over 1,5—
0%Νίκη & Under 1,5—
75%Νίκη & Over 2,5—
0%Νίκη & Under 2,5—
38%G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5—
83%Over 1,5—
67%Over 2,5—

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5—
83%Over 2,5—
50%Over 3,5—
50%Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
67%Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

83%Νίκη & Over 1,5—
0%Νίκη & Under 1,5—
83%Νίκη & Over 2,5—
0%Νίκη & Under 2,5—
33%G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,5—
2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,5—
2 αγ.Νίκη & Under 1,5—
2 αγ.Νίκη & Over 2,5—
2 αγ.Νίκη & Under 2,5—
2 αγ.G/G & Νίκη—

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου—
50%G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

38%G/G & Νίκη—
38%Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

50%Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου—
50%G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη—
50%Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

75%Νίκη—
25%Ισοπαλία—
100%Νίκη ή ισοπαλία—
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
38%Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη—
17%Ισοπαλία—
100%Νίκη ή ισοπαλία—
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
50%Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη—
2 αγ.Ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,5—
4 αγ.Over 10,5—
4 αγ.Over 11,5—
4 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ—
4 αγ.Over 5,5 υπέρ—
4 αγ.Over 6,5 υπέρ—
4 αγ.Over 4,5 κατά—
4 αγ.Over 5,5 κατά—
4 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,5—
2 αγ.Over 10,5—
2 αγ.Over 11,5—
2 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ—
2 αγ.Over 5,5 υπέρ—
2 αγ.Over 6,5 υπέρ—
2 αγ.Over 4,5 κατά—
2 αγ.Over 5,5 κατά—
2 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—
4 αγ.Over 3,5—
4 αγ.Over 4,5—
4 αγ.Over 5,5—
4 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι—
4 αγ.Over 25 πόντοι—
4 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι—
4 αγ.Over 25 πόντοι—
4 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.