Talleres Córdoba – San Lorenzo Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Talleres Córdoba — San Lorenzo, Κυρ 01 Μαρ 03:15
Talleres Córdoba
San Lorenzo00
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RickRickΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 2 | 4 | 69 | 23 | 2 | 42 | 20 | 5 | 18 | 73% | 32 | 10 | 11 | 1 | 128 | 46% | 6 | 0 | 0 | 24 | 37 | 0 | 0 | 8 | 22 | 0 | 6,94 |
Ronaldo MartínezMartínezΚ. επιθ. | 22 | 4 | 1 | 4 | 32 | 17 | 5 | 7 | 16 | 2 | 0 | 65% | 8 | 3 | 23 | 4 | 91 | 45% | 2 | 0 | 0 | 21 | 14 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 6,84 |
Valentín DepietriDepietriΑρ. εξτρέμ | 22 | 4 | 1 | 4 | 38 | 15 | 1 | 36 | 27 | 1 | 7 | 79% | 16 | 5 | 3 | 0 | 69 | 40% | 5 | 0 | 0 | 28 | 10 | 0 | 0 | 5 | 17 | 0 | 6,93 |
| Valentín DávilaDávilaΚ. επιθ. | 26 | 4 | 0 | 4 | 26 | 14 | 3 | 6 | 11 | 0 | 1 | 65% | 18 | 1 | 15 | 2 | 66 | 47% | 0 | 0 | 0 | 19 | 16 | 0 | 0 | 8 | 13 | 0 | 6,78 |
Augusto SchottSchottΔεξ. οπισθ. | 28 | 3 | 0 | 3 | 22 | 7 | 2 | 5 | 15 | 0 | 11 | 74% | 58 | 28 | 86 | 10 | 121 | 56% | 7 | 0 | 0 | 26 | 15 | 0 | 0 | 8 | 31 | 0 | 6,80 |
Alexandro MaidanaMaidanaΑρ. οπισθ. | 15 | 3 | 1 | 3 | 10 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 | 7 | 71% | 24 | 17 | 47 | 1 | 58 | 56% | 3 | 0 | 1 | 12 | 8 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,82 |
Agustín ÁlvarezÁlvarezΚ. επιθ. | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 18 | 38% | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,96 |
| Santiago FernándezFernándezΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 87% | 24 | 20 | 105 | 16 | 73 | 54% | 2 | 0 | 0 | 13 | 17 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,84 |
Franco CristaldoCristaldoΕπ. χαφ | 21 | 1 | 2 | 1 | 14 | 5 | 0 | 9 | 42 | 2 | 20 | 82% | 20 | 3 | 13 | 2 | 61 | 45% | 1 | 0 | 0 | 14 | 18 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,93 |
Matías GalarzaGalarzaΑμ. χαφ | 28 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 0 | 29 | 26 | 4 | 2 | 88% | 60 | 30 | 28 | 5 | 190 | 63% | 5 | 1 | 0 | 25 | 76 | 0 | 0 | 9 | 29 | 0 | 7,01 |
Matías CatalánCatalánΚ. αμυν. | 23 | 0 | 3 | 0 | 16 | 2 | 0 | 4 | 12 | 3 | 5 | 86% | 24 | 14 | 124 | 12 | 75 | 60% | 1 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 0 | 8 | 19 | 0 | 7,00 |
Guido HerreraHerreraΤερμ. | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 67% | 1 | 0 | 23 | 0 | 12 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | 48 | 34 | 6 | 14 | 0 | 7,08 |
Juan SforzaSforzaΑμ. χαφ | 21 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 5 | 13 | 3 | 8 | 84% | 38 | 20 | 27 | 4 | 98 | 61% | 5 | 0 | 0 | 20 | 24 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,95 |
Gabriel BáezBáezΑρ. οπισθ. | 17 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 18 | 1 | 17 | 81% | 23 | 11 | 35 | 4 | 57 | 55% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 6,78 |
| Ezequiel UnsainUnsainΤερμ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72% | 0 | 0 | 13 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 48 | 31 | 3 | 18 | 1 | 7,15 |
| Giovanni BaroniBaroniΕπ. χαφ | 21 | 0 | 3 | 0 | 21 | 8 | 1 | 11 | 19 | 4 | 17 | 75% | 16 | 2 | 6 | 1 | 53 | 45% | 1 | 0 | 0 | 11 | 15 | 0 | 0 | 6 | 14 | 0 | 6,78 |
Ulises OrtegozaOrtegozaΑμ. χαφ | 15 | 0 | 2 | 0 | 18 | 4 | 1 | 5 | 15 | 1 | 6 | 82% | 26 | 7 | 9 | 3 | 43 | 40% | 3 | 0 | 0 | 23 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,72 |
| Román RiquelmeRiquelmeΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 90% | 8 | 6 | 42 | 15 | 35 | 50% | 2 | 1 | 1 | 12 | 11 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,83 |
Mateo Cáceres CáceresΚ. μέσος | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 7 | 8 | 0 | 5 | 85% | 11 | 7 | 9 | 0 | 28 | 45% | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 6,61 |
V. FascendiniFascendiniΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 89% | 11 | 6 | 31 | 7 | 35 | 45% | 4 | 0 | 0 | 17 | 10 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,64 |
Federico FattoriFattoriΑμ. χαφ | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 89% | 17 | 12 | 17 | 1 | 26 | 50% | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,86 |
| Timoteo ChamorroChamorroΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 2 | 0 | 12 | 6 | 0 | 4 | 14 | 2 | 10 | 78% | 11 | 4 | 12 | 1 | 18 | 38% | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,81 |
Diego Valoyes ValoyesΔεξ. εξτρέμ | 12 | 0 | 1 | 0 | 15 | 4 | 1 | 14 | 3 | 2 | 3 | 65% | 10 | 1 | 5 | 0 | 36 | 37% | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,57 |
Alex VigoVigoΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 88% | 10 | 9 | 17 | 0 | 20 | 53% | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,61 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rodrigo AuzmendiAuzmendiΚ. επιθ. | 20 | 6 | 1 | 6 | 57 | 24 | 13 | 6 | 12 | 1 | 1 | 52% | 10 | 3 | 16 | 9 | 102 | 44% | 5 | 0 | 0 | 31 | 23 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 6,89 |
Alexis CuelloCuelloΚ. επιθ. | 28 | 5 | 3 | 5 | 53 | 14 | 6 | 52 | 28 | 4 | 6 | 66% | 28 | 7 | 18 | 5 | 202 | 44% | 10 | 1 | 0 | 37 | 57 | 0 | 0 | 14 | 23 | 0 | 6,87 |
Γ. ΡοντρίγκεςΡοντρίγκεςΔεξ. εξτρέμ | 14 | 2 | 1 | 2 | 6 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 | 79% | 19 | 7 | 6 | 0 | 26 | 37% | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 6,69 |
Ezequiel HerreraHerreraΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 9 | 3 | 0 | 19 | 8 | 3 | 2 | 75% | 42 | 22 | 83 | 9 | 95 | 52% | 6 | 0 | 0 | 21 | 19 | 0 | 0 | 13 | 17 | 0 | 6,81 |
| T. PaganoPaganoΑρ. οπισθ. | 17 | 1 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 | 19 | 7 | 3 | 7 | 68% | 23 | 10 | 37 | 3 | 69 | 51% | 1 | 0 | 0 | 13 | 15 | 0 | 0 | 9 | 11 | 0 | 6,66 |
M. InsaurraldeInsaurraldeΚ. μέσος | 13 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 84% | 29 | 14 | 11 | 4 | 59 | 63% | 1 | 0 | 1 | 9 | 12 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6,84 |
Facundo FaríasFaríasΕπ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 14 | 6 | 2 | 5 | 13 | 1 | 5 | 81% | 4 | 1 | 0 | 0 | 32 | 49% | 0 | 0 | 0 | 2 | 22 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 7,35 |
Nicolás TripichioTripichioΑμ. χαφ | 28 | 0 | 0 | 0 | 25 | 6 | 2 | 33 | 18 | 1 | 11 | 81% | 78 | 50 | 33 | 7 | 201 | 52% | 7 | 0 | 0 | 41 | 43 | 0 | 0 | 13 | 24 | 0 | 6,95 |
Orlando GillGillΤερμ. | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 48% | 1 | 0 | 8 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 80 | 45 | 10 | 17 | 0 | 7,26 |
Mathías De RitisDe RitisΑρ. οπισθ. | 20 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 11 | 14 | 4 | 14 | 69% | 36 | 28 | 75 | 2 | 82 | 49% | 6 | 0 | 0 | 19 | 17 | 0 | 0 | 8 | 15 | 0 | 6,75 |
Jhohan RomañaRomañaΚ. αμυν. | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 85% | 24 | 23 | 96 | 8 | 78 | 62% | 4 | 0 | 0 | 11 | 15 | 0 | 0 | 8 | 15 | 0 | 6,87 |
| Ignacio PerruzziPerruzziΑμ. χαφ | 20 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 0 | 0 | 82% | 31 | 14 | 35 | 1 | 89 | 59% | 6 | 0 | 0 | 30 | 35 | 0 | 0 | 9 | 19 | 0 | 6,66 |
| Facundo GulliGulliΕπ. χαφ | 25 | 0 | 3 | 0 | 20 | 8 | 0 | 30 | 13 | 3 | 14 | 81% | 19 | 7 | 5 | 0 | 67 | 46% | 4 | 0 | 0 | 11 | 14 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 | 6,72 |
José DevecchiDevecchiΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58% | 0 | 0 | 11 | 0 | 3 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 29 | 15 | 4 | 10 | 0 | 6,91 |
Matías RealiRealiΔεξ. εξτρέμ | 16 | 0 | 1 | 0 | 15 | 7 | 2 | 6 | 30 | 3 | 26 | 78% | 22 | 12 | 4 | 1 | 47 | 56% | 2 | 0 | 1 | 11 | 18 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 6,89 |
Danilo ArboledaArboledaΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 85% | 13 | 9 | 67 | 10 | 44 | 75% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 7,13 |
Emiliano AmorAmorΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 81% | 14 | 26 | 40 | 5 | 42 | 57% | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,92 |
Gastón Hernández HernándezΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 82% | 27 | 19 | 73 | 7 | 70 | 67% | 2 | 0 | 0 | 8 | 10 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 7,25 |
Gonzalo AbregoAbregoΚ. μέσος | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 7 | 4 | 1 | 3 | 77% | 8 | 3 | 7 | 0 | 39 | 54% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 6,65 |
| Agustín LadstatterLadstatterΔεξ. εξτρέμ | 16 | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 1 | 12 | 9 | 1 | 5 | 77% | 5 | 0 | 6 | 0 | 27 | 39% | 0 | 0 | 1 | 10 | 8 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 6,51 |
| Alejo CórdobaCórdobaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83% | 18 | 12 | 31 | 4 | 30 | 56% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,84 |
Guzmán CorujoCorujoΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 80% | 10 | 3 | 24 | 8 | 15 | 45% | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,55 |
Ezequiel Cerutti CeruttiΔεξ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6 | 70% | 4 | 1 | 3 | 0 | 23 | 41% | 1 | 0 | 0 | 11 | 15 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,61 |
Mauricio CardilloCardilloΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 79% | 9 | 7 | 5 | 0 | 19 | 50% | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,62 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.





































