Talleres Córdoba – Estudiantes Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Talleres Córdoba — Estudiantes, Σάβ 07 Νοε 20:00
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 32,6%ισοπαλία Χ 29,8%νίκη φιλοξενούμενου 2 37,7%
Talleres Córdoba
Estudiantes
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RickRickΑρ. εξτρέμ | 30 | 4 | 3 | 4 | 75 | 25 | 2 | 50 | 23 | 5 | 21 | 73% | 32 | 10 | 14 | 1 | 142 | 46% | 6 | 0 | 0 | 25 | 42 | 0 | 0 | 9 | 25 | 0 | 6,94 |
Depietri ValentínDepietriΑρ. εξτρέμ | 25 | 4 | 1 | 4 | 44 | 17 | 1 | 46 | 32 | 1 | 8 | 80% | 22 | 6 | 3 | 0 | 86 | 42% | 5 | 0 | 0 | 33 | 12 | 0 | 0 | 6 | 21 | 0 | 6,97 |
| Dávila ValentínDávilaΚ. επιθ. | 28 | 4 | 0 | 4 | 26 | 14 | 3 | 6 | 11 | 0 | 1 | 64% | 16 | 1 | 15 | 2 | 65 | 46% | 0 | 0 | 0 | 19 | 16 | 0 | 0 | 9 | 13 | 0 | 6,77 |
Álvarez AgustínÁlvarezΚ. επιθ. | 8 | 4 | 1 | 4 | 22 | 9 | 2 | 2 | 11 | 0 | 0 | 76% | 6 | 0 | 6 | 0 | 35 | 43% | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 7,14 |
Schott AugustoSchottΔεξ. οπισθ. | 31 | 3 | 0 | 3 | 23 | 7 | 2 | 6 | 16 | 0 | 13 | 73% | 66 | 31 | 98 | 10 | 138 | 56% | 7 | 0 | 0 | 30 | 18 | 0 | 0 | 9 | 35 | 0 | 6,79 |
Maidana AlexandroMaidanaΑρ. οπισθ. | 17 | 3 | 1 | 3 | 11 | 4 | 0 | 1 | 7 | 1 | 8 | 73% | 28 | 20 | 51 | 1 | 64 | 56% | 4 | 0 | 1 | 13 | 8 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 6,81 |
Galarza MatíasGalarzaΑμ. χαφ | 31 | 1 | 2 | 1 | 22 | 4 | 0 | 32 | 29 | 4 | 2 | 88% | 65 | 35 | 32 | 7 | 207 | 63% | 5 | 1 | 0 | 25 | 81 | 0 | 0 | 10 | 33 | 0 | 7,05 |
| Fernández SantiagoFernándezΚ. αμυν. | 20 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 87% | 25 | 21 | 107 | 16 | 74 | 54% | 2 | 0 | 0 | 14 | 17 | 0 | 0 | 8 | 16 | 0 | 6,82 |
Cristaldo FrancoCristaldoΕπ. χαφ | 21 | 1 | 2 | 1 | 14 | 5 | 0 | 9 | 42 | 2 | 20 | 82% | 20 | 3 | 13 | 2 | 61 | 45% | 1 | 0 | 0 | 14 | 18 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,93 |
Cáceres MateoCáceresΚ. μέσος | 18 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 0 | 7 | 8 | 0 | 4 | 86% | 11 | 7 | 9 | 1 | 29 | 45% | 2 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 6,64 |
Fascendini V.FascendiniΚ. αμυν. | 9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 89% | 12 | 9 | 35 | 7 | 40 | 47% | 4 | 0 | 0 | 19 | 10 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,76 |
Catalán MatíasCatalánΚ. αμυν. | 26 | 0 | 3 | 0 | 17 | 2 | 0 | 6 | 13 | 3 | 5 | 85% | 26 | 19 | 147 | 14 | 86 | 61% | 1 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 0 | 9 | 23 | 0 | 6,98 |
Sforza JuanSforzaΑμ. χαφ | 22 | 0 | 1 | 0 | 11 | 2 | 0 | 6 | 13 | 3 | 8 | 84% | 40 | 20 | 27 | 4 | 101 | 61% | 6 | 0 | 0 | 22 | 24 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 6,95 |
Báez GabrielBáezΑρ. οπισθ. | 18 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 8 | 18 | 1 | 17 | 80% | 26 | 12 | 35 | 5 | 60 | 55% | 1 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 22 | 0 | 6,76 |
| Unsain EzequielUnsainΤερμ. | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69% | 0 | 0 | 15 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 60 | 39 | 4 | 22 | 1 | 7,12 |
| Baroni GiovanniBaroniΕπ. χαφ | 23 | 0 | 3 | 0 | 23 | 9 | 1 | 12 | 25 | 4 | 19 | 75% | 17 | 2 | 8 | 1 | 58 | 45% | 1 | 0 | 0 | 13 | 16 | 0 | 0 | 6 | 17 | 0 | 6,76 |
| Riquelme RománRiquelmeΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 88% | 10 | 14 | 61 | 18 | 49 | 55% | 3 | 1 | 1 | 14 | 13 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,88 |
Fattori FedericoFattoriΑμ. χαφ | 12 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 89% | 18 | 12 | 20 | 2 | 30 | 46% | 4 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,82 |
| Chamorro TimoteoChamorroΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 2 | 0 | 12 | 6 | 0 | 4 | 14 | 2 | 10 | 79% | 11 | 5 | 12 | 1 | 18 | 36% | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,77 |
Valoyes DiegoValoyesΔεξ. εξτρέμ | 15 | 0 | 1 | 0 | 16 | 4 | 1 | 16 | 3 | 2 | 3 | 66% | 11 | 2 | 6 | 0 | 43 | 36% | 1 | 0 | 0 | 17 | 6 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 6,53 |
| Chiavassa EmilianoChiavassaΔεξ. εξτρέμ | 12 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 1 | 0 | 12 | 26% | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,38 |
| Ortiz L.OrtizΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 | 96% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,79 |
Guth RodrigoGuthΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 13 | 0 | 4 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,51 |
| Gómez MatíasGómezΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 2 | 0 | 8 | — | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,62 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pérez FabricioPérezΔεξ. εξτρέμ | 26 | 6 | 2 | 6 | 32 | 16 | 5 | 21 | 18 | 5 | 12 | 79% | 28 | 8 | 9 | 1 | 77 | 45% | 4 | 0 | 0 | 21 | 20 | 0 | 0 | 11 | 16 | 0 | 6,85 |
Palacios TiagoPalaciosΔεξ. εξτρέμ | 22 | 5 | 3 | 5 | 38 | 13 | 4 | 25 | 32 | 11 | 17 | 82% | 16 | 9 | 4 | 0 | 74 | 42% | 4 | 0 | 0 | 21 | 27 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 7,03 |
Carrillo GuidoCarrilloΚ. επιθ. | 24 | 4 | 2 | 4 | 62 | 25 | 17 | 5 | 25 | 3 | 0 | 65% | 8 | 2 | 22 | 1 | 110 | 54% | 1 | 0 | 0 | 21 | 15 | 0 | 0 | 10 | 13 | 0 | 6,91 |
Castro AlexisCastroΚ. μέσος | 28 | 4 | 0 | 4 | 27 | 7 | 2 | 14 | 21 | 6 | 6 | 82% | 44 | 13 | 16 | 3 | 102 | 51% | 4 | 0 | 0 | 26 | 22 | 0 | 0 | 11 | 16 | 0 | 6,85 |
Gaich AdolfoGaichΚ. επιθ. | 20 | 4 | 2 | 4 | 29 | 9 | 5 | 4 | 11 | 2 | 0 | 62% | 7 | 1 | 11 | 0 | 58 | 46% | 1 | 0 | 0 | 22 | 13 | 0 | 0 | 8 | 13 | 0 | 6,81 |
Cetré EdwuinCetréΑρ. εξτρέμ | 27 | 3 | 3 | 3 | 39 | 17 | 1 | 15 | 32 | 6 | 28 | 79% | 14 | 5 | 17 | 0 | 83 | 56% | 2 | 0 | 0 | 13 | 44 | 0 | 0 | 10 | 14 | 0 | 6,96 |
Pírez L.PírezΚ. αμυν. | 23 | 2 | 0 | 2 | 10 | 4 | 0 | 10 | 2 | 0 | 1 | 85% | 25 | 28 | 123 | 13 | 111 | 61% | 12 | 0 | 0 | 23 | 25 | 0 | 0 | 10 | 16 | 0 | 7,01 |
Amondarain MikelAmondarainΚ. μέσος | 16 | 2 | 1 | 2 | 14 | 6 | 5 | 12 | 12 | 1 | 3 | 86% | 23 | 5 | 17 | 7 | 55 | 43% | 2 | 0 | 0 | 11 | 9 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 6,77 |
Piovi EzequielPioviΑμ. χαφ | 26 | 1 | 2 | 1 | 18 | 5 | 1 | 10 | 12 | 1 | 4 | 85% | 68 | 21 | 36 | 12 | 111 | 54% | 8 | 0 | 0 | 34 | 11 | 0 | 0 | 13 | 18 | 0 | 6,97 |
Palacios TomásPalaciosΚ. αμυν. | 21 | 1 | 1 | 1 | 14 | 2 | 1 | 25 | 8 | 0 | 2 | 87% | 34 | 25 | 99 | 10 | 151 | 69% | 6 | 0 | 1 | 12 | 41 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 7,07 |
Núñez SantiagoNúñezΚ. αμυν. | 21 | 1 | 1 | 1 | 20 | 6 | 2 | 3 | 6 | 3 | 0 | 85% | 26 | 24 | 139 | 17 | 95 | 64% | 6 | 2 | 0 | 21 | 14 | 0 | 0 | 7 | 15 | 0 | 6,97 |
Mancuso ErosMancusoΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 0 | 1 | 14 | 5 | 0 | 9 | 16 | 2 | 10 | 83% | 33 | 8 | 31 | 6 | 76 | 56% | 6 | 0 | 0 | 14 | 25 | 0 | 0 | 11 | 13 | 0 | 6,80 |
Burgos J.BurgosΑρ. εξτρέμ | 21 | 1 | 3 | 1 | 23 | 9 | 4 | 12 | 35 | 6 | 39 | 81% | 9 | 10 | 9 | 2 | 41 | 43% | 0 | 0 | 0 | 8 | 14 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 6,95 |
Aguirre BrianAguirreΑρ. εξτρέμ | 19 | 1 | 2 | 1 | 19 | 8 | 1 | 17 | 8 | 4 | 8 | 74% | 8 | 5 | 4 | 1 | 38 | 42% | 2 | 0 | 0 | 18 | 7 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 6,74 |
Benedetti GastónBenedettiΑρ. οπισθ. | 25 | 0 | 3 | 0 | 10 | 0 | 0 | 14 | 18 | 4 | 15 | 79% | 51 | 24 | 71 | 8 | 91 | 54% | 6 | 0 | 0 | 24 | 7 | 0 | 0 | 11 | 18 | 0 | 6,82 |
Muslera FernandoMusleraΤερμ. | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 79% | 0 | 0 | 25 | 1 | 9 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 49 | 31 | 10 | 19 | 1 | 6,98 |
Meza EricMezaΔεξ. οπισθ. | 22 | 0 | 2 | 0 | 21 | 9 | 3 | 25 | 17 | 2 | 20 | 75% | 44 | 12 | 30 | 5 | 94 | 56% | 6 | 0 | 0 | 25 | 17 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 6,84 |
Iacovich FabricioIacovichΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75% | 1 | 0 | 13 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 32 | 18 | 3 | 10 | 1 | 7,12 |
Neves GabrielNevesΑμ. χαφ | 19 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 4 | 19 | 2 | 7 | 82% | 38 | 10 | 27 | 2 | 55 | 59% | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 6,99 |
Mori RamiroMoriΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 87% | 6 | 10 | 38 | 7 | 28 | 58% | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,66 |
Rodríguez BaltasarRodríguezΕπ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 5 | 2 | 6 | 7 | 1 | 4 | 87% | 10 | 6 | 4 | 1 | 33 | 43% | 1 | 0 | 0 | 15 | 16 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,80 |
Farías FacundoFaríasΕπ. χαφ | 12 | 0 | 0 | 0 | 13 | 4 | 1 | 11 | 8 | 1 | 1 | 82% | 7 | 2 | 1 | 0 | 37 | 49% | 0 | 0 | 0 | 6 | 18 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,73 |
Sosa JoséSosaΕπ. χαφ | 14 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 10 | 2 | 10 | 84% | 8 | 4 | 4 | 1 | 29 | 59% | 3 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6,88 |
Correa JoaquínCorreaΔευτ. επιθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 | 6 | 9 | 3 | 0 | 84% | 4 | 0 | 1 | 0 | 29 | 64% | 2 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,90 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.







































