Talleres Córdoba – Belgrano Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Talleres Córdoba — Belgrano, Σάβ 09 Μαΐ 22:30
Talleres Córdoba
Belgrano01
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RickRickΑρ. εξτρέμ | 27 | 4 | 2 | 4 | 69 | 23 | 2 | 42 | 20 | 5 | 18 | 73% | 32 | 10 | 11 | 1 | 128 | 46% | 6 | 0 | 0 | 24 | 37 | 0 | 0 | 8 | 22 | 0 | 6,94 |
Ronaldo MartínezMartínezΚ. επιθ. | 22 | 4 | 1 | 4 | 32 | 17 | 5 | 7 | 16 | 2 | 0 | 65% | 8 | 3 | 23 | 4 | 91 | 45% | 2 | 0 | 0 | 21 | 14 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 6,84 |
Valentín DepietriDepietriΑρ. εξτρέμ | 22 | 4 | 1 | 4 | 38 | 15 | 1 | 36 | 27 | 1 | 7 | 79% | 16 | 5 | 3 | 0 | 69 | 40% | 5 | 0 | 0 | 28 | 10 | 0 | 0 | 5 | 17 | 0 | 6,93 |
| Valentín DávilaDávilaΚ. επιθ. | 26 | 4 | 0 | 4 | 26 | 14 | 3 | 6 | 11 | 0 | 1 | 65% | 18 | 1 | 15 | 2 | 66 | 47% | 0 | 0 | 0 | 19 | 16 | 0 | 0 | 8 | 13 | 0 | 6,78 |
Augusto SchottSchottΔεξ. οπισθ. | 28 | 3 | 0 | 3 | 22 | 7 | 2 | 5 | 15 | 0 | 11 | 74% | 58 | 28 | 86 | 10 | 121 | 56% | 7 | 0 | 0 | 26 | 15 | 0 | 0 | 8 | 31 | 0 | 6,80 |
Alexandro MaidanaMaidanaΑρ. οπισθ. | 15 | 3 | 1 | 3 | 10 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 | 7 | 71% | 24 | 17 | 47 | 1 | 58 | 56% | 3 | 0 | 1 | 12 | 8 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,82 |
Agustín ÁlvarezÁlvarezΚ. επιθ. | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 18 | 38% | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,96 |
| Santiago FernándezFernándezΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 87% | 24 | 20 | 105 | 16 | 73 | 54% | 2 | 0 | 0 | 13 | 17 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,84 |
Franco CristaldoCristaldoΕπ. χαφ | 21 | 1 | 2 | 1 | 14 | 5 | 0 | 9 | 42 | 2 | 20 | 82% | 20 | 3 | 13 | 2 | 61 | 45% | 1 | 0 | 0 | 14 | 18 | 0 | 0 | 7 | 16 | 0 | 6,93 |
Matías GalarzaGalarzaΑμ. χαφ | 28 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 0 | 29 | 26 | 4 | 2 | 88% | 60 | 30 | 28 | 5 | 190 | 63% | 5 | 1 | 0 | 25 | 76 | 0 | 0 | 9 | 29 | 0 | 7,01 |
Matías CatalánCatalánΚ. αμυν. | 23 | 0 | 3 | 0 | 16 | 2 | 0 | 4 | 12 | 3 | 5 | 86% | 24 | 14 | 124 | 12 | 75 | 60% | 1 | 0 | 0 | 13 | 5 | 0 | 0 | 8 | 19 | 0 | 7,00 |
Guido HerreraHerreraΤερμ. | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 67% | 1 | 0 | 23 | 0 | 12 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | 48 | 34 | 6 | 14 | 0 | 7,08 |
Juan SforzaSforzaΑμ. χαφ | 21 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 5 | 13 | 3 | 8 | 84% | 38 | 20 | 27 | 4 | 98 | 61% | 5 | 0 | 0 | 20 | 24 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,95 |
Gabriel BáezBáezΑρ. οπισθ. | 17 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 8 | 18 | 1 | 17 | 81% | 23 | 11 | 35 | 4 | 57 | 55% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 6,78 |
| Ezequiel UnsainUnsainΤερμ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72% | 0 | 0 | 13 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 48 | 31 | 3 | 18 | 1 | 7,15 |
| Giovanni BaroniBaroniΕπ. χαφ | 21 | 0 | 3 | 0 | 21 | 8 | 1 | 11 | 19 | 4 | 17 | 75% | 16 | 2 | 6 | 1 | 53 | 45% | 1 | 0 | 0 | 11 | 15 | 0 | 0 | 6 | 14 | 0 | 6,78 |
Ulises OrtegozaOrtegozaΑμ. χαφ | 15 | 0 | 2 | 0 | 18 | 4 | 1 | 5 | 15 | 1 | 6 | 82% | 26 | 7 | 9 | 3 | 43 | 40% | 3 | 0 | 0 | 23 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,72 |
| Román RiquelmeRiquelmeΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 90% | 8 | 6 | 42 | 15 | 35 | 50% | 2 | 1 | 1 | 12 | 11 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,83 |
Mateo Cáceres CáceresΚ. μέσος | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 7 | 8 | 0 | 5 | 85% | 11 | 7 | 9 | 0 | 28 | 45% | 2 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 6,61 |
V. FascendiniFascendiniΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 89% | 11 | 6 | 31 | 7 | 35 | 45% | 4 | 0 | 0 | 17 | 10 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,64 |
Federico FattoriFattoriΑμ. χαφ | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 89% | 17 | 12 | 17 | 1 | 26 | 50% | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 6,86 |
| Timoteo ChamorroChamorroΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 2 | 0 | 12 | 6 | 0 | 4 | 14 | 2 | 10 | 78% | 11 | 4 | 12 | 1 | 18 | 38% | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,81 |
Diego Valoyes ValoyesΔεξ. εξτρέμ | 12 | 0 | 1 | 0 | 15 | 4 | 1 | 14 | 3 | 2 | 3 | 65% | 10 | 1 | 5 | 0 | 36 | 37% | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,57 |
Alex VigoVigoΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 88% | 10 | 9 | 17 | 0 | 20 | 53% | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,61 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nicolás FernándezFernándezΚ. επιθ. | 28 | 6 | 5 | 6 | 64 | 27 | 12 | 10 | 16 | 1 | 1 | 76% | 18 | 3 | 3 | 0 | 54 | 41% | 2 | 0 | 0 | 12 | 16 | 0 | 0 | 12 | 10 | 0 | 6,82 |
Lucas Zelarayán ZelarayánΕπ. χαφ | 27 | 5 | 5 | 5 | 67 | 21 | 6 | 61 | 58 | 13 | 32 | 81% | 37 | 6 | 7 | 2 | 142 | 47% | 3 | 0 | 0 | 32 | 41 | 0 | 0 | 12 | 19 | 0 | 7,32 |
Ramiro HernandesHernandesΕπ. χαφ | 30 | 4 | 2 | 4 | 26 | 8 | 2 | 27 | 25 | 3 | 7 | 81% | 34 | 14 | 11 | 1 | 84 | 42% | 6 | 0 | 0 | 20 | 14 | 0 | 0 | 15 | 8 | 0 | 6,72 |
F. MetilliMetilliΕπ. χαφ | 23 | 4 | 1 | 4 | 24 | 8 | 1 | 3 | 17 | 4 | 3 | 80% | 29 | 14 | 9 | 4 | 57 | 52% | 0 | 0 | 0 | 11 | 19 | 0 | 0 | 12 | 7 | 0 | 6,93 |
Franco VázquezVázquezΕπ. χαφ | 29 | 3 | 4 | 3 | 42 | 12 | 2 | 21 | 23 | 3 | 6 | 82% | 51 | 18 | 17 | 5 | 148 | 50% | 7 | 0 | 1 | 28 | 56 | 0 | 0 | 14 | 13 | 0 | 6,92 |
Lucas PasseriniPasseriniΚ. επιθ. | 26 | 3 | 8 | 3 | 40 | 13 | 9 | 16 | 23 | 6 | 1 | 70% | 11 | 3 | 23 | 0 | 98 | 33% | 5 | 1 | 0 | 40 | 33 | 0 | 0 | 11 | 13 | 0 | 6,66 |
| Lautaro GutiérrezGutiérrezΚ. επιθ. | 20 | 3 | 0 | 3 | 15 | 7 | 2 | 7 | 8 | 3 | 1 | 72% | 4 | 0 | 7 | 0 | 31 | 33% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 6,57 |
Emiliano RigoniRigoniΔεξ. εξτρέμ | 29 | 2 | 3 | 2 | 36 | 12 | 6 | 30 | 38 | 4 | 32 | 76% | 23 | 15 | 24 | 2 | 95 | 41% | 3 | 0 | 1 | 28 | 9 | 0 | 0 | 14 | 19 | 0 | 6,76 |
Leonardo MoralesMoralesΚ. αμυν. | 30 | 1 | 0 | 1 | 15 | 2 | 1 | 9 | 11 | 0 | 4 | 79% | 43 | 33 | 132 | 19 | 107 | 58% | 5 | 0 | 1 | 9 | 16 | 0 | 0 | 15 | 21 | 0 | 6,90 |
Adrián SánchezSánchezΚ. μέσος | 28 | 1 | 1 | 1 | 10 | 3 | 0 | 10 | 14 | 4 | 6 | 88% | 81 | 46 | 38 | 5 | 147 | 59% | 6 | 1 | 0 | 39 | 37 | 0 | 0 | 14 | 20 | 0 | 7,03 |
Lisandro LópezLópezΚ. αμυν. | 27 | 1 | 1 | 1 | 16 | 4 | 0 | 17 | 12 | 0 | 0 | 90% | 50 | 36 | 191 | 15 | 137 | 66% | 5 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 14 | 15 | 0 | 7,25 |
Julián MavillaMavillaΕπ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 6 | 2 | 21 | 58% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,74 |
| Ramiro TuliánTuliánΕπ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,64 |
Thiago CardozoCardozoΤερμ. | 29 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 58% | 3 | 0 | 23 | 0 | 19 | 76% | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | 88 | 52 | 14 | 22 | 2 | 7,08 |
Adrián SpörleSpörleΑρ. οπισθ. | 27 | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 1 | 24 | 17 | 3 | 15 | 77% | 54 | 23 | 38 | 6 | 98 | 51% | 6 | 0 | 0 | 30 | 5 | 0 | 0 | 15 | 14 | 0 | 6,72 |
Alexis MaldonadoMaldonadoΚ. αμυν. | 24 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 86% | 36 | 28 | 127 | 12 | 74 | 59% | 4 | 0 | 0 | 16 | 8 | 0 | 0 | 13 | 15 | 0 | 6,83 |
| Alcides BenítezBenítezΔεξ. οπισθ. | 24 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 2 | 15 | 8 | 1 | 9 | 73% | 57 | 25 | 41 | 4 | 109 | 58% | 7 | 0 | 0 | 21 | 31 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 | 6,77 |
Santiago LongoLongoΑμ. χαφ | 22 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 | 86% | 34 | 9 | 20 | 2 | 50 | 53% | 3 | 0 | 0 | 18 | 5 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 6,67 |
Juan Velázquez VelázquezΑρ. μέσος | 18 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 12 | 3 | 10 | 78% | 24 | 16 | 9 | 0 | 45 | 55% | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 6,70 |
Federico Ricca RiccaΚ. αμυν. | 13 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4 | 78% | 16 | 10 | 26 | 1 | 50 | 61% | 1 | 0 | 1 | 7 | 11 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,50 |
| Agustín FalcónFalcónΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 70% | 11 | 6 | 15 | 0 | 23 | 49% | 4 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,49 |
| Álvaro OcampoOcampoΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 64% | 5 | 1 | 23 | 2 | 10 | 50% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,50 |
Manuel VicentiniVicentiniΤερμ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 58% | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 | 9 | 2 | 1 | 0 | 7,59 |
Jeremías LuccoLuccoΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 2 | 0 | 8 | 40% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,40 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.





































