Tadley Calleva – Bemerton Heath Harlequins Στατιστικά αγώνα

Tadley Calleva — Bemerton Heath Harlequins, Σάβ 08 Αυγ 17:00

Tadley CallevaΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Κύπελλο Αγγλίας

2–1

Ημίχρονο 1–0

Tadley CallevaBemerton Heath Harlequins21

Ομάδες

Tadley Calleva6 αγώνεςBemerton Heath Harlequins1 αγώνας
Tadley Calleva4 αγώνεςBemerton Heath Harlequins0 αγώνες
Tadley Calleva2 αγώνεςBemerton Heath Harlequins1 αγώνας
66Αγώνες11
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
83%83%Νίκες—
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (6/1)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (6/1)—
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (6/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
44Αγώνες00
4-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)—
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
22Αγώνες11
1-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (6/1)—
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (6/1)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/0)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (2/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Tadley Calleva6 αγώνεςBemerton Heath Harlequins1 αγώνας
Tadley Calleva4 αγώνεςBemerton Heath Harlequins0 αγώνες
Tadley Calleva2 αγώνεςBemerton Heath Harlequins1 αγώνας

Γκολ ομάδας

83%Over 0,51 αγ.
67%Over 1,51 αγ.
33%Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

67%Over 1,51 αγ.
67%Over 2,51 αγ.
33%Over 3,51 αγ.
0%Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,51 αγ.
17%Νίκη & Under 1,51 αγ.
67%Νίκη & Over 2,51 αγ.
17%Νίκη & Under 2,51 αγ.
67%G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5—
4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5—
4 αγ.Over 2,5—
4 αγ.Over 3,5—
4 αγ.Over 4,5—

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου—
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,5—
4 αγ.Νίκη & Under 1,5—
4 αγ.Νίκη & Over 2,5—
4 αγ.Νίκη & Under 2,5—
4 αγ.G/G & Νίκη—

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,51 αγ.
2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
17%G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

67%G/G & Νίκη1 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ—

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου—
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου—

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη1 αγ.
17%Ισοπαλία1 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη—
4 αγ.Ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό—

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη1 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5—
2 αγ.Over 2,5—
2 αγ.Over 3,5—
2 αγ.Over 4,5—
2 αγ.Over 5,5—
2 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι—
2 αγ.Over 25 πόντοι—
2 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.