Σουόνσι – Μπέρμιγχαμ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Σουόνσι — Μπέρμιγχαμ, Σάβ 30 Ιαν 17:00

ΣουόνσιΙΗΝΝΝΙΗΝΝΝ

Τσάμπιονσιπ

ΜπέρμιγχαμΙΗΝΙΝΙΗΝΙΝ

Παίκτες

Σουόνσι — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#33Ιρλανδία25 ετώνAdam IdahIdahΚ. επιθ.94142283632275%52402242%00021004406,98
#49Μάλι22 ετώνMoussa YeoYeoΔεξ. εξτρέμ9303127112122576%263504551%10086004607,15
#3021 ετώνJoseph OpokuOpokuΑρ. εξτρέμ82021065670179%100512133%100144004406,71
#9Σλοβενία24 ετώνZan VipotnikVipotnikΚ. επιθ.921212820410—10811646%00035004306,80
#10Νότια Κορέα24 ετώνJi-sung EomEomΑρ. εξτρέμ7222641371472%52411752%00006004107,03
#46Καναδάς29 ετώνStephen EustaquioEustaquioΚ. μέσος6111220270387%53711139%00023003306,93
#35Βραζιλία25 ετώνRonaldRonaldΔεξ. εξτρέμ41115202110—2150840%10021001106,88
#22Χιλή32 ετώνLawrence VigourouxVigourouxΤερμ.9000000010068%006010—0000720134706,91
#14EN27 ετώνJosh TymonTymonΑρ. οπισθ.902020011031284%1441212553%10047004706,92
#23Ηνωμένο Βασίλειο26 ετώνStephen WelshWelshΚ. αμυν.9000300061088%565044267%100211004707,06
#26EN21 ετώνFilip LissahLissahΑμυν.9010000520183%21102865256%40099004706,84
#6Νέα Ζηλανδία24 ετώνMarko StamenićStamenićΑμ. χαφ9000711130092%79932548%10097004606,81
#5Ηνωμένο Βασίλειο26 ετώνBen Cabango CabangoΚ. αμυν.7000400010088%675252557%10043002706,90
#7Σουηδία24 ετώνMelker WidellWidellΚ. μέσος902012301073085%1821224956%100812004406,94
#4Ηνωμένο Βασίλειο32 ετώνJay FultonFultonΚ. μέσος8000000400186%97832655%20066004406,70
#8Νέα Ζηλανδία26 ετώνElijah JustJustΕπ. χαφ9010940680277%40202143%10058004506,62
#2EN26 ετώνJosh KeyKeyΔεξ. οπισθ.6000000260381%971621949%00054004006,89
#17Πορτογαλία25 ετώνGonçalo FrancoFrancoΚ. μέσος30001101111—751010—00012000106,91
#3Κάτω Χώρες23 ετώνJenson SeeltSeeltΚ. αμυν.30001100000—10501—00000001006,50
#31Ηνωμένο Βασίλειο30 ετώνRoss StewartStewartΚ. επιθ.10000000000—00000—00000001006,46
Μπέρμιγχαμ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#5Γερμανία29 ετώνPhil NeumannNeumannΚ. αμυν.9202841461378%14207646558%3009110021107,21
#7Ισπανία27 ετώνCarlos VicenteVicenteΔεξ. εξτρέμ92021743252275%133513542%300912002806,69
#9Δανία22 ετώνA. FlygerFlygerΕπιθ.82121963131253%00403829%100149002806,77
#28EN23 ετώνJay StansfieldStansfieldΚ. επιθ.910122115561467%163622933%100142002906,59
#8Νότια Κορέα29 ετώνSeung-ho PaikPaikΚ. μέσος8101511081380%84721440%00021001606,75
#17Καναδάς27 ετώνLiam MillarMillarΑρ. εξτρέμ51318407104884%71501941%00013001707,24
#10Τζαμάικα30 ετώνDemarai GrayGrayΑρ. εξτρέμ61015205213—2100939%00051002106,63
#1EN22 ετώνJ. BeadleBeadleΤερμ.9000000010038%0016011—00006231621106,66
#4Αυστρία26 ετώνChristoph Klarer KlarerΚ. αμυν.9000611041178%11117256860%2001350021106,89
#24Ιαπωνία29 ετώνTomoki IwataIwataΑμ. χαφ90001312180373%1251732645%000710021106,71
#20EN26 ετώνAlex CochraneCochraneΑρ. οπισθ.901021031561572%1462632964%300106002906,95
#26Νιγηρία28 ετώνB. Osayi-SamuelOsayi-SamuelΔεξ. οπισθ.9000400431178%2221624859%40010140021006,65
#14Κολομβία22 ετώνJhon SolísSolísΚ. μέσος70104001261184%118643650%10086002706,95
#16EN29 ετώνPatrick RobertsRobertsΔεξ. εξτρέμ60202105713—32101134%10043001506,62
#32Αργεντινή25 ετώνLuis VázquezVázquezΚ. επιθ.80004120200—20301232%20033001206,42
#2EN25 ετώνEthan Laird LairdΔεξ. οπισθ.70001101111—4480943%00032001106,67
#25Δανία24 ετώνKristoffer LundLundΑρ. οπισθ.20000000002—13111—00000000206,52
#33Γερμανία32 ετώνMarvin DuckschDuckschΚ. επιθ.50002200100—10102—00010001206,56
#18EN26 ετώνMax Bird BirdΚ. μέσος20000001100—11002—00000002006,60
#23EN29 ετώνDael FryFryΚ. αμυν.20000000000—00521—00000000007,47
#19EN24 ετώνT. Gardner-HickmanGardner-HickmanΑμ. χαφ10001100000—00000—00000001006,64

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Σουόνσι9 αγώνεςΜπέρμιγχαμ9 αγώνες
Σουόνσι5 αγώνεςΜπέρμιγχαμ4 αγώνες
Σουόνσι4 αγώνεςΜπέρμιγχαμ5 αγώνες
99Αγώνες99
6-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-5-1
67%67%Νίκες33%33%
1,6715ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,421,4413
1,3312ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,90,898
0,787Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,710,676
0,898Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,710,787
12108ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,413,4121
5,247Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,641
0,222ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,444
436ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,26,357
11,6104Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,310,191
0,111ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,10,222
55Αγώνες44
3-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-0
60%60%Νίκες—
1,47ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,58κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,26ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,76κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
11,658ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,37κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
4,422ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
10,452Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
—Νίκες60%60%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,26
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/5)13,467
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,9κάτω από 5 αγώνες (4/5)525
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,834
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (4/5)9,648
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
0,444Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,222
0,787Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,421,2211
17,2155ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1515,6140
7,668ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,78,173
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,26κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1785ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
7,839ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,58κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)18,291
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,241
9,384Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,312,4112
1,7816Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,6321
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0600
9,447Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,68Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,88κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,859
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Σουόνσι9 αγώνεςΜπέρμιγχαμ9 αγώνες
Σουόνσι5 αγώνεςΜπέρμιγχαμ4 αγώνες
Σουόνσι4 αγώνεςΜπέρμιγχαμ5 αγώνες

Γκολ ομάδας

78%Over 0,589%
67%Over 1,556%
22%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

78%Over 1,578%
67%Over 2,567%
22%Over 3,533%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

44%Over 0,5 α′ ημιχρόνου56%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου11%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
22%Over 1,5 β′ ημιχρόνου11%

Συνδυασμοί

67%Νίκη & Over 1,522%
0%Νίκη & Under 1,511%
56%Νίκη & Over 2,522%
11%Νίκη & Under 2,511%
44%G/G & Νίκη22%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,54 αγ.
60%Over 1,54 αγ.
20%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

60%Over 1,54 αγ.
40%Over 2,54 αγ.
20%Over 3,54 αγ.
0%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

60%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
40%Νίκη & Over 2,54 αγ.
20%Νίκη & Under 2,54 αγ.
40%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,540%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,50%
4 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,540%
4 αγ.Νίκη & Under 1,520%
4 αγ.Νίκη & Over 2,540%
4 αγ.Νίκη & Under 2,520%
4 αγ.G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

56%Γκολ/Γκολ78%

G/G ανά ημίχρονο

11%G/G α′ ημιχρόνου33%
22%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

44%G/G & Νίκη22%
22%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
20%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη40%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη33%
22%Ισοπαλία56%
89%Νίκη ή ισοπαλία89%
86%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
22%Νίκη χωρίς παθητικό11%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη4 αγ.
40%Ισοπαλία4 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη60%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

22%Over 9,567%
22%Over 10,544%
11%Over 11,544%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

56%Over 4,5 υπέρ78%
22%Over 5,5 υπέρ67%
0%Over 6,5 υπέρ56%
33%Over 4,5 κατά44%
22%Over 5,5 κατά33%
11%Over 6,5 κατά22%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ89%
22%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ44%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,54 αγ.
0%Over 10,54 αγ.
0%Over 11,54 αγ.
0%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

60%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
20%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
20%Over 4,5 κατά4 αγ.
20%Over 5,5 κατά4 αγ.
0%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,580%
4 αγ.Over 10,560%
4 αγ.Over 11,560%
4 αγ.Over 12,560%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ60%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά60%
4 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,5100%
78%Over 2,588%
56%Over 3,563%
11%Over 4,538%
0%Over 5,525%
0%Over 6,513%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι100%
22%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι13%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

44%Over 15 πόντοι50%
22%Over 25 πόντοι13%
11%Over 35 πόντοι13%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
80%Over 2,54 αγ.
40%Over 3,54 αγ.
0%Over 4,54 αγ.
0%Over 5,54 αγ.
0%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι4 αγ.
20%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

40%Over 15 πόντοι4 αγ.
20%Over 25 πόντοι4 αγ.
20%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.