Stafford Rangers – Halesowen Town Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Stafford Rangers — Halesowen Town, Σάβ 03 Οκτ 17:00

Stafford RangersΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Κύπελλο Αγγλίας

1–1

Ημίχρονο 0–0

Halesowen TownΝΝΙΗΝΝΙΗ

Ομάδες

Stafford Rangers6 αγώνεςHalesowen Town4 αγώνες
Stafford Rangers5 αγώνεςHalesowen Town3 αγώνες
Stafford Rangers1 αγώναςHalesowen Town1 αγώνας
66Αγώνες44
5-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-1
83%83%Νίκες—
2,6716ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,1713Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
55Αγώνες33
4-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
80%80%Νίκες—
2,814ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,42Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
2,412Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
11Αγώνες11
1-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (2/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (0/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Stafford Rangers6 αγώνεςHalesowen Town4 αγώνες
Stafford Rangers5 αγώνεςHalesowen Town3 αγώνες
Stafford Rangers1 αγώναςHalesowen Town1 αγώνας

Γκολ ομάδας

100%Over 0,54 αγ.
83%Over 1,54 αγ.
50%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
83%Over 2,54 αγ.
33%Over 3,54 αγ.
33%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
50%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

83%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
83%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
50%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

100%Over 0,53 αγ.
80%Over 1,53 αγ.
60%Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,53 αγ.
80%Over 2,53 αγ.
40%Over 3,53 αγ.
40%Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
100%Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
60%Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

80%Νίκη & Over 1,53 αγ.
0%Νίκη & Under 1,53 αγ.
80%Νίκη & Over 2,53 αγ.
0%Νίκη & Under 2,53 αγ.
40%G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,51 αγ.
1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
67%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
60%G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

40%G/G & Νίκη3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

83%Νίκη4 αγ.
17%Ισοπαλία4 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη3 αγ.
20%Ισοπαλία3 αγ.
100%Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη1 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία—
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,52 αγ.
2 αγ.Over 10,52 αγ.
2 αγ.Over 11,52 αγ.
2 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,51 αγ.
1 αγ.Over 10,51 αγ.
1 αγ.Over 11,51 αγ.
1 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,52 αγ.
2 αγ.Over 2,52 αγ.
2 αγ.Over 3,52 αγ.
2 αγ.Over 4,52 αγ.
2 αγ.Over 5,52 αγ.
2 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,51 αγ.
1 αγ.Over 2,51 αγ.
1 αγ.Over 3,51 αγ.
1 αγ.Over 4,51 αγ.
1 αγ.Over 5,51 αγ.
1 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.