Slavia Sofia – CSKA 1948 Sofia Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Slavia Sofia — CSKA 1948 Sofia, Παρ 18 Σεπ 20:00
Slavia Sofia
CSKA 1948 Sofia12
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Emil StoevStoevΔεξ. εξτρέμ | 10 | 2 | 1 | 2 | 8 | 3 | 0 | 7 | 6 | 1 | 10 | 64% | 1 | 8 | 9 | 1 | 45 | 39% | 4 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,67 |
| Ivan Minchev MinchevΕπ. χαφ | 9 | 2 | 1 | 2 | 6 | 3 | 0 | 5 | 9 | 0 | 1 | 76% | 1 | 6 | 4 | 1 | 24 | 36% | 2 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,75 |
| Vasil KazaldzhievKazaldzhievΕπιθ. | 10 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 0 | 9 | 1 | 0 | 3 | — | 1 | 1 | 2 | 1 | 22 | 43% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,63 |
Nikola SavicSavicΚ. αμυν. | 11 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86% | 0 | 17 | 57 | 7 | 51 | 61% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,79 |
| Roberto RaychevRaychevΕπιθ. | 11 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 | 72% | 2 | 4 | 14 | 2 | 52 | 49% | 0 | 0 | 0 | 6 | 14 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,64 |
| Yoan BornosuzovBornosuzovΚ. επιθ. | 9 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 3 | 1 | 21 | 46% | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,60 |
Ivan AndonovAndonovΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71% | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 35 | 16 | 4 | 9 | 0 | 6,90 |
| Diego FerraressoFerraressoΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 5 | 70% | 0 | 22 | 43 | 2 | 53 | 53% | 3 | 0 | 0 | 14 | 14 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 6,54 |
| David MalembanaMalembanaΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 12 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 79% | 1 | 27 | 70 | 15 | 65 | 61% | 2 | 0 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,95 |
| Vladimir NikolovNikolovΚ. επιθ. | 11 | 0 | 1 | 0 | 14 | 3 | 2 | 8 | 6 | 0 | 0 | 66% | 1 | 3 | 8 | 1 | 100 | 47% | 3 | 0 | 0 | 23 | 17 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,70 |
Vladimir MileticMileticΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 78% | 0 | 8 | 22 | 8 | 45 | 45% | 5 | 0 | 0 | 14 | 3 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,47 |
| Umaro BaldéBaldéΑρ. εξτρέμ | 11 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2 | 71% | 2 | 6 | 6 | 1 | 37 | 45% | 1 | 0 | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,47 |
| Dimitar BurovBurovΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 67% | 2 | 3 | 19 | 3 | 15 | 48% | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,52 |
| Mouhamed DossoDossoΑμ. χαφ | 10 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 81% | 0 | 8 | 6 | 0 | 22 | 42% | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,53 |
Jordan SemedoSemedoΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 7 | 79% | 0 | 10 | 24 | 2 | 20 | 49% | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,68 |
Kristiyan StoyanovStoyanovΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 83% | 0 | 3 | 3 | 1 | 29 | 45% | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,44 |
| Lazar MarinMarinΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 4 | 6 | 0 | 2 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,41 |
| Boris TodorovTodorovΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 2 | 1 | 7 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,41 |
| Ilian AntonovAntonovΔεξ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,46 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Frédéric MacielMacielΔεξ. εξτρέμ | 9 | 5 | 3 | 5 | 7 | 5 | 0 | 13 | 8 | 2 | 6 | 67% | 0 | 4 | 1 | 0 | 34 | 58% | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7,20 |
| Elias FrancoFrancoΑρ. εξτρέμ | 10 | 4 | 0 | 4 | 13 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 4 | 5 | 1 | 29 | 40% | 1 | 0 | 0 | 7 | 7 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,63 |
| Mamadou DialloDialloΚ. επιθ. | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 7 | 2 | 2 | 6 | 1 | 4 | — | 0 | 1 | 2 | 1 | 23 | 32% | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,90 |
| Atanas IlievIlievΚ. επιθ. | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | — | 1 | 1 | 6 | 0 | 43 | 52% | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,79 |
Georgi RusevRusevΔεξ. εξτρέμ | 10 | 1 | 5 | 1 | 17 | 4 | 2 | 17 | 17 | 3 | 16 | 80% | 0 | 3 | 5 | 0 | 70 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 16 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,93 |
Borislav TsonevTsonevΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 11 | 4 | 0 | 5 | 10 | 0 | 5 | 77% | 1 | 8 | 3 | 1 | 25 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,80 |
| Dragan GrivićGrivićΔεξ. οπισθ. | 6 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7 | 67% | 0 | 6 | 12 | 1 | 13 | 52% | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,71 |
| Florian KrebsKrebsΑμ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 1 | 4 | 87% | 0 | 11 | 5 | 1 | 18 | 55% | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,87 |
| Aleks BozhevBozhevΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 26 | 16 | 1 | 9 | 0 | 6,81 |
| Moataz ZemzemiZemzemiΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 87% | 0 | 10 | 8 | 3 | 49 | 58% | 0 | 0 | 0 | 13 | 10 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,78 |
Diego MedinaMedinaΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6 | 86% | 0 | 8 | 16 | 2 | 37 | 50% | 1 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,51 |
Andre HoffmannHoffmannΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 95% | 0 | 7 | 19 | 0 | 20 | 69% | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,50 |
Petar VitanovVitanovΑμ. χαφ | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 3 | 90% | 1 | 10 | 7 | 3 | 61 | 66% | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,87 |
Ognjen GasevicGasevicΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5 | 82% | 2 | 6 | 18 | 2 | 22 | 52% | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,59 |
| Jules MeyerMeyerΕπ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 7 | 2 | 0 | 2 | 83% | 0 | 5 | 3 | 0 | 34 | 54% | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,76 |
Héctor CuellarCuellarΑμ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 90% | 2 | 9 | 20 | 1 | 18 | 44% | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,54 |
| Fourat SoltaniSoltaniΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 81% | 0 | 7 | 9 | 0 | 22 | 42% | 1 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,26 |
Lasha DvaliDvaliΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92% | 0 | 8 | 20 | 2 | 15 | 56% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,54 |
Benaissa BenamarBenamarΚ. αμυν. | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 92% | 0 | 1 | 8 | 1 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,64 |
| Kostadin IlievIlievΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86% | 0 | 5 | 10 | 1 | 6 | — | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,46 |
| Petar MarinovMarinovΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6,71 |
| Brian SobreroSobreroΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 | — | 0 | 3 | 1 | 0 | 16 | 40% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,56 |
| José MartinesMartinesΔεξ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,60 |
| Danylo TarasenkoTarasenkoΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,37 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
















