Skënderbeu Korçë – Egnatia Rrogozhinë Στατιστικά αγώνα

Skënderbeu Korçë — Egnatia Rrogozhinë, Κυρ 22 Νοε 02:00

Skënderbeu KorçëΗΗΙΙΗΗΗΙΙΗ
Egnatia RrogozhinëΝΝΗΝΝΝΝΗΝΝ

Παίκτες

Skënderbeu Korçë — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Γκάνα25 ετώνB. KwaremaKwaremaΚ. επιθ.621213713511—25323740%10099000907,03
#25Αλβανία23 ετώνDejvid JanaqiJanaqiΕπ. χαφ6101520250384%15713850%10048000806,77
#2824 ετώνB. MusaMusaΕπ. χαφ6101740420172%14103549%000512000906,77
#10Αίγυπτος26 ετώνSaleh NasrNasrΑρ. εξτρέμ510114608214—02102651%00003000706,75
#71Αλβανία26 ετώνMarco AliaAliaΤερμ.60000000000—06000—100011290306,48
#77Αλβανία26 ετώνKlevis ShaqeShaqeΑρ. οπισθ.6000210200182%171202764%30025000606,54
#26Γουινέα26 ετώνOusmane DrameDrameΚ. μέσος5000500230189%110234058%200105000706,87
#21Αλβανία26 ετώνKosta VangjeliVangjeliΔεξ. οπισθ.60002002401173%23501744%10011000706,28
#4Ελλάδα24 ετώνGeorgios LagonidisLagonidisΚ. αμυν.5000200010092%081143170%10013000706,88
#97Γαλλία28 ετώνAmadou SeydiSeydiΚ. αμυν.40000000000—171121350%00052000606,41
#11EN23 ετώνAmadou DialloDialloΑρ. εξτρέμ500041110707—02001842%00045000306,64
#3Κοσσυφοπέδιο20 ετώνLuan LleshiLleshiΑμυν.40001000000—24611860%00021000206,63
#8Βόρεια Μακεδονία29 ετώνEnnur TotreTotreΚ. μέσος40000001200—06001650%00026000206,59
#21Νίγηρας23 ετώνSalim AbubakarAbubakarΚ. μέσος30000000103—02111542%10061000406,29
#5Βραζιλία25 ετώνVictor BragaBragaΚ. μέσος20002000000—01113—00011000106,44
#9Βόρεια Μακεδονία21 ετώνN. VelichkovskiVelichkovskiΚ. επιθ.40001002100—10004—00012000006,48
#29Αλβανία23 ετώνErgi ZenullariZenullariΑρ. οπισθ.20000000001—00000—00000000006,46
#23Αλβανία25 ετώνMasimiliano DodaDodaΔεξ. οπισθ.20000000000—00101—20020000106,08
#720 ετώνDeclan MoussavouMoussavouΑρ. εξτρέμ10000000000—00001—00010000006,11
Egnatia Rrogozhinë — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Μαρόκο29 ετώνKarim LoukiliLoukiliΕπ. χαφ5313950101311381%04204255%20036001407,57
#10Βέλγιο26 ετώνA. AlbaneseAlbaneseΕπ. χαφ53331340151119—21002351%00045001507,67
#8Ακτή Ελεφαντοστού22 ετώνIbrahim DiabatéDiabatéΚ. μέσος52021106201—00202662%00032001106,76
#24Βόρεια Μακεδονία20 ετώνNuman AjetovikjAjetovikjΑμυν.5101220220183%17923259%20025001406,84
#99Κόστα Ρίκα25 ετώνJ. MontenegroMontenegroΚ. επιθ.51019415200—01012240%00045001506,85
#29Βραζιλία28 ετώνAndrey YagoYagoΑρ. οπισθ.5101720350782%28403155%20020001206,86
#28Αλβανία28 ετώνEljon SotaSotaΚ. αμυν.4101310110093%15702667%10010001406,84
#2Καμερούν23 ετώνDaniel AdjessaAdjessaΚ. επιθ.51218402300—10001436%10031001106,90
#98Αλβανία27 ετώνMario DajsinaniDajsinaniΤερμ.40000000000—08200—00000950116,70
#55Αλβανία24 ετώνGeralb SmajliSmajliΔεξ. οπισθ.4000000730673%07702256%10032000506,83
#17Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAltin KryeziuKryeziuΑμ. χαφ5000310220085%03101134%00083001306,51
#4Αζερμπαϊτζάν25 ετώνZamiq AliyevAliyevΚ. αμυν.4000100000094%221223073%00027001306,67
#6Αλβανία34 ετώνAlbano Aleksi AleksiΑμ. χαφ4000100020085%17521150%20020000406,81
#16Αλβανία32 ετώνEdison NdrecaNdrecaΑρ. οπισθ.50003103202—00301040%00001001306,49
#77Αλβανία26 ετώνIldi GrudaGrudaΚ. επιθ.50105011202—0000732%10012001306,41
#13Αλβανία25 ετώνAlessandro KacbufiKacbufiΚ. αμυν.20001000000—04517—10050001006,73
#1Γεωργία23 ετώνL. TandilashviliTandilashviliΤερμ.10000000000—01000—00000501007,43
#1919 ετώνΝτέιβιντ ΧότζαΧότζαΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000006,50
#33Αλβανία30 ετώνEneo BitriBitriΑμυν.10000000000—11203—00000000006,63

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Skënderbeu Korçë6 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë6 αγώνες
Skënderbeu Korçë2 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες
Skënderbeu Korçë4 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες
66Αγώνες66
0-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-1
0%0%Νίκες83%83%
0,835ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,42,1713
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,716
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,71,177
10,563ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,712,877
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,55,533
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,332
3,521ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 43,823
16,8101Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,41060
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
22Αγώνες33
0-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
44Αγώνες33
0-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,332
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,40,835
318ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,92,515
17,3104ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,211,770
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
12,776Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,41272
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32,515
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Skënderbeu Korçë6 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë6 αγώνες
Skënderbeu Korçë2 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες
Skënderbeu Korçë4 αγώνεςEgnatia Rrogozhinë3 αγώνες

Γκολ ομάδας

67%Over 0,5100%
17%Over 1,583%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,5100%
33%Over 2,583%
17%Over 3,517%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,583%
0%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,567%
0%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου33%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη83%
50%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία83%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,517%
17%Over 10,517%
0%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ33%
17%Over 5,5 υπέρ17%
17%Over 6,5 υπέρ0%
17%Over 4,5 κατά33%
0%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
100%Over 2,567%
100%Over 3,550%
83%Over 4,550%
67%Over 5,550%
50%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι50%
100%Over 25 πόντοι17%
100%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.