Sholing – SE Døns Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Sholing — SE Døns, Σάβ 17 Οκτ 17:00

SholingΝΝΝΝΝΝ

Κύπελλο Αγγλίας

SE DønsΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Ομάδες

Sholing3 αγώνεςSE Døns6 αγώνες
Sholing1 αγώναςSE Døns2 αγώνες
Sholing2 αγώνεςSE Døns4 αγώνες
33Αγώνες66
3-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
—Νίκες83%83%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (3/6)3,1719
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,338
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (3/6)1,8311
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
11Αγώνες22
1-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
22Αγώνες44
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/6)0,53
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/6)0,674
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (1/0)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Sholing3 αγώνεςSE Døns6 αγώνες
Sholing1 αγώναςSE Døns2 αγώνες
Sholing2 αγώνεςSE Døns4 αγώνες

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,5100%
3 αγ.Over 1,583%
3 αγ.Over 2,550%

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,5100%
3 αγ.Over 2,550%
3 αγ.Over 3,550%
3 αγ.Over 4,550%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου50%
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,583%
3 αγ.Νίκη & Under 1,50%
3 αγ.Νίκη & Over 2,550%
3 αγ.Νίκη & Under 2,533%
3 αγ.G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,52 αγ.
1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου17%
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη33%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη83%
3 αγ.Ισοπαλία17%
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη2 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

—Over 9,5—
—Over 10,5—
—Over 11,5—
—Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

—Over 4,5 υπέρ—
—Over 5,5 υπέρ—
—Over 6,5 υπέρ—
—Over 4,5 κατά—
—Over 5,5 κατά—
—Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

—Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
—Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

—Over 1,5—
—Over 2,5—
—Over 3,5—
—Over 4,5—
—Over 5,5—
—Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

—Over 15 πόντοι—
—Over 25 πόντοι—
—Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.