Sepsi – Rapid Bucuresti Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Sepsi — Rapid Bucuresti, Σάβ 21 Νοε 02:00

SepsiΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ
Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Παίκτες

Sepsi — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2318 ετώνHunor BatzulaBatzulaΕπ. χαφ1110120621160386%1751334543%1001070041006,81
#17Ρουμανία23 ετώνDoru AndreiAndreiΕπ. χαφ10111216013172783%74313747%0005130041007,05
#31Μαυρίκιος34 ετώνLindsay RoseRoseΚ. αμυν.6101110010087%232341144%10074002906,46
#20Ισπανία29 ετώνNacho HerasHerasΚ. επιθ.5111942481181%10601456%10045001706,95
#10Ρουμανία35 ετώνCosmin MateiMateiΕπ. χαφ3101410151190%32421037%10035001107,16
#25Ρουμανία24 ετώνBogdan OtelițăOtelițăΔεξ. οπισθ.9111510282471%941301461%00013003506,80
#9Μαυροβούνιο30 ετώνBoris CmiljanićCmiljanićΚ. επιθ.610111223500—0020931%10081001206,68
#91Ρουμανία35 ετώνDavid LazarLazarΤερμ.11000000000070%002508—00002422441217,26
#3Πορτογαλία28 ετώνFábio ViannaViannaΑρ. οπισθ.110006309101578%10123733048%100950041106,78
#4Γαλλία27 ετώνSetigui KaramokoKaramokoΚ. αμυν.10000210561085%16174883664%300670041006,89
#2Βραζιλία29 ετώνGustavo CascardoCascardoΔεξ. οπισθ.11010410192581%20184425550%1001723004806,89
#7Ρουμανία24 ετώνRobert SilaghiSilaghiΕπ. χαφ11000300020092%1161791946%10086004906,73
#6Ρουμανία27 ετώνNicolae PăunPăunΑμ. χαφ8000410450282%20132263757%1001360021107,06
#82Ρουμανία28 ετώνD. VîrtejVîrtejΚ. αμυν.6000300200088%644241847%00060003406,77
#14Νορβηγία30 ετώνM. MawaMawaΚ. επιθ.80006233200—10202048%000910004406,48
#11Ελβετία29 ετώνDimitri OberlinOberlinΚ. επιθ.700073113620—62102455%10045003006,82
#70Νιγηρία27 ετώνFunsho BamgboyeBamgboyeΔεξ. εξτρέμ50105333601—73102147%20059003206,57
#88Γκάνα26 ετώνCarl DavordzieDavordzieΚ. επιθ.60106104510—20001444%00035002606,72
#2721 ετώνRaul CîmpeanCîmpeanΔεξ. εξτρέμ8000200310089%74911456%10022004206,66
#28Γαλλία26 ετώνVictor DaguinDaguinΑμ. χαφ8000000150086%31715—10020002406,55
#21Ρουμανία31 ετώνA. DobrosavleviciDobrosavleviciΚ. αμυν.30000000100—331038—20151000106,10
#5Ρουμανία33 ετώνBogdan VătăjeluVătăjeluΑρ. οπισθ.60002001101—51308—00030003206,36
#67Κάτω Χώρες34 ετώνJoeri de Kampsde KampsΑμ. χαφ10001000000—10001—00010000006,57
#8Ακτή Ελεφαντοστού28 ετώνAboubakar KeitaKeitaΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000006,50
Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Sepsi11 αγώνεςRapid Bucuresti11 αγώνες
Sepsi5 αγώνεςRapid Bucuresti6 αγώνες
Sepsi6 αγώνεςRapid Bucuresti5 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-4-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-3-1
27%27%Νίκες64%64%
0,647ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,6418
0,556ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,182Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,455Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75111
11,6127ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,3173
3,539Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,161
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,44
3,538ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,767
11,6128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,494
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
55Αγώνες66
2-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
40%40%Νίκες67%67%
15ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,6710
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,338
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,674
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
1470ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,119,3116
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6742
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
4,221ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,545
10,452Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,110,261
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες55
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-0
17%17%Νίκες60%60%
0,332ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,68
0,332ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,63
0,171Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,515
9,557ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,213Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,817ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,829
14,2156ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,3153
9,3102ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,787
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,171
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
14,472ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,593
9,246ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,859
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,63
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,740,84
1484ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
9,356ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
12132Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,612,2122
1,7319Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,424
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
10,653Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,764
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
13,279Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (6/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Sepsi11 αγώνεςRapid Bucuresti11 αγώνες
Sepsi5 αγώνεςRapid Bucuresti6 αγώνες
Sepsi6 αγώνεςRapid Bucuresti5 αγώνες

Γκολ ομάδας

45%Over 0,582%
9%Over 1,545%
9%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

45%Over 1,564%
18%Over 2,536%
18%Over 3,527%
9%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

18%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
27%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

9%Νίκη & Over 1,545%
18%Νίκη & Under 1,518%
9%Νίκη & Over 2,536%
18%Νίκη & Under 2,527%
9%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
20%Over 1,550%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,567%
20%Over 2,550%
20%Over 3,533%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,550%
20%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

33%Over 0,580%
0%Over 1,540%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

33%Over 1,560%
17%Over 2,520%
17%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,540%
17%Νίκη & Under 1,520%
0%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,540%
0%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

27%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
9%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

9%G/G & Νίκη36%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη50%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου20%
0%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη64%
36%Ισοπαλία27%
64%Νίκη ή ισοπαλία91%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία88%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη67%
40%Ισοπαλία17%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη60%
33%Ισοπαλία40%
50%Νίκη ή ισοπαλία100%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,550%
45%Over 10,540%
36%Over 11,540%
36%Over 12,530%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ70%
27%Over 5,5 υπέρ60%
9%Over 6,5 υπέρ60%
82%Over 4,5 κατά30%
64%Over 5,5 κατά20%
45%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,567%
60%Over 10,550%
40%Over 11,550%
40%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ83%
40%Over 5,5 υπέρ67%
20%Over 6,5 υπέρ67%
100%Over 4,5 κατά17%
60%Over 5,5 κατά17%
40%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,54 αγ.
33%Over 10,54 αγ.
33%Over 11,54 αγ.
33%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
17%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
67%Over 4,5 κατά4 αγ.
67%Over 5,5 κατά4 αγ.
50%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
82%Over 2,5100%
55%Over 3,570%
27%Over 4,550%
9%Over 5,540%
0%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι60%
27%Over 25 πόντοι50%
9%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι90%
45%Over 25 πόντοι70%
0%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
60%Over 3,567%
40%Over 4,550%
0%Over 5,533%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι50%
20%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι67%
0%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
83%Over 2,54 αγ.
50%Over 3,54 αγ.
17%Over 4,54 αγ.
17%Over 5,54 αγ.
0%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι4 αγ.
33%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι4 αγ.
33%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.