Sepsi – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Sepsi — Corvinul Hunedoara, Σάβ 05 Δεκ 02:00

SepsiΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ
Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

Sepsi — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2318 ετώνHunor BatzulaBatzulaΕπ. χαφ1110120621160386%1751334543%1001070041006,81
#17Ρουμανία23 ετώνDoru AndreiAndreiΕπ. χαφ10111216013172783%74313747%0005130041007,05
#31Μαυρίκιος34 ετώνLindsay RoseRoseΚ. αμυν.6101110010087%232341144%10074002906,46
#20Ισπανία29 ετώνNacho HerasHerasΚ. επιθ.5111942481181%10601456%10045001706,95
#10Ρουμανία35 ετώνCosmin MateiMateiΕπ. χαφ3101410151190%32421037%10035001107,16
#25Ρουμανία24 ετώνBogdan OtelițăOtelițăΔεξ. οπισθ.9111510282471%941301461%00013003506,80
#9Μαυροβούνιο30 ετώνBoris CmiljanićCmiljanićΚ. επιθ.610111223500—0020931%10081001206,68
#91Ρουμανία35 ετώνDavid LazarLazarΤερμ.11000000000070%002508—00002422441217,26
#3Πορτογαλία28 ετώνFábio ViannaViannaΑρ. οπισθ.110006309101578%10123733048%100950041106,78
#4Γαλλία27 ετώνSetigui KaramokoKaramokoΚ. αμυν.10000210561085%16174883664%300670041006,89
#2Βραζιλία29 ετώνGustavo CascardoCascardoΔεξ. οπισθ.11010410192581%20184425550%1001723004806,89
#7Ρουμανία24 ετώνRobert SilaghiSilaghiΕπ. χαφ11000300020092%1161791946%10086004906,73
#6Ρουμανία27 ετώνNicolae PăunPăunΑμ. χαφ8000410450282%20132263757%1001360021107,06
#82Ρουμανία28 ετώνD. VîrtejVîrtejΚ. αμυν.6000300200088%644241847%00060003406,77
#14Νορβηγία30 ετώνM. MawaMawaΚ. επιθ.80006233200—10202048%000910004406,48
#11Ελβετία29 ετώνDimitri OberlinOberlinΚ. επιθ.700073113620—62102455%10045003006,82
#70Νιγηρία27 ετώνFunsho BamgboyeBamgboyeΔεξ. εξτρέμ50105333601—73102147%20059003206,57
#88Γκάνα26 ετώνCarl DavordzieDavordzieΚ. επιθ.60106104510—20001444%00035002606,72
#2721 ετώνRaul CîmpeanCîmpeanΔεξ. εξτρέμ8000200310089%74911456%10022004206,66
#28Γαλλία26 ετώνVictor DaguinDaguinΑμ. χαφ8000000150086%31715—10020002406,55
#21Ρουμανία31 ετώνA. DobrosavleviciDobrosavleviciΚ. αμυν.30000000100—331038—20151000106,10
#5Ρουμανία33 ετώνBogdan VătăjeluVătăjeluΑρ. οπισθ.60002001101—51308—00030003206,36
#67Κάτω Χώρες34 ετώνJoeri de Kampsde KampsΑμ. χαφ10001000000—10001—00010000006,57
#8Ακτή Ελεφαντοστού28 ετώνAboubakar KeitaKeitaΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000006,50
Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Sepsi11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Sepsi5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Sepsi6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-4-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
27%27%Νίκες36%36%
0,647ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
0,556ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,182Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,455Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
11,6127ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
3,539Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
3,538ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
11,6128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
2-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
40%40%Νίκες50%50%
15ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
1470ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
4,221ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
10,452Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
66Αγώνες55
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
17%17%Νίκες20%20%
0,332ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,332ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,42
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,171Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
9,557ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,673
2,213Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,819
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
2,817ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,226
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,11260
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
14,2156ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
9,3102ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
14,472ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
9,246ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
1484ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,487
9,356ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,432
12132Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
1,7319Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
10,653Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
13,279Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,116,281
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Sepsi11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Sepsi5 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Sepsi6 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

45%Over 0,555%
9%Over 1,536%
9%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

45%Over 1,573%
18%Over 2,536%
18%Over 3,518%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

18%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
27%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

9%Νίκη & Over 1,536%
18%Νίκη & Under 1,50%
9%Νίκη & Over 2,536%
18%Νίκη & Under 2,50%
9%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
20%Over 1,550%
20%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
20%Over 2,550%
20%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,550%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

33%Over 0,520%
0%Over 1,520%
0%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

33%Over 1,560%
17%Over 2,520%
17%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

27%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
9%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

9%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη36%
36%Ισοπαλία36%
64%Νίκη ή ισοπαλία73%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
18%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη50%
40%Ισοπαλία33%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη20%
33%Ισοπαλία40%
50%Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,536%
45%Over 10,527%
36%Over 11,527%
36%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ36%
27%Over 5,5 υπέρ36%
9%Over 6,5 υπέρ36%
82%Over 4,5 κατά45%
64%Over 5,5 κατά45%
45%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,517%
60%Over 10,517%
40%Over 11,517%
40%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ33%
40%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ33%
100%Over 4,5 κατά33%
60%Over 5,5 κατά33%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,560%
33%Over 10,540%
33%Over 11,540%
33%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ40%
67%Over 4,5 κατά60%
67%Over 5,5 κατά60%
50%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
82%Over 2,582%
55%Over 3,564%
27%Over 4,564%
9%Over 5,536%
0%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι64%
27%Over 25 πόντοι45%
9%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι73%
45%Over 25 πόντοι55%
0%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
80%Over 2,567%
60%Over 3,533%
40%Over 4,533%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι50%
20%Over 25 πόντοι17%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι50%
60%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
50%Over 3,5100%
17%Over 4,5100%
17%Over 5,580%
0%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι80%
17%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.