Sepsi – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Sepsi — CFR Cluj, Σάβ 12 Σεπ 18:30

SepsiΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

3–1

Ημίχρονο 0–1

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Sepsi — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#2318 ετώνHunor BatzulaBatzulaΕπ. χαφ1110120621160386%1751334543%1001070041006,81
#17Ρουμανία23 ετώνDoru AndreiAndreiΕπ. χαφ10111216013172783%74313747%0005130041007,05
#31Μαυρίκιος34 ετώνLindsay RoseRoseΚ. αμυν.6101110010087%232341144%10074002906,46
#20Ισπανία29 ετώνNacho HerasHerasΚ. επιθ.5111942481181%10601456%10045001706,95
#10Ρουμανία35 ετώνCosmin MateiMateiΕπ. χαφ3101410151190%32421037%10035001107,16
#25Ρουμανία24 ετώνBogdan OtelițăOtelițăΔεξ. οπισθ.9111510282471%941301461%00013003506,80
#9Μαυροβούνιο30 ετώνBoris CmiljanićCmiljanićΚ. επιθ.610111223500—0020931%10081001206,68
#91Ρουμανία35 ετώνDavid LazarLazarΤερμ.11000000000070%002508—00002422441217,26
#3Πορτογαλία28 ετώνFábio ViannaViannaΑρ. οπισθ.110006309101578%10123733048%100950041106,78
#4Γαλλία27 ετώνSetigui KaramokoKaramokoΚ. αμυν.10000210561085%16174883664%300670041006,89
#2Βραζιλία29 ετώνGustavo CascardoCascardoΔεξ. οπισθ.11010410192581%20184425550%1001723004806,89
#7Ρουμανία24 ετώνRobert SilaghiSilaghiΕπ. χαφ11000300020092%1161791946%10086004906,73
#6Ρουμανία27 ετώνNicolae PăunPăunΑμ. χαφ8000410450282%20132263757%1001360021107,06
#82Ρουμανία28 ετώνD. VîrtejVîrtejΚ. αμυν.6000300200088%644241847%00060003406,77
#14Νορβηγία30 ετώνM. MawaMawaΚ. επιθ.80006233200—10202048%000910004406,48
#11Ελβετία29 ετώνDimitri OberlinOberlinΚ. επιθ.700073113620—62102455%10045003006,82
#70Νιγηρία27 ετώνFunsho BamgboyeBamgboyeΔεξ. εξτρέμ50105333601—73102147%20059003206,57
#88Γκάνα26 ετώνCarl DavordzieDavordzieΚ. επιθ.60106104510—20001444%00035002606,72
#2721 ετώνRaul CîmpeanCîmpeanΔεξ. εξτρέμ8000200310089%74911456%10022004206,66
#28Γαλλία26 ετώνVictor DaguinDaguinΑμ. χαφ8000000150086%31715—10020002406,55
#21Ρουμανία31 ετώνA. DobrosavleviciDobrosavleviciΚ. αμυν.30000000100—331038—20151000106,10
#5Ρουμανία33 ετώνBogdan VătăjeluVătăjeluΑρ. οπισθ.60002001101—51308—00030003206,36
#67Κάτω Χώρες34 ετώνJoeri de Kampsde KampsΑμ. χαφ10001000000—10001—00010000006,57
#8Ακτή Ελεφαντοστού28 ετώνAboubakar KeitaKeitaΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000006,50
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Sepsi11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Sepsi5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Sepsi6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-4-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
27%27%Νίκες45%45%
0,647ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,556ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,182Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,455Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
11,6127ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
3,539Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
3,538ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
11,6128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
55Αγώνες55
2-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
40%40%Νίκες60%60%
15ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
1470ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
5,226Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,63ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
4,221ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
10,452Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
66Αγώνες66
1-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
17%17%Νίκες33%33%
0,332ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,332ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,171Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
9,557ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
2,213Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
2,817ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
14,2156ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
9,3102ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
14,472ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
9,246ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
1484ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
9,356ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
12132Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
1,7319Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,091Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
10,653Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
1,47Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
13,279Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Sepsi11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Sepsi5 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Sepsi6 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

45%Over 0,582%
9%Over 1,527%
9%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

45%Over 1,573%
18%Over 2,573%
18%Over 3,555%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

18%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
27%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

9%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,518%
9%Νίκη & Over 2,527%
18%Νίκη & Under 2,518%
9%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,580%
20%Over 1,540%
20%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
20%Over 2,560%
20%Over 3,560%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,540%
20%Νίκη & Under 1,520%
20%Νίκη & Over 2,540%
20%Νίκη & Under 2,520%
20%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

33%Over 0,583%
0%Over 1,517%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

33%Over 1,583%
17%Over 2,583%
17%Over 3,550%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

27%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
9%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

9%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

17%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη45%
36%Ισοπαλία9%
64%Νίκη ή ισοπαλία55%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη60%
40%Ισοπαλία20%
80%Νίκη ή ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη33%
33%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

45%Over 9,540%
45%Over 10,520%
36%Over 11,510%
36%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ50%
27%Over 5,5 υπέρ40%
9%Over 6,5 υπέρ20%
82%Over 4,5 κατά40%
64%Over 5,5 κατά40%
45%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

55%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
27%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,540%
60%Over 10,520%
40%Over 11,50%
40%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ60%
40%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ20%
100%Over 4,5 κατά20%
60%Over 5,5 κατά20%
40%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

80%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
33%Over 10,520%
33%Over 11,520%
33%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά60%
67%Over 5,5 κατά60%
50%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
82%Over 2,550%
55%Over 3,520%
27%Over 4,510%
9%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι40%
27%Over 25 πόντοι0%
9%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

64%Over 15 πόντοι40%
45%Over 25 πόντοι20%
0%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
80%Over 2,560%
60%Over 3,540%
40%Over 4,520%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι20%
20%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,560%
83%Over 2,540%
50%Over 3,50%
17%Over 4,50%
17%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι60%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι0%
33%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.