Χέρενφεν – Τβέντε Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Χέρενφεν — Τβέντε, Κυρ 09 Αυγ 17:45

ΧέρενφενΙΗΙΝΗΙΗΙΝΗ

Ερεντιβίζι

1–0

Ημίχρονο 0–0

ΤβέντεΙΝΝΝΙΙΝΝΝΙ

Παίκτες

Χέρενφεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία25 ετώνJacob TrenskowTrenskowΔεξ. εξτρέμ8313198081921185%611302141%100150031107,23
#7Γαλλία24 ετώνMaxence RiveraRiveraΑρ. εξτρέμ721225122431081%22501329%00046002606,81
#36Βέλγιο19 ετώνNolhan CourtensCourtensΚ. μέσος6202841471088%83112153%10057003607,03
#45Νορβηγία22 ετώνOliver BraudeBraudeΔεξ. οπισθ.71017111110378%1542543757%000970021106,97
#10Κάτω Χώρες23 ετώνRingo MeerveldMeerveldΕπ. χαφ81018201193185%31422258%00028003906,92
#11Βέλγιο23 ετώνLuca OyenOyenΑρ. εξτρέμ71113315310—20101448%10025003406,72
#11Ιράκ22 ετώνMarko FarjiFarjiΑρ. εξτρέμ31013103000—10115—10031002106,92
#22Κάτω Χώρες21 ετώνBernt KlaverboerKlaverboerΤερμ.8000000000072%10604—00002201231106,77
#3Κάτω Χώρες23 ετώνMaas Willemsen WillemsenΚ. αμυν.8000510230092%1162672351%000650031106,99
#19Ελλάδα25 ετώνVasilios ZagaritisZagaritisΑρ. οπισθ.8000742981888%332553254%100860031106,85
#4Κάτω Χώρες28 ετώνSam KerstenKerstenΚ. αμυν.8010200120192%18741103273%100550031106,91
#9Κάτω Χώρες27 ετώνDylan VenteVenteΚ. επιθ.802019630112178%011523148%00068003906,93
#16Σουηδία23 ετώνMarcus LindayLindayΚ. μέσος5000210551191%591431545%20043002606,91
#6Κάτω Χώρες24 ετώνDirk ProperProperΑμ. χαφ5010310331288%741351548%10083001806,85
#14Κάτω Χώρες23 ετώνLevi SmansSmansΕπ. χαφ60305104142578%62021946%00057002307,05
#29Γαλλία21 ετώνLanroy MachineMachineΚ. επιθ.40003000000—11004—00002001006,48
#28Βουλγαρία24 ετώνHristiyan PetrovPetrovΚ. αμυν.50000001100—441401155%00011002006,82
#13Κάτω Χώρες20 ετώνMats EgbringEgbringΔεξ. οπισθ.20000000100—30205—00002001006,75
#17Λετονία28 ετώνRoberts UldrikisUldrikisΚ. επιθ.30002110210—021010—00010002206,64
#23Γαλλία22 ετώνDarling BladiBladiΑρ. οπισθ.10000000000—11501—00000001006,77
Τβέντε — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Κάτω Χώρες34 ετώνWout WeghorstWeghorstΚ. επιθ.8424261563122073%52324446%1001415002807,36
#3Κάτω Χώρες33 ετώνRobin Pröpper PröpperΚ. αμυν.82021053020086%653554461%00089002806,94
#8Γαλλία23 ετώνDaouda WeidmannWeidmannΚ. μέσος72122180101541090%95523147%00089002607,54
#10Μαρόκο23 ετώνYounes TahaTahaΔεξ. εξτρέμ7222175171721285%84402239%10083002607,37
#7Κροατία31 ετώνMarko PjacaPjacaΑρ. εξτρέμ8202841360486%55201547%00041002506,85
#4Κάτω Χώρες18 ετώνRuud NijstadNijstadΚ. αμυν.7101410200090%541831352%00040002706,86
#27Νορβηγία22 ετώνSondre ØrjasæterØrjasæterΑρ. εξτρέμ712116428132488%23201538%10021002606,93
#11Κάτω Χώρες25 ετώνDaan RotsRotsΔεξ. εξτρέμ71111531483280%84412244%100136002307,10
#6Αλγερία28 ετώνRamiz ZerroukiZerroukiΑμ. χαφ80107001171186%1381132844%100103002807,10
#28Κάτω Χώρες25 ετώνBart van Rooijvan RooijΔεξ. οπισθ.80103101225888%13101932347%10085002707,35
#1Γερμανία36 ετώνLars UnnerstallUnnerstallΤερμ.6000000010073%00501—000001682606,88
#38Κάτω Χώρες23 ετώνMax BrunsBrunsΚ. αμυν.6010312211091%1042362872%10014002607,02
#29Δανία22 ετώνAske AdelgaardAdelgaardΑρ. οπισθ.5000100220191%1110722157%00072001306,91
#20Κάτω Χώρες25 ετώνT. van den Beltvan den BeltΚ. μέσος80006312511—61311150%00021002206,71
#16Κάτω Χώρες29 ετώνJoël DrommelDrommelΤερμ.20100000110—00000—00000630207,04
#17Νορβηγία20 ετώνFilip ThorvaldsenThorvaldsenΔεξ. εξτρέμ600012506600—01206—00010002306,71
#14Ισλανδία22 ετώνKristian HlynssonHlynssonΕπ. χαφ30004100101—01002—00002000006,71
#25Κάτω Χώρες20 ετώνL. HesselinkHesselinkΚ. επιθ.50003100400—00002—00001001006,69
#18Βέλγιο19 ετώνJordy BawuahBawuahΑμ. χαφ10002001000—00002—00001001006,75
#24Πολωνία20 ετώνKrzysztof KurowskiKurowskiΑρ. οπισθ.10001100000—00000—00000000106,12

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Χέρενφεν8 αγώνεςΤβέντε8 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΤβέντε4 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΤβέντε4 αγώνες
88Αγώνες88
2-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-1
25%25%Νίκες63%63%
1,3811ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,87216
1,2510ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,31,512
0,635Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,887
0,756Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,061,139
15,4123ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,920,1161
5,846Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,27,358
0,54ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,383
5,342ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,27,459
10,987Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,78,568
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,252
44Αγώνες44
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,66κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,383Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,252
1,3811Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8718
1296ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1512,9103
7,661ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,58,568
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
8,669Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,711,592
1,299Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,617
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Χέρενφεν8 αγώνεςΤβέντε8 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΤβέντε4 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΤβέντε4 αγώνες

Γκολ ομάδας

63%Over 0,588%
50%Over 1,563%
13%Over 2,538%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,575%
50%Over 2,550%
50%Over 3,550%
13%Over 4,525%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

38%Over 0,5 α′ ημιχρόνου63%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου25%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

13%Νίκη & Over 1,550%
13%Νίκη & Under 1,513%
13%Νίκη & Over 2,538%
13%Νίκη & Under 2,525%
0%G/G & Νίκη38%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

38%Γκολ/Γκολ63%

G/G ανά ημίχρονο

25%G/G α′ ημιχρόνου50%
13%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη38%
25%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

25%Νίκη63%
38%Ισοπαλία25%
63%Νίκη ή ισοπαλία88%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
25%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,588%
38%Over 10,575%
38%Over 11,538%
25%Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

63%Over 4,5 υπέρ88%
50%Over 5,5 υπέρ88%
25%Over 6,5 υπέρ63%
50%Over 4,5 κατά38%
50%Over 5,5 κατά13%
38%Over 6,5 κατά13%

Συνδυασμοί

88%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ38%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
71%Over 2,557%
14%Over 3,543%
0%Over 4,50%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

43%Over 15 πόντοι0%
0%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι57%
14%Over 25 πόντοι43%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.