Χέρενφεν – Σπάρτα Ρότερνταμ Στατιστικά αγώνα

Χέρενφεν — Σπάρτα Ρότερνταμ, Παρ 15 Ιαν 21:00

ΧέρενφενΙΗΙΝΗΙΗΙΝΗ

Ερεντιβίζι

Παίκτες

Χέρενφεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία25 ετώνJacob TrenskowTrenskowΔεξ. εξτρέμ8313198081921185%611302141%100150031107,23
#7Γαλλία24 ετώνMaxence RiveraRiveraΑρ. εξτρέμ721225122431081%22501329%00046002606,81
#36Βέλγιο19 ετώνNolhan CourtensCourtensΚ. μέσος6202841471088%83112153%10057003607,03
#45Νορβηγία22 ετώνOliver BraudeBraudeΔεξ. οπισθ.71017111110378%1542543757%000970021106,97
#10Κάτω Χώρες23 ετώνRingo MeerveldMeerveldΕπ. χαφ81018201193185%31422258%00028003906,92
#11Βέλγιο23 ετώνLuca OyenOyenΑρ. εξτρέμ71113315310—20101448%10025003406,72
#11Ιράκ22 ετώνMarko FarjiFarjiΑρ. εξτρέμ31013103000—10115—10031002106,92
#22Κάτω Χώρες21 ετώνBernt KlaverboerKlaverboerΤερμ.8000000000072%10604—00002201231106,77
#3Κάτω Χώρες23 ετώνMaas Willemsen WillemsenΚ. αμυν.8000510230092%1162672351%000650031106,99
#19Ελλάδα25 ετώνVasilios ZagaritisZagaritisΑρ. οπισθ.8000742981888%332553254%100860031106,85
#4Κάτω Χώρες28 ετώνSam KerstenKerstenΚ. αμυν.8010200120192%18741103273%100550031106,91
#9Κάτω Χώρες27 ετώνDylan VenteVenteΚ. επιθ.802019630112178%011523148%00068003906,93
#16Σουηδία23 ετώνMarcus LindayLindayΚ. μέσος5000210551191%591431545%20043002606,91
#6Κάτω Χώρες24 ετώνDirk ProperProperΑμ. χαφ5010310331288%741351548%10083001806,85
#14Κάτω Χώρες23 ετώνLevi SmansSmansΕπ. χαφ60305104142578%62021946%00057002307,05
#29Γαλλία21 ετώνLanroy MachineMachineΚ. επιθ.40003000000—11004—00002001006,48
#28Βουλγαρία24 ετώνHristiyan PetrovPetrovΚ. αμυν.50000001100—441401155%00011002006,82
#13Κάτω Χώρες20 ετώνMats EgbringEgbringΔεξ. οπισθ.20000000100—30205—00002001006,75
#17Λετονία28 ετώνRoberts UldrikisUldrikisΚ. επιθ.30002110210—021010—00010002206,64
#23Γαλλία22 ετώνDarling BladiBladiΑρ. οπισθ.10000000000—11501—00000001006,77
Σπάρτα Ρότερνταμ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Κάτω Χώρες23 ετώνMilan ZonneveldZonneveldΚ. επιθ.8515191063152059%201104451%000740001607,16
#3Κάτω Χώρες21 ετώνMarvin YoungYoungΚ. αμυν.8202521130090%1863853467%100590002006,86
#2Κουρασάο18 ετώνLushendry Martes MartesΔεξ. οπισθ.81015311113482%3182035157%200880001906,77
#6Κάτω Χώρες21 ετώνNick VerschurenVerschurenΚ. αμυν.8101610020089%763592679%000470001406,79
#7Φινλανδία23 ετώνCasper TerhoTerhoΔεξ. εξτρέμ810112322837—72401636%100450001006,67
#7Κάτω Χώρες20 ετώνRobin van Cruijsenvan CruijsenΕπ. χαφ71017210101—6151939%00022000906,55
#11Κάτω Χώρες21 ετώνIsaac BabadiBabadiΕπ. χαφ41216311423—13103—10020000906,94
#5Κάτω Χώρες32 ετώνBas KuipersKuipersΑρ. οπισθ.8030400184285%1042832561%100660002006,79
#4Κάτω Χώρες34 ετώνBruno Martins IndiIndiΚ. αμυν.7000321041088%743061845%100930001606,54
#6Κάτω Χώρες24 ετώνJulian BaasBaasΑμ. χαφ6010100051589%551151648%100730001006,86
#10Ιαπωνία24 ετώνShunsuke MitoMitoΕπ. χαφ5020500272185%62501547%00017000806,79
#1Κάτω Χώρες33 ετώνMichael BrouwerBrouwerΤερμ.4000000000048%00502—0000220601306,41
#20Πολωνία34 ετώνFilip BednarekBednarekΤερμ.4000000000067%00302—000001060706,61
#821 ετώνCedric Hatenboer HatenboerΚ. μέσος4000200251082%133631958%100320001206,83
#11Κάτω Χώρες27 ετώνM. van Bergenvan BergenΔεξ. εξτρέμ6010941882382%32301550%10015000806,88
#8Κάτω Χώρες37 ετώνJens ToornstraToornstraΕπ. χαφ5000311430473%31132935%10042000506,51
#22Κάτω Χώρες23 ετώνJoel IdehoIdehoΑρ. εξτρέμ50102002544—32005—00010000506,68
#14Βενεζουέλα27 ετώνTeo QuinteroQuinteroΚ. αμυν.50001000201—621409—00020000506,47
#18Νορβηγία22 ετώνAlwande RoaldsøyRoaldsøyΚ. μέσος40001100000—00203—00010000306,43
#19Μαυροβούνιο19 ετώνAndrej KosticKosticΚ. επιθ.40004001000—10004—00002000206,53
#12Κάτω Χώρες27 ετώνBoyd ReithReithΔεξ. οπισθ.10000000000—00200—00010000106,12

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Χέρενφεν8 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ8 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες
88Αγώνες88
2-3-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-3-4
25%25%Νίκες13%13%
1,3811ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,871,6313
1,2510ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,31,512
0,635Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,635
0,756Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,0618
15,4123ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,8110
5,846Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,24,838
0,54ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,252
5,342ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2648
10,987Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,79,677
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες44
1-1-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,66κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,383Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1600
1,3811Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,872,520
1296ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 1516,9135
7,661ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,5648
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
8,669Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,79,979
1,299Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,5711
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Χέρενφεν8 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ8 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες
Χέρενφεν4 αγώνεςΣπάρτα Ρότερνταμ4 αγώνες

Γκολ ομάδας

63%Over 0,575%
50%Over 1,550%
13%Over 2,538%

Γκολ αγώνα

75%Over 1,588%
50%Over 2,588%
50%Over 3,575%
13%Over 4,538%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

38%Over 0,5 α′ ημιχρόνου63%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
25%Over 1,5 β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

13%Νίκη & Over 1,513%
13%Νίκη & Under 1,50%
13%Νίκη & Over 2,513%
13%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

38%Γκολ/Γκολ75%

G/G ανά ημίχρονο

25%G/G α′ ημιχρόνου38%
13%G/G β′ ημιχρόνου63%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη13%
25%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

25%Νίκη13%
38%Ισοπαλία38%
63%Νίκη ή ισοπαλία50%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
25%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,588%
38%Over 10,575%
38%Over 11,575%
25%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

63%Over 4,5 υπέρ75%
50%Over 5,5 υπέρ25%
25%Over 6,5 υπέρ13%
50%Over 4,5 κατά88%
50%Over 5,5 κατά88%
38%Over 6,5 κατά63%

Συνδυασμοί

88%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ88%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
71%Over 2,543%
14%Over 3,514%
0%Over 4,50%
0%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

43%Over 15 πόντοι43%
0%Over 25 πόντοι29%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι29%
14%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.