Χέρενφεν – Άγιαξ Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Χέρενφεν — Άγιαξ, Κυρ 31 Ιαν 13:15
Χέρενφεν
Άγιαξ
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacob TrenskowTrenskowΔεξ. εξτρέμ | 8 | 3 | 1 | 3 | 19 | 8 | 0 | 8 | 19 | 2 | 11 | 85% | 6 | 11 | 3 | 0 | 21 | 41% | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 7,23 |
Maxence RiveraRiveraΑρ. εξτρέμ | 7 | 2 | 1 | 2 | 25 | 12 | 2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 81% | 2 | 2 | 5 | 0 | 13 | 29% | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,81 |
Nolhan CourtensCourtensΚ. μέσος | 6 | 2 | 0 | 2 | 8 | 4 | 1 | 4 | 7 | 1 | 0 | 88% | 8 | 3 | 1 | 1 | 21 | 53% | 1 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 7,03 |
Oliver BraudeBraudeΔεξ. οπισθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 | 11 | 0 | 3 | 78% | 15 | 4 | 25 | 4 | 37 | 57% | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,97 |
Ringo MeerveldMeerveldΕπ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 0 | 11 | 9 | 3 | 1 | 85% | 3 | 1 | 4 | 2 | 22 | 58% | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,92 |
Luca OyenOyenΑρ. εξτρέμ | 7 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 14 | 48% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,72 |
Marko FarjiFarjiΑρ. εξτρέμ | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,92 |
Bernt KlaverboerKlaverboerΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72% | 1 | 0 | 6 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 20 | 12 | 3 | 11 | 0 | 6,77 |
Maas Willemsen WillemsenΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 92% | 11 | 6 | 26 | 7 | 23 | 51% | 0 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,99 |
Vasilios ZagaritisZagaritisΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 2 | 9 | 8 | 1 | 8 | 88% | 3 | 3 | 25 | 5 | 32 | 54% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,85 |
Sam KerstenKerstenΚ. αμυν. | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 92% | 18 | 7 | 41 | 10 | 32 | 73% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,91 |
Dylan VenteVenteΚ. επιθ. | 8 | 0 | 2 | 0 | 19 | 6 | 3 | 0 | 11 | 2 | 1 | 78% | 0 | 1 | 15 | 2 | 31 | 48% | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,93 |
Marcus LindayLindayΚ. μέσος | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 91% | 5 | 9 | 14 | 3 | 15 | 45% | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,91 |
Dirk ProperProperΑμ. χαφ | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 88% | 7 | 4 | 13 | 5 | 15 | 48% | 1 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,85 |
Levi SmansSmansΕπ. χαφ | 6 | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | 0 | 4 | 14 | 2 | 5 | 78% | 6 | 2 | 0 | 2 | 19 | 46% | 0 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7,05 |
Lanroy MachineMachineΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,48 |
Hristiyan PetrovPetrovΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 14 | 0 | 11 | 55% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,82 |
Mats EgbringEgbringΔεξ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,75 |
Roberts UldrikisUldrikisΚ. επιθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | 2 | 1 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,64 |
Darling BladiBladiΑρ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,77 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Julian BrandtBrandtΕπ. χαφ | 8 | 4 | 0 | 4 | 17 | 8 | 2 | 5 | 28 | 3 | 7 | 86% | 3 | 3 | 3 | 0 | 14 | 41% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 7,43 |
Tolu ArokodareArokodareΚ. επιθ. | 7 | 4 | 1 | 4 | 22 | 5 | 3 | 6 | 4 | 1 | 0 | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 32 | 57% | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,39 |
Davy Klaassen KlaassenΚ. μέσος | 8 | 3 | 0 | 3 | 10 | 4 | 1 | 2 | 6 | 1 | 0 | 89% | 9 | 2 | 5 | 0 | 18 | 55% | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,97 |
Kasper DolbergDolbergΚ. επιθ. | 6 | 2 | 3 | 2 | 15 | 3 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 11 | 55% | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 7,13 |
Youri BaasBaasΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 | 1 | 94% | 4 | 10 | 23 | 4 | 26 | 52% | 2 | 0 | 0 | 4 | 9 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 7,05 |
Jorthy MokioMokioΑμ. χαφ | 8 | 1 | 1 | 1 | 11 | 3 | 1 | 4 | 7 | 1 | 1 | 90% | 13 | 8 | 6 | 1 | 27 | 44% | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,87 |
Oscar GloukhGloukhΕπ. χαφ | 8 | 1 | 4 | 1 | 30 | 12 | 5 | 24 | 20 | 6 | 5 | 87% | 4 | 1 | 1 | 0 | 40 | 66% | 1 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 7,60 |
Steven BerghuisBerghuisΔεξ. εξτρέμ | 6 | 1 | 3 | 1 | 16 | 6 | 3 | 5 | 14 | 3 | 9 | 87% | 10 | 1 | 2 | 0 | 22 | 51% | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7,52 |
Thilo KehrerKehrerΚ. αμυν. | 5 | 1 | 1 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 94% | 7 | 5 | 10 | 0 | 21 | 68% | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7,04 |
Abdellah OuazaneOuazaneΕπ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 19 | 7 | 1 | 12 | 7 | 2 | 4 | 84% | 5 | 3 | 3 | 0 | 23 | 44% | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,86 |
Viktor TsygankovTsygankovΔεξ. εξτρέμ | 5 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 1 | 8 | 1 | 7 | 86% | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7,03 |
Marcos LeonardoLeonardoΚ. επιθ. | 5 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,57 |
Marc ter Stegenter StegenΤερμ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82% | 0 | 1 | 5 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 11 | 2 | 9 | 0 | 6,98 |
Caio HenriqueHenriqueΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 86% | 9 | 4 | 5 | 0 | 18 | 56% | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,76 |
Aaron BouwmanBouwmanΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 95% | 3 | 5 | 11 | 1 | 14 | 58% | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,95 |
Anton GaaeiGaaeiΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 5 | 6 | 0 | 7 | 85% | 13 | 2 | 4 | 1 | 24 | 59% | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 7,21 |
Lucas RosaRosaΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 92% | 8 | 4 | 7 | 4 | 20 | 51% | 1 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 7,43 |
Sofyan AmrabatAmrabatΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 91% | 7 | 5 | 1 | 0 | 10 | 50% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,86 |
Owen WijndalWijndalΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 5 | 87% | 1 | 3 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,68 |
Youri RegeerRegeerΑμ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 93% | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,91 |
Oliver EdvardsenEdvardsenΑρ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,65 |
Dies JanseJanseΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 94% | 1 | 1 | 3 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,99 |
Maarten PaesPaesΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 6,71 |
Simon AdingraAdingraΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,17 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.













































