Καμπούρ – Χέρενφεν Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Καμπούρ — Χέρενφεν, Σάβ 08 Μαΐ 03:00

ΚαμπούρΗΙΝΙΝΗΙΝΙΝ

Ερεντιβίζι

ΧέρενφενΙΗΙΝΗΙΗΙΝΗ

Παίκτες

Καμπούρ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κάτω Χώρες21 ετώνRafik El ArguiouiEl ArguiouiΕπ. χαφ840426103171431373%701624850%100980021907,20
#11Γαλλία23 ετώνIlyes HamacheHamacheΑρ. εξτρέμ831311601182377%115103050%000170021207,14
#13Αυστρία24 ετώνNicolas BinderBinderΚ. επιθ.62227341210—51502651%00058002506,84
#29Κάτω Χώρες20 ετώνIwan HenstraHenstraΔεξ. εξτρέμ6101113211614—100702648%100340011606,72
#15Νορβηγία20 ετώνFabian KvamKvamΑρ. εξτρέμ71115304211—78201945%00047002506,80
#8Κάτω Χώρες26 ετώνNicky SourenSourenΑμ. χαφ8010320295185%1191932556%200880021906,89
#1Κάτω Χώρες24 ετώνThijs JansenJansenΤερμ.8000000210058%2122011—00004292021906,94
#4Μαρόκο20 ετώνIsmaël BaoufBaoufΚ. αμυν.8000311200191%91832123461%100960021706,74
#28Γαλλία21 ετώνMorgan CostarelliCostarelliΑρ. οπισθ.8000310130084%12111112654%10077002806,59
#6Κάτω Χώρες27 ετώνJamal Amofa AmofaΚ. αμυν.8010100851088%1361133154%000980021706,61
#14Κάτω Χώρες21 ετώνBilly van Duijlvan DuijlΚ. αμυν.5010100082181%1661552154%00053002707,11
#7Κάτω Χώρες18 ετώνSami BouhoudaneBouhoudaneΚ. επιθ.80108210600—50111840%100420021206,63
#2Ιταλία25 ετώνDevid Eugene BouahBouahΔεξ. οπισθ.6000412220184%741722964%20098002306,71
#23Κάτω Χώρες19 ετώνLucas JettenJettenΑρ. οπισθ.5000200330189%731221860%100160001506,34
#9Κάτω Χώρες20 ετώνSkye VinkVinkΚ. επιθ.60003004200—21201454%000320011206,53
#33Βέλγιο31 ετώνMathieu MaertensMaertensΕπ. χαφ40002123101—73512453%1001012002106,51
#27Κάτω Χώρες20 ετώνWiebe Kooistra KooistraΔεξ. οπισθ.40001102001—73801338%10051001706,33
#17Γαλλία19 ετώνEthan ApkakouApkakouΑμ. χαφ40001001100—14502—00020001206,56
#16Κάτω Χώρες26 ετώνRik MuldersMuldersΔεξ. οπισθ.40000000000—31205—10022001506,08
#3Κάτω Χώρες24 ετώνJorn BerkhoutBerkhoutΚ. αμυν.10000000000—10302—00001000306,30
#30Γερμανία26 ετώνJason CekaCekaΔεξ. εξτρέμ20003001100—10104—10042001106,33
Χέρενφεν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Δανία25 ετώνJacob TrenskowTrenskowΔεξ. εξτρέμ8313198081921185%611302141%100150031107,23
#7Γαλλία24 ετώνMaxence RiveraRiveraΑρ. εξτρέμ721225122431081%22501329%00046002606,81
#36Βέλγιο19 ετώνNolhan CourtensCourtensΚ. μέσος6202841471088%83112153%10057003607,03
#45Νορβηγία22 ετώνOliver BraudeBraudeΔεξ. οπισθ.71017111110378%1542543757%000970021106,97
#10Κάτω Χώρες23 ετώνRingo MeerveldMeerveldΕπ. χαφ81018201193185%31422258%00028003906,92
#11Βέλγιο23 ετώνLuca OyenOyenΑρ. εξτρέμ71113315310—20101448%10025003406,72
#11Ιράκ22 ετώνMarko FarjiFarjiΑρ. εξτρέμ31013103000—10115—10031002106,92
#22Κάτω Χώρες21 ετώνBernt KlaverboerKlaverboerΤερμ.8000000000072%10604—00002201231106,77
#3Κάτω Χώρες23 ετώνMaas Willemsen WillemsenΚ. αμυν.8000510230092%1162672351%000650031106,99
#19Ελλάδα25 ετώνVasilios ZagaritisZagaritisΑρ. οπισθ.8000742981888%332553254%100860031106,85
#4Κάτω Χώρες28 ετώνSam KerstenKerstenΚ. αμυν.8010200120192%18741103273%100550031106,91
#9Κάτω Χώρες27 ετώνDylan VenteVenteΚ. επιθ.802019630112178%011523148%00068003906,93
#16Σουηδία23 ετώνMarcus LindayLindayΚ. μέσος5000210551191%591431545%20043002606,91
#6Κάτω Χώρες24 ετώνDirk ProperProperΑμ. χαφ5010310331288%741351548%10083001806,85
#14Κάτω Χώρες23 ετώνLevi SmansSmansΕπ. χαφ60305104142578%62021946%00057002307,05
#29Γαλλία21 ετώνLanroy MachineMachineΚ. επιθ.40003000000—11004—00002001006,48
#28Βουλγαρία24 ετώνHristiyan PetrovPetrovΚ. αμυν.50000001100—441401155%00011002006,82
#13Κάτω Χώρες20 ετώνMats EgbringEgbringΔεξ. οπισθ.20000000100—30205—00002001006,75
#17Λετονία28 ετώνRoberts UldrikisUldrikisΚ. επιθ.30002110210—021010—00010002206,64
#23Γαλλία22 ετώνDarling BladiBladiΑρ. οπισθ.10000000000—11501—00000001006,77

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Καμπούρ8 αγώνεςΧέρενφεν8 αγώνες
Καμπούρ4 αγώνεςΧέρενφεν4 αγώνες
Καμπούρ4 αγώνεςΧέρενφεν4 αγώνες
88Αγώνες88
2-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-3
25%25%Νίκες25%25%
1,3811ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,871,3811
0,887ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,31,2510
0,383Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,810,635
18Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,060,756
11,995ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,4123
4,133Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,25,846
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,54
3,931ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,25,342
13,9111Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,710,987
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες44
1-0-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,66κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
1-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,95κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,252Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,160,383
2,3819Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,871,3811
18,1145ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 151296
10,483ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,57,661
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
12,5100Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,78,669
214Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,299
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 000
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,38κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,8κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Καμπούρ8 αγώνεςΧέρενφεν8 αγώνες
Καμπούρ4 αγώνεςΧέρενφεν4 αγώνες
Καμπούρ4 αγώνεςΧέρενφεν4 αγώνες

Γκολ ομάδας

88%Over 0,563%
38%Over 1,550%
13%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

88%Over 1,575%
75%Over 2,550%
63%Over 3,550%
25%Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

38%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου25%
63%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
38%Over 1,5 β′ ημιχρόνου25%

Συνδυασμοί

13%Νίκη & Over 1,513%
13%Νίκη & Under 1,513%
13%Νίκη & Over 2,513%
13%Νίκη & Under 2,513%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

63%Γκολ/Γκολ38%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου25%
38%G/G β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
25%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

25%Νίκη25%
25%Ισοπαλία38%
50%Νίκη ή ισοπαλία63%
33%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
25%Νίκη χωρίς παθητικό25%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,550%
38%Over 10,538%
25%Over 11,538%
25%Over 12,525%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ63%
13%Over 5,5 υπέρ50%
13%Over 6,5 υπέρ25%
75%Over 4,5 κατά50%
50%Over 5,5 κατά50%
38%Over 6,5 κατά38%

Συνδυασμοί

75%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ88%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

86%Over 1,5100%
57%Over 2,571%
57%Over 3,514%
57%Over 4,50%
43%Over 5,50%
14%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι43%
29%Over 25 πόντοι0%
14%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

57%Over 15 πόντοι57%
57%Over 25 πόντοι14%
29%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.